Stenfordas cietuma eksperimenti un policistu psiholoģija

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Jebkurā akreditētā psiholoģijas stundā, bez šaubām, kaut kur stundu plānā būs iekļauts Stenfordas cietuma eksperiments.


Tas, ko eksperiments ir paredzēts iemācīt skolēniem mūsdienu klasēs, ir interpretējams dažādi.
Es apmeklēju četras dažādas psiholoģijas ievadkursus, un viņi visi runāja par notikumu detaļām un tamlīdzīgām lietām. Bet ne par kādiem secinājumiem.

Tāpēc es uzrakstīšu dažas savas domas par to.

Policisti ir tādā amatā, kurā viņiem ir dota vara. Es pamanīju, ka viņiem patiešām nepatīk, ja viņiem šo varu atņem.
Sabiedrība, kurā viņi dzīvo, viņus aplaudē, jo no viņiem sagaida, ka viņi būs tie, kas ierodas un liek savu dzīvību uz spēles.
Tāpēc, kad visi sāk teikt, ka narkotikas ir sliktas un cilvēki, kas lieto narkotikas, ir ļauni. Kaut kas ir jādara!
Un tad viņi uz savas mašīnas uzstāda spilgtas lukturus, kurus atstāj ieslēgtus pārāk ilgi, lai būtu pēc iespējas skaļāki, tāpēc visi, kas atrodas 5 jūdžu rādiusā, brīnās, kas tur notiek.

Tātad jums ir šīs geju sarkanās un zilās skatuves gaismas, visi kvartālā jūs uzmundrina, kamēr jums ir autovadītājs rokudzelžos.
Nekas slikts nav noticis, ņemiet vērā! Bija izslēdzies aizmugurējais lukturis, nākamais, ko jūs zināt, bam, aprocēs, kamēr jūs skatāties uz policistu dibena plaisu, kas noliekts pār jūsu sūdu meklēšanu.
Jūs viņam melojāt, sakot, ka automašīnā nekas nav. Es personīgi, es, kurva, ienīstu, kad cilvēki man melo.
Tagad viņš atrada rāvējslēdzēja slēdzeni, kuras apakšā bija vistas gaļas drupatas. Ah, ha! Kā tu uzdrīksties man melot!
Atpakaļ uz augšu rullē, uzsit pieci savam arestējošajam virsniekam Kokam par to, ka viņš atrada drupatas.
Visi gavilē, Cocks! Cocks! Cocks!

Analizēsim šo situāciju.
Policistam Kokam ir izskalotas smadzenes, ko sauc par "kognitīvajiem aizspriedumiem".

- Autoritātes aizspriedumi: kad kāds uniformēts cilvēks kaut ko saka, jūsu smadzenēm ir vieglāk vienkārši pieņemt un ticēt tam, ko šī persona saka. Ja Amerikas Savienoto Valstu prezidents un viņa stulba sieva televīzijā man saka svarīgu paziņojumu, es labāk ticu, ka tas ir taisnība.

- Frekvences ilūzija: Ja kaut ko dzirdat vairākas reizes no dažādiem cilvēkiem, jūsu smadzenēm ir vieglāk to pieņemt un noticēt. Nav iespējams, ka visi šie cilvēki kļūdījās. Cilvēku ir pārāk daudz.

- Sociālais pierādījums: Policistam Kokam tika sarīkots ceremonijas pasākums, kurā viņš bija uz skatuves visas pilsētas priekšā! Viņi viņam piešķīra... īpašu medaļu! Ohhhh!!! Puisim, kurš viņam to pasniedza, Čaka priekšnieks un kolēģi veltīja salūtu! Tas nozīmē, ka kāds īpašs cilvēks viņam par tik labi padarītu darbu piešķīra īpašu medaļu,

Jūs taču nevarat pateikt Kokam, ka viss tas labais darbs, ko viņš paveica... patiesībā bija tikai velti tērēts laiks, nauda un darbs.
Vienīgais rezultāts, kas no tā patiešām iznāca, bija tas, ka puika, kuram bija divi bērni, nonāca jākurva cietumā, tā rezultātā zaudēja darbu, ilgi ieilgušais tiesas process, zaudēja savu māju un visu, kas viņam tajā piederēja. Sieva viņu pameta, lai dotos pie virsnieka Cocksa. Viņa māte no viņa atteicās. Viņš nevar dabūt darbu, kad iznāks no cietuma. Ieslodzījumā viņu sadūra Oklendas Raiders futbola komanda.

Bet viņi teica Kokam, ka viņš labi paveicis darbu. Ir daudz grūtāk saprast, ka tavs labais darbs patiesībā bija sūds, ja ap to svārstās visi šie aizspriedumi, nekā saprast, ka tavs sūds darbs patiesībā bija diezgan labs. 1000x grūtāk.

Pieņemsim, ka Koks KĀKĀDIEN nonāca pie pārliecības, ka viņš ir briesmonis.
Tas nevar būt taisnība! Jo ikreiz, kad viņš arestēja tos muļķus, kas zagtā varu, viņiem pie rokas bija caurule!
Un, kad tika arestēti tie bruņotie bruņotie ieroču vīri, viņiem bija caurule!
Ikreiz, kad viņš aizturēja kādu sūro lietoto karti, kas bija netīra, viņiem arī bija caurule!

Tiem cilvēkiem, kurus viņš arestēja par noziegumiem, pie rokas bija pīpes, tādējādi vēlreiz konkrēti nostiprinot priekšstatu, ka pīpe = noziegums.
Cocks nav tāds kā mēs ar jums.
Viņš neredz pasauli tādu, kāda tā ir patiesībā.
Tiesnesis un prokurors, kas notiesāja visus šos cilvēkus....laika pusdienu laikā autostāvvietā taisīja karstās sliedes.

Policists Koks ir dziļi mainstream matricas iekšienē.
Tā kā likmes ir augstas, cilvēki viņam vienmēr melo.
Tāpēc viņš labprāt brīvprātīgi ziedos savas brīvās dienas, lai palīdzētu savai komandai.
Viņš vienmēr darīs visu iespējamo. Vai suns neko nejuta, kad apstaigāja apkārtni?
Gailis tik un tā vienmēr pārbaudīs zem grīdas.



Ceru, ka jums patika mans raksts.
Uzšaujiet man DM, ja vēlaties ziedot kristālus un atbalstīt manus darbus.

-
 

justanotherrr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Lielākā daļa policistu ir retardanti ar ieročiem, nekas jauns.
 
Top