Sintētisko kanabinoīdu izsmidzināšana uz CBD pumpuriem

felixgallardo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi!

Es gribu iegādāties augstas kvalitātes CBD nezāles (estētikas nolūkos), lai izsmidzinātu ar sintētiskajiem kanabinoīdiem. Es būtu pateicīgs par padomu par šādiem jautājumiem:

1. Kurš (pašlaik ES legāls) sintētiskais kanabinoīds ir labākais šim nolūkam? Es gribu, lai tas pēc iespējas vairāk līdzinātos dabiskajam reibumam, lai nešaubīgs cilvēks, kas to smēķē, diez vai varētu pateikt, ka tas ir sintētisks. Šī ziņojuma beigās esmu pievienojis sarakstu ar savām iespējām.

2. Kā izsmidzināt SC uz pumpuriem? Vai labāk izšķīdināt SC acetonā un samaisīt pumpurus šķidrumā? Ir ļoti svarīgi, lai nebūtu karstu punktu, lai izvairītos no negadījumiem!

Iepriekš visiem paldies!

Sintētiskie kanabinoīdi:

a. JWH-210, CAS: 82495959-81-1 // varbūt labākais variants? nav ļoti spēcīgs, ļoti atgādina THC.
b. ADB-Butinaca, CAS: 2682867-55-4 // domājams, ļoti spēcīgs.
c. 5C-AKB48, IUPAC: (S)-2-(1-butil-1H-indazol-3-karboksamido)-3,3-dimetilbutanoāts.
d. 7-adb, IUPAC: (S)-2-(1-(5-fluoropentil)-1H-indazol-3-karboksamīds)-3,3-dimetilbutānskābe
e. 6tp/sgt, IUPAC: N-(5-bromo-1-(4-fluorbenzil)-4-metil-2-okso-1,2-dihidropiridīn-3-il)cikloheksānkarboksamīds
f. mdmb-butinaca, IUPAC: (S)-2-(1-butil-1H-indazol-3-karboksamido)-3,3-dimetilbutanoāts
g. SGT-507 //domājams, līdzīgs 5f-sgt-151
h. 7-abf, IUPAC: 2-(7-fluor-1H-benzo[d]imidazol-2-il)anilīns
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Neuztveriet manus vārdus kā pašsaprotamus, neesmu ne ķīmiķis, ne narkotiku eksperts, tikai domāju vesela saprāta vadīts, es zinu, ka cbd novērš thc iedarbību, un sintētiskie noīdi ir vērsti pret tiem pašiem receptoriem?(neesmu pārliecināts). Tātad, vai jūs nezaudētu potences?
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Man ir daži draugi, kas dara to, ko jūs mēģināt darīt, izmantojot JWH-210, bet es nedomāju, ka jūs varat padarīt garšu nemanāmu.
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Man ir izstrādāta metode CBD ziedu ciklizācijai par THC ziediem in vitro bez iepriekšējas Lūisa skābes vai šķīdinātāju izmantošanas.
 

Activated11

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Deals
22
Pastāstiet mums, kā jūs ciklizējat CBD ziedus uz THC ziediem in vitro, neizmantojot Lūisa skābes vai jebkādus šķīdinātājus.
 

acidbathloveskite

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@ OP : bro, ja vien jūs neesat spējīgs sintezēt jwh018 vai 5f akb48(kura akb 48 bija labāka), jūs vairs neatradīsiet šos noidus, un ikviens, kas apgalvo, ka ir vai ir ķīmiķis vai, visticamāk, krāpnieks.
Es gribu piebilst, ka jūs izlaidāt lieliskos vecos noīdus: jwh 250, am2201, 5f ur144.
 
Top