Ierosini man kādu dībeli!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Pēdējo gadu laikā es mazliet pagriezu muguru ballīšu narkotikām un iedziļinājos recepšu medikamentu / pīpju pasaulē.

Esmu izmēģinājis daudz dažādu benzodiazepīnu, piemēram, alprazolāmu, bromazepāmu, diazepāmu, oksazepāmu ...

Un, protams, esmu izmēģinājis dažādus opiodus, piemēram, Codein Cough Sirup, Tilidin, Tramadol utt., līdz pat neapstrādātam opijam (kas man patīk visvairāk).

Man šķiet, ka esmu izmēģinājis gandrīz visas vielas, par kurām zinu un kuras mani interesē, tāpēc nolēmu lūgt jums padomus, ko es varētu izmēģināt tālāk.

Es redzēju, ka joprojām ir interesanti rc, kuriem, šķiet, ir spēcīgāka iedarbība kā oriģināliem.

Things im interesē, kā arī, bet šķiet gandrīz neiespējami iegūt šeit Eiropā ir tie tagad nelegālās zāles, piemēram, qualudes vai vecā veida benzodiazepīnu (rhohypnol), kas bija spēcīgāka ietekme, piemēram, tie downers u var iegūt tagad.

Tāpēc būtu jauki izlasīt par jūsu ieteikumiem!!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kā ar ghb?

ja ur ur uz dissos es ieteiktu dxm. es neesmu to darījis mūžīgi, bet tas bija sava veida jautri es domāju. reiz man bija ārpus ķermeņa pieredze ar lielu devu lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Atceros, ka Ambien bija hipnotisks pārklājums virs oriģinālā galvenā medikamenta. Interesanti, kādi vēl ir citi hipnotiskā tipa medikamenti?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL spēcīga garšviela - tikai nedaudz laizīt mani nospiež uz leju vairāk nekā dienu.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Interesanti izklausās O-DSMT, etometazēns (super spēcīgs!!) vai klonazafons vai tamlīdzīgi. Interesants būtu arī kāds ļoti spēcīgs benzo...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Metonitazols ir spēcīgākais -zēns. Lētāks nekā fentanils, bet tāds pats
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Dietilēteris
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Es esmu tādā pašā situācijā, bet ne tāpēc, ka tie nav efektīvi, man ir cita veida miega traucējumi. Esmu atkarīgs no opioīdiem, un pat ne no spēcīgiem opioīdiem (kur pēdējos gados 99% ir tikai Zenes, kas ir briesmīga klase, ļoti augsta pretsāpju iedarbība ar lielākoties plakanu eiforiju un nekādu siltu ķermeņa labsajūtu, tikai labi, lai pakustinātos vai aizmigtu - izņemot to, ka ļoti ātri iznīcina toleranci un vēl ilgāku laiku, lai to atjaunotu) - tāpēc, ja neesat atkarīgs no opioīdiem ar skriptu, izvairieties no tiem, līdz beidzot pienācīgas jaunas klases sāks aizstāt Zenes (teica, ka, neskatoties uz manu naidu, ir certainy labāk nekā meksikāņu karteļa pilnīgi nejaušs viss vienā maisījumā xylazine palielināts dope, vismaz spēcīgi opioīdu atkarīgi var droši lietot Zenes.Tas, ka nav RCs opioīdu starp 2x un nākamo soli 70x, ir plaisa, kas jāaizpilda jau gadiem ilgi).

Izvairieties arī no benzo, vismaz ja tas paredzēts ilgstošai ikdienas lietošanai. Ja neregulāri, tad, ja triazolams nestrādā, es netērētu tālāku laiku ar šo ģimeni.

Ko jūs meklējat, tā kā jūs pieminējāt Methaqualone (pašlaik ir vienīgais savienojums, kas palīdz ar manu problēmu), ir Gaba-A agonisti - ja jūs neesat cilvēks ar kompulsīvu pārdozēšanas risku, vienīgais, ko jūs varat atrast medicīnas jomā, kas izrakstīts dažiem ļoti augsta ADHD gadījumiem, kuriem dienas laikā nepieciešams lietot patiešām tonnas Lisdexamphetamine, izrakstīts ASV un Lielbritānijā, ir Pentobarbital, bet šeit jūs nevarat īsti fuck up ar devām.

Drošākas alternatīvas, attiecīgi tās, ko var atrast, jo barbiturāti, neskatoties uz to, ka ir viena no manām iecienītākajām klasēm (daži ir "nomierinošie" tikai pēc definīcijas - jo tiem ir kāda daļa, kur uzplūds un eiforija pārspēj parastās narkotikas, piemēram, amf/kokaīnu), tie ir ļoti bīstami, ja netiek lietoti ļoti pareizi, un joprojām esošie farmaceitiskie ir pilnīgi bezvērtīgi. Fenobarbitālam ir neprātīgs pusperiods. Un neviens vairs nenodarbojas ar slēptās sintētiskās atpūtas zelta laikmeta tiem - ir tie, kas zemāk:

(piezīme: sīkākas ziņas par farmakoloģiju ir citāti un fragmenti no cilvēkiem ar atbilstošām zināšanām - diemžēl man nav ne ķīmijas, ne farmakoloģijas zināšanu, bet es tās atstāju piezīmēs, lai jūs varētu veikt papildu pētījumus vai aprunāties ar citām kompetentām personām).

- karizoprodols - tas ir visur sastopams, un tas metabolizējas par meprobamātu, kas saistās ar barbiturātu/pikrotoksīnu saistīšanās vietu - un karizoprodols pats par sevi ir līdzīgs metakvalonam, pirms tas metabolizējas par meprobamātu. Tam nepiemīt tāda pati metakvalona burvība, bet to parasti sauc par diētisko metakvalonu, un to ir ļoti viegli iegūt. Jums var nākties nedaudz eksperimentēt, jo tam ir ļoti strauja devas reakcijas līkne, un Indijas farmācija ir pazīstama ar nevērīgu kvalitātes kontroli.

- Gaboksadols ir gaba agonists, ko ir ļoti viegli un lēti iegūt, domājams, ka tas ir līdzīgs muscimolam, bet nav halucinogēns.

- Bretazenils - tas ir augstas afinitātes daļējs agonists, un interesantākais ir tas, ka tas iedarbojas ne tikai uz alfa 4 un alfa 6 apakšvienību saturošiem GABA-A receptoru kompleksiem, bet arī uz alfa 1,2,3 un 5 saturošiem, uz kuriem mērķē citi benzodiazepīni.

Lieki piebilst, ka labākais, kas noteikti iedarbosies, bet pat šajā gadījumā noteikti ne regulārai lietošanai, un ir sarežģīti noteikt pareizo devu, ir GHB.

Vēl viena pieeja, kas nav Gaba-A, varētu būt talidomīds. Lūdzu, ņemiet vērā, ja esat sieviete un esat grūtniece vai/un plānojat grūtniecību, to noteikti nedrīkst lietot, ja lietojat pirms grūtniecības, pārtrauciet to pilnībā 6-9 nedēļas pirms grūtniecības.

Vēl viena ļoti atšķirīga pieeja, bet ir vērts izmēģināt Daridoreksantu.

Pēdējais, kas patiesībā ļoti labi noderēja dažiem manis sastaptiem cilvēkiem, ir Trimipramīns - bet jums vajadzētu meklēt šķidro / pudelīti, kur 1 piliens = 1 mg. Ir ļoti svarīgi, lai nākamajā dienā nejustos kā noguris zombijs, lietot pareizo skaitu, ja jūsu trāpīs uz "saldo punktu", jums būs labs miegs bez reibuma sajūtas nākamajā dienā.

Man ir vairāk iespēju, ko es varētu uzskaitīt, bet šeit mēs iedziļināmies neskaidrākos vai bīstamākos savienojumos, es vispirms sāktu ar šeit minētajiem, jo tos var samērā viegli iegūt.

Veiksmi!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Paldies par garo atbildi!

Es esmu no viduseiropas, tāpēc neesmu pārliecināts, cik viegli ir iegūt šo vielu šeit.

Diemžēl es saslimstu ar gaba, šeit to sauc par pregabalīnu.

Varbūt u var sniegt man kādu infos caur pm, būtu super jauki!
Btw das m neesmu nūda vai iesācējs, tāpēc mo worrys.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Phenibut hcl ir diezgan jauks. Nepārspīlēiet, citādi jums būs pāris dienas.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Diemžēl tas nav tas ieguvums, ko im meklēju, bet thx for the tip.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Šķiet, ka i got tha i metu visas attiecīgās vielas.....
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Tie darbojas tikai līdz brīdim, kad tie nedarbojas.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, kā hipnotisks vai esat mēģinājis Lormetazepam / Noctamide un, ja es labi saprotu, jūs varētu mēģināt Nozinan tas ir spēks nomierinoša iedarbība bez blakusparādībām PM man sīkāk par..
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Interesanti..
Kādi ir iemesli, kāpēc jūs dotu priekšroku šim, nevis Temazepamam vai Triazolāmam?
Vai jums ir kāda sīkāka informācija par to, kā lietot pareizo pregabalīna daudzumu kā ""pastiprinātāju"" benzo?
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx u zināt, kur tos var dabūt Eiropā?
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Nokļūstiet uz to? Es varu sniegt
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Es esmu no Austrijas
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Tuvākajās dienās es pievienošu šo produktu tirgum
Es jums ziņošu, ja jūs interesē darījuma noslēgšana
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Miega trūkums var būt jautrs!
 
Top