Question Dīvains griezums manā amfetamīnā. Kā no tā labāk atbrīvoties bez ekstrakcijas uz skābes bāzes? Kā pareizi iztvaicēt amfetamīna ūdens šķīdumu?

faelivrin42

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei. man nav ķīmiskās izglītības un nav vietas ar labu ventilāciju, tāpēc es baidos izmantot kādas vielas, kuras nevajadzētu lietot savā virtuvē.
Es esmu tikai ziņkārīgs amfetamīna mīļotājs, un parasti es veicu vienkāršu acetona vai izopropilspirta mazgāšanu, pāris reizes es veicu pārkristalizāciju, izmantojot karstu izopropilspirtu, un man viss bija kārtībā. Bet pēdējā laikā gandrīz visu ātrumu, ko dabūju, man sāka būt griezums, kas ar to neiziet ārā.

Tas ir kaut kas līdzīgs celulozei, bet es nezinu. Ja vielas paraugam pievienoju pavisam nedaudz ūdens, tā kļūst želejveida. Ja pievienoju vairāk ūdens, tā vienkārši izšķīst.
0,44 mikronu riteņu filtrs nepalīdz to izfiltrēt no ūdens šķīduma. Ja to izšķīdina karstā ūdenī un pēc tam atdzesē, veidojas spīdīgas šķiedras, kas pēc žāvēšanas ir ļoti ļoti ļoti mīkstas, gandrīz kā zīds. Pēc izskata tās atgādina kofeīnu, bet tas, visticamāk, nav kofeīns - es to pārbaudīju ar povidona joda šķīdumu, kas sajaukts ar cieti līdz tumši zili violetai krāsai, un tas nemaz nemaina šķīduma krāsu (kā kontroli izmantoju svaigi pagatavotu kafiju), un viens no paraugiem, kas to saturēja, tika nosūtīts uz Energy Control, un viņi kofeīnu tur neatrada, un, lai arī kāds būtu sagriezums, tas nav to vielu sarakstā, kuras viņi identificē.

Tātad man bija ātrās pastas paraugs. Tajā, visticamāk, bija kāds amfetamīns, jo Markizs kļuva oranžs un Robadope rozā.
Kad nelielam vielas daudzumam pievienoju pilienu ūdens, tā kļuva duļķaina un tad pārvērtās želejveida vielā.

4vdycLipeh


Sākotnēji mēģināju to pārkristalizēt, izmantojot izopropilspirtu. Verdošā izo tas pilnībā izšķīst, bet, kad sāku to atdzesēt, tas viss kļuva želejveida ar šķiedrām, tāpēc tas nedarbojās, es nevarēju no tā izfiltrēt amfetamīnu. Pēc nelielas googlēšanas es izlasīju par ekstrakciju ar ūdeni.

Tāpēc es izdarīju šādi:
1. Es iebēru 1 g dotās vielas kafijas filtrā un lēnām sāku uz to liet karstu ūdeni, līdz viss izšķīda.
2. Tad es liku šķīdumu ledusskapī un ieguvu šīs šķiedras, tik daudz, ka šķīdums kļuva krēmīgs. 2. Pēc tam es ieliku šķīdumu ledusskapī un ieguvu šīs šķiedras.
S2R8dQokDG
V3GJhik7LE
HitfT4n1aD


3. Es atkal filtrēju šķīdumu ar kafijas filtru un izspiedu no šķiedras visu, ko varēju.
4. Pēc tam iegūto šķīdumu iepildīju glāzē un iztvaikoju, izmantojot ūdens vannu.
5. Rezultāts neizskatījās viendabīgs, un, izmantojot Mekes reaģentu, ieguva tumši brūnu, gandrīz melnu krāsu. Tāpēc es nolēmu veikt pārkristalizāciju.
OQswkLCeyt

6. Es pievienoju izo pie stikla ar vielu un liku tam vārīties uz ūdens vannas. Pēc brīža palika nogulsnes, kaut kas tāds, kas neizšķīst pat verdošā izo. Es pārlēju karsto šķīdumu citā glāzē, atstājot dažus spīdīgus caurspīdīgus lauskas gabaliņus, kas nešķīda.
Pvx7yJoILl
T2nhfv6Hu7

7. Ļāvu šķīdumam atdzist uz galda līdz istabas temperatūrai, pēc tam ieliku ledusskapī uz nakti. No rīta ļauju tam kādu laiku nostāvēties ledus vannā un tad filtrēju ar kafijas filtru. Rezultātā ieguvu 0,03 g amfetamīna sulfāta (veicu kolorimetriskos testus un ieguvu gaidītos rezultātus ar Mandelīnu, Markizu un Mekki).
8. No ziņkārības es iztvaikoju daļu no filtrētā izo un atvēsināju. un atkal ieguvu šo nolādēto želejveida vielu.
Tātad bija skaidrs, ka manis veiktā procedūra ar to īsti nepalīdzēja, un tā joprojām var palikt tīrā vielā

Jautājumi:

1. Kas ir šis griezums? Es atradu dažādus pieminējumus par līdzīgām lietām reddit un dread, tāpēc tas ir diezgan izplatīts
2. Vai ir iespējams no tā efektīvi atbrīvoties?
3. Neskatoties uz to, ka šī ātruma pasta noteikti bija sūdīga, es šaubos, ka tajā bija tikai 0,03% amfetamīna sulfāta. Tātad, iespējams, es kaut ko darīju nepareizi ar iztvaicēšanu un pārkristalizāciju. Kā es varu rīkoties labāk?
 

faelivrin42

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Daži detalizētāki jautājumi
- Ja es samontēšu vienkāršu destilācijas ierīci (kolba ar gumijas korķi + gumijas caurule), vai tā būs labāka, lai no ūdens šķīduma iegūtu sauso sulfāta ātrumu?
- Es zinu, ka pārkristalizācijai ir svarīgi izmantot pēc iespējas mazāku šķīdinātāja daudzumu. Bet, ja ir nešķīstoši impurīti, ir grūti noteikt minimālo daudzumu. Kā es varu aprēķināt vajadzīgo izopropilspirta daudzumu amfetamīna sulfāta un izopropilspirta gadījumā? Es mēģināju uzmeklēt google par amfetamīna sulfāta šķīdību karstā izopropilspirtā, bet man tas neizdevās.
- Vai acetona + izopropilspirta izmantošana amfetamīna sulfāta pārkristalizācijai ir labāka nekā tikai izopropilspirta izmantošana? Kāpēc?
- Dažās pārkristalizēšanas rokasgrāmatās minēts, ka ir svarīgi stikla augšdaļu nosegt ar šķīdumu, kāpēc tas ir svarīgi? Lai dzesēšana būtu lēnāka? Es domāju, ka amfetamīna sulfāts nevar iztvaikot, vai tas ir pareizi?
- Dažos rekristalizācijas ceļvežos ir ierosināts uz nakti ievietot šķīdumu saldētavā, vai tā ir laba ideja? Vai tad nekristalizēsies arī citi piemaisījumi?
- Ja esmu lietojis pārāk daudz izopropilspirta, vai pēc tam, kad esmu izfiltrējis izkristalizēto amfetamīnu, varu to uzvārīt, lai samazinātu tilpumu, un atkārtot pārkristalizēšanas procedūru?
- Vai sūknēšanas filtrēšana ir efektīvāka vai tikai ātrāka nekā vienkārša šķidruma uzliešana uz filtra? Vai es varu kā sūknēšanas ierīci izmantot vienkāršu elektrisko sūkni, ko parasti izmantoju matračiem? (tam ir iesūkšanas iespēja)
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Vislabākais, ko jūs varat darīt, ir attīrīt ar acetonu, ko jau esat izmēģinājis, ja tas nedarbojas, tad jums ir attīrīšana ar skābes-bāzes ekstrakciju, tas neprasa daudz laika un ir ļoti vienkārši..
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Sveiki,
varu teikt, ka ar mani ir gandrīz tāpat kā ar jums, es vienmēr biju ziņkārīgs amfetamīna cienītājs, un tādējādi diemžēl atvēru "Pandoras lādi".
tāpēc es sāku attīrīt savu amfetamīnu vienkāršā, bet ļoti efektīvā veidā pirms lietošanas.
kļuva skaidrs, ka nekur nav tik daudz netīrumu iejaukts kā amfetamīnā, iztēlei nav robežu!
tagad par jūsu aprakstīto problēmu;
Es domāju, ka jums ir taisnība jūsu pieņēmumā, ka jūsu amfetamīna sastāvā ir kāda veida celuloze.
Man agrāk bija tāda pati problēma, tā izskatījās tieši tāpat kā jūsu attēlā. tā būs kroskarmeloze vai cita augu šķiedra, bieži tiek izmantotas bambusa šķiedras no pārtikas rūpniecības.
Krēmīgā viela, ko jūs aprakstījāt 2. punktā, bieži vien ir kofeīna un kāda veida šķiedru vai celulozes maisījums.
vienīgais dīvainākais ir tas, ka jūs savās lietās neatradāt kofeīnu. parasti kofeīns izskatās kā jūsu ceturtajā attēlā(tātad šie absorbējošie kokvilnai līdzīgie šķiedru gali), pēc tam, kad tas ir izņemts no amfetamīna. katrā ziņā manā gadījumā.
no pieredzes varu jums pateikt, ka ir pilnīgi iespējams, ka tas, kas jums bija, satur tikai 0,03 % amfetamīna!
jūs sakāt, ka pat materiāls noteikti bija slikts, tāpēc labāk tur vairs neko nepērciet, ja tas iet!
es vienmēr esmu rīkojies šādi, lai atbrīvotos no sintēzes atliekām un jo īpaši no kofeīna:
amfetamīnam jābūt ļoti sausam un smalki sasmalcinātam!!!
nomazgājiet amfetamīnu ar bezūdens acetonu un pēc tam visu ieberiet kofe filtrā un ļaujiet tam nožūt.
pēc žāvēšanas un vēlreiz labi sasmalcina.
Tagad es uz daas dotā amfetamīna pa pilienam pilu pa pilienam pilu pa pilienam vārošu destilētu ūdeni, līdz tas ir izšķīdis.
(tātad gandrīz viss kā jūs!!!!)
pārklāju destilētajā ūdenī izšķīdušo amfetamīnu un ielieku to ledusskapī uz 2-3 stundām.
pēc tam ieliec visu kafijas filtrā (labāk, ja paņem divus, pirms tam tos samitrina ar destilētu ūdeni) un uzmanīgi izspied ārā! Pēc tam es vienmēr ļauju visam iztvaikot un iegūstu patiešām tīru amfetamīnu.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
-Izšķīdiniet savas lietas ūdenī, viss, kas nešķīst = lūžņi.
-Nosakiet PH vērtību. Ja PH ir augstāks par 4, pievienojiet 1 pilienu sālsskābes.
-Pievienojiet petrolēteri tādā pašā daudzumā kā ūdeni.
-Ielieciet visu dalāmajā piltuvē un ļoti labi sakratiet.
-Aiztukšojiet apakšējo ūdens slāni.
-Petrolēteri (augšējo slāni) var biežāk izmantot attīrīšanai.
-Lēnām, maisot, pievieno NaOH līdz ph 14. granulas vai iepriekš sagatavotu sārmu. Veidojas eļļains slānis. Amp bāze
-Abi slāņi tiek atdalīti ar dalāmo piltuvi.
Pievieno tādu pašu daudzumu petrolētera augšējai amp-bāzes daļai un sakrata to dalāmajā piltuvē.
-nolej visu apakšējo slāni (ūdeni).
-Pievieno nedaudz MgSO4, līdz tas vairs nesavienojas.
-Iegremdēt šķīdumu ledusskapī uz 3 stundām.
-Filtrējiet MgSO4.
-Petrolēteri iztvaicēt 40 °C temperatūrā.
-Aļļas bāzi, kas paliek, izšķīdina acetonā.
-Lēnām pievieno ar acetonu atšķaidītu sērskābi līdz PH6.
-Filtrēt sāls ampēru

Ja joprojām ir redzamas krāsas izmaiņas, mazgā ar ledusaukstu acetonu un atkal filtrē, līdz kļūst sniegaini balta.

Rezultāts ir ļoti tīrs produkts.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Arī es esmu spēlējies ar šo pašu problēmu, taču lielākos apjomos un ilgākā laikā, lai redzētu, kas notiks.

Es rūpīgi izmazgāju savu amfetamīnu ar 99,9 % IPA, tad izžāvēju un pārnesu uz ūdens šķīdumu.
Es ieliku daudz vairāk ūdens (kolba ir 1 litrs) un izmantoju apmēram 20 g "amfetamīna".
Tas neļauj veidoties "želejai".

Destilētu ūdeni uzsildīju mikroviļņu krāsnī un pievienoju vielu, līdz tā vairs nešķīvoja, tad atvēsināju un atstāju to lēni atdzist bez kustībām. Man šis veidojums izskatās pēc kofeīna.
VCnSDL3JyM


Yh2xpK3zRE

Kad būšu apmierināts, ka augšana ir apstājusies, es filtrēšu un iztvaicēšu, un redzēšu, kas man ir palicis un ko no tā varu secināt...
 
Top