Karotes barotavas

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Es esmu šajā vietnē jau pāris mēnešus, un esmu pamanījis, ka ir daudz cilvēku, kas nevēlas karotes barot viņi vēlas video soli pa solim instrukcijas, bez drosmes faktiski izmēģināt tos sevi Darot mazliet pētījumus. Es teiktu, ka 80% off Synthesis publicēti ir kopēt un ielīmēt ar dažiem vārdiem mainīts. Cilvēki, kas apgalvo, ka citu tautu darbu Ļoti maz ieguldījumu Jā, es saprotu, mēs visi esam vienā laivā, un mums visiem ir nepieciešama palīdzība, bet lielākā daļa no tā jau ir tur, lai jūs varētu izlasīt. Daži cilvēki pat nespēj sekot sintēzei, kurā viss ir pateikts, nelūdzot palīdzību, kā jūs kļūdāties, sekojot kāda cita sintēzei 😂😂 Esmu redzējis tikai pāris cilvēku, kas šeit izmēģina dažādus ceļus, lai iegūtu labāku iznākumu vai mazāk kontrolētas/ierobežotas ķimikālijas, tas ir tikai tas, ko es pēdējā laikā esmu redzējis. Man tas ir mēģinājums un kļūda, kad jūsu Doin savu maršrutu ( protams, tas ir bīstami, bet tas ir risks, ko jūs uzņematies) dalīties ar savu pieredzi neizdodas ect. Organiskā ķīmija ir ļoti bīstama jums un citiem, jo īpaši, ja jums nav jausmas, ko jūs darāt? pārāk daudz amatieru, kas vēlas vieglāku veidu, kā iegūt narkotikas 🤷🏻‍♂️ nopirkt tos pie citiem ietaupīt jums problēmu nogalināt sevi vai kādu citu. tas ir labs vietne pārdevējiem. Šīs vietnes nav par mani, jo es domāju, ka tas bija tik miers ārā Chems ☮️
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Neliela izpēte ir ļoti noderīga. Bieži vien tieši terminoloģija ir galvenais. Varbūt jūs meklējat jaunu metamfetamīna izgatavošanas veidu. Ziniet ko? Jūs to neatradīsiet Google! Kā vēl mēs varētu nosaukt metu? 🤔nu, tas ir sešstūris un daži zig-zagi no malas. Šim sešstūrim ir 3 līnijas, ko tas nozīmē? O, Google saka, ka tās ir dubultās saites, un tas ir benzols. Labi zināt. Tagad šis zigzags, gogs jums pateiks, ka tas ir ogles un ūdeņraži. Tā ir kabeļu ķēde. Tās nosaukums ir atkarīgs no tā, cik daudz sekciju gara tā ir. 2 ir etāns, ko lieto nosaukumā, etils 3ir metāns, metils, 4, propāns, propilēns. Ja beigās ir oh, tad tas ir hidroksīds. H HIDROROGĒNS. O O OKSIGĒNS. Nosaukumā ūdeņradis ir hidro, hidrīds. O. Oksigēns. Ūdeņradis skābeklis? Hidroksi. Vai tas nav jautri, mēs locām priedēkļus un priedēkļus! Jebkurā gadījumā hidroksils ir tikai -ols vienā ķīmiskajā nosaukumā. Tas nozīmē alkoholu. Metil, ch³ ar hidroksilu, o ir🤔metāns ol...metil...ol. O, hei, tas ir metanols, metilspirts. Tātad jebkurā gadījumā benzols dažreiz ir draugs, kas ir uzķēries uz. Ja tas ir oh, alkohols, tas ir fenols. Fenil lieto vārdu. Vēl viens labs, ko jāzina, ir amonjaks amonjakam oglekļa vietā ir slāpeklis un daži ūdeņraži, kas karājas apkārt. Amonjaks ir amīni ķīmiskajos nosaukumos benzols ar pievienotu amīnu ir anilīns. Es brīnos. Atgriežoties pie jautājuma. Runa ir par to, ka metamfetamīnu varētu saukt par fenil etil amīnu. Feniletilamīns. Bet to varētu saukt arī par alkilamīnu. Varētu būt aromātiskais amīns. Kā par....ciklibenzlamīnu? Varbūt. Ja esat izmēģinājis visus šos nosaukumus un neesat atradis meklēto. VARAT JAUTĀT MAN, UN ES MĒĢINĀŠU PALĪDZĒT. Bet atcerieties, ka es esmu tikai kāds āksts, un jums tā vietā vajadzētu jautāt ķīmiķim 😉. Labi, šis sūds pats no sevis nesmēķēs 💨☻️.💨😤🤯🥵
 
Top