Ielu narkotiku aprite

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
139
Points
33
Pirms mūsu dzīvē ienāca internets, narkotiku tirgus vienmēr bija tieši saistīts ar ielu. Tikai filmās foršie dīleri dodas uz savu piegādātāju villām, paņem vielas briketi, iebāž to ar nazi, nogaršo pulveri uz mēles un apmierināti māj, kamēr pārdevējs glauda savu pieradināto gepardu. Parasto cilvēku reālajā dzīvē lietas bieži vien nav tik smieklīgas. Darījumi notiek dūmojošās mašīnās, šaurās telpās vai tumšās ieliņās, un katru reizi, kad dodaties uz darījumu, jūs dodaties tā, it kā tas būtu jūsu pēdējais. Adrenalīns, bailes, paranoja. Un katru reizi jūs cerat, ka viss noritēs pareizi un jūs netiksiet apkrāpts, apkrāpts vai nogalināts.

Ielu kustības ir ļoti jautras, un, iespējams, es nedaudz pārspīlēju, bet tomēr ikvienam, kas ir tuvāk iepazinies ar ielu narkotiku kustībām, ir bijušas līdzīgas sajūtas. Šajā sadaļā dalieties savā pieredzē, sniedziet padomus un diskutējiet par ielu darījumiem. Apspriedīsim, kādas briesmas var rasties, kā no tām izvairīties un kā prasmīgi pārvietoties gaismā un tomēr palikt ēnā.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Negribu nevienu aizvainot, bet man ir privilēģija zināt, ka mani draugi jau pirms daudziem gadiem (izņemot vienu) ir pārgājuši no ielu tirdzniecības.

Viena lieta, ko es varu ļoti ieteikt, ir darīt to ātrās ēdināšanas restorānos.

Apsēsties, saņemt pasūtīto ēdienu, tad apmainīties ar dzērienu traukiem. Tas ir vecs triks, bet tas ir ļoti, ļoti, ļoti konsekvents.
 
Top