Ielas dzīve VS korporatīvā dzīve

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Es jau sen gribēju par šo tēmu ar kādu aprunāties. Diemžēl man nebija ne neviena, ne laika, lai to izdarītu.

Kāda ir jūsu pieredze, pārejot no augsta riska / augsta atalgojuma dzīves uz atkārtojošu ikdienas 9to5 dzīvi?

Kā jums izdevās tikt galā ar izmaiņām vidē un cilvēkos?

Vai bija jāpierod pie tā, ka nevajag neapdomīgi tērēties, vai arī jums bija nepieciešams laiks, lai atkal asimilētos sabiedrībā?


Man personīgi sākumā bija diezgan grūti. Pēc tam, kad es pārtraucu tirdzniecību, es dabūju diezgan jauku darbu birojā, bet es vienmēr jutos tā, it kā es tur nepiederētu.
Cilvēki bija pretēji tam, pie kā es biju pieradis..... Es zinu, es zinu, ka daudzi cilvēki, kas nodarbojas ar stimulējošām vielām birojā... bet manā gadījumā nebija neviena.
Manā gadījumā es jutos tā, it kā es nebūtu es pati, daļa manis bija mirusi. Visa šī korp-bull bija vienkārši par daudz. No otras puses, man bija jāstrādā, lai pelnītu naudu, un es pelnīju apmēram 4 reizes mazāk nekā gadu iepriekš. Tāpat man nācās distancēties no saviem vecajiem draugiem, jo es negribēju, lai man rastos impulsi darīt lietas, ko es darīju pirms tam.

Mani interesē dzirdēt jūsu viedokļus un pieredzi.... kādi, jūsuprāt, ir plusi un mīnusi?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es noteikti redzēju, ka standarta biroja darbā trūkst aizrautības salīdzinājumā ar to, ko jūs darījāt. Vai jūs beidzot asimilējāties? Ja jā, cik ilgs laiks bija nepieciešams, lai kļūtu normāls?
 
Top