Stīgu dope

cleanfilletsonly

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Vai ir kāds efektīvs veids, kā šo produktu izgatavot? Es zinu, ka tolaik daži ļaudis apraka aizzīmogotus spaiņus ar zarnu virtenēm, kas piestiprinātas pie iekšējā vāka un tieši virs amonjaka vai muradža un kokogļu un šaujamieroču zilganuma maisījuma.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Izmantojiet 10 galonu zivju tvertni, ko mullins vai mātes pistole bulent, kingsford og gaismas hārhol, mopu galva, bnaturēts amoniaks "reg mājsaimniecības amoniaks", 1. Sadaliet ogles līdz dažiem n ielieciet 2-3. Augsts n tvertne salocīt alumīnija foliju nin C reizes. Pēc tam to saplēsiet n taisnstūra gredzenā, kur tā stiepjas no tvertnes centra apakšas uz augšu pa malām n ap, lai tā satiktos tieši ogļu līnijas augšpusē. 2 poras pistole bluent n pusceļā līdz ogļu augstumam, pārliecinieties, ka tā ir pilnībā nostabilizējusies līdzenlīmenī,.3 tīrs ur amoniaks līdz ogļu n folijas līnijai, 4 sagrieziet mopa dzeloņstieples n ieskrūvējiet tās 1 collu. atsevišķi uz vāka, kas karājas uz leju. Don't tuch liqued n nav tālu uz augšu varbūt 1 centameter attālumā no da shit.beging pavasarī apglabāt to da audzē 3 ft. Were tas paliek pat 74 ° temp. Pēc mēneša vai ilgāk izrok to un pēc mēneša vai ilgāka laika atrodi uz auklām - tas ir ur dope (narkotiskās vielas). Ja nav aprakti, neļaujiet tai piekļūt gaismai. Un, ja jums vajag stīgu dope nevilcinieties PM mani tieši šeit mēs Shipp visā ES. Ceru, ka šī informācija varētu jums palīdzēt.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ja jūs visas šīs sastāvdaļas ieberat kaķa vai suņa barībā un ļaujat viņiem to apēst, tās tiek pārstrādātas kuņģī un metabolizējas kā superdroša narkotika. Pēc tam atliek tikai noķert viņu čurumu un destilēt to, un jūs iegūstat tīru kristālu. Jums nav jāpavada viss laiks un nepatikšanas, kas saistītas ar zivju tvertnes apraktu un gaidīšanu mēnesi. Es personīgi esmu nepacietīgs, tāpēc vienkārši dzeru urīnu, līdz esmu apmierināts. Man patīk izmantot tobasco mērci, lai maskētu garšu. Ja vēlaties, sazinieties ar mani. Mēs varam nodrošināt vairumtirdzniecību par saprātīgu cenu un sūtīt starptautiski.
Ceru, ka šī informācija varētu jums palīdzēt.
 

akiraogatabyss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Dievs velns ....kaut srupīds ir daži cilvēki, un kāpēc melot, lai citi dzen garus?
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Nevar izgatavot dopingu bez amīna. No kurienes tas nāk. Duh - nevis dope, bet gan kāda ķīmiska noplūde. Beidziet maldināt, patiesu informāciju ir pietiekami grūti iegūt.
 
Top