A-PHP SINTĒZE

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Esmu pētījis A-PHP sintēzi, vai kāds zina, vai to ir iespējams veikt pilnīgam iesācējam?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ja ir piekļuve nepieciešamajiem reaģentiem, tad problēmu nav.
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Man ir pāris rokasgrāmatas, lai izgatavotu nepieciešamos reaģentus, es ļoti cerēju, ka šeit būs avots, no kura tos varētu iegādāties.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
alfa-bromovalerofenons (klikšķināt)
Šis ir A-PVP starpprodukts, kas nav slikts variants sākumam. Tikai viena reakcija ar pirolidīnu. Turklāt reakcijas šķīdinātājs (vairāki varianti) un skābe (sālsskābes aq.soln).

alfa-bromovalerofenons
pirolidīns
benzols (vai cits šķīdinātājs)
HCl kons. skāb. ūdens šķīd.
acetons (vēlams)

vienpakāpes reakcija, izmantojot ūdeni, mēs varam uzreiz iegūt kristālus
 
Last edited by a moderator:

Morpheus77

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
T
Šī saite man nedarbojas, lai gan, iespējams, tā nav domāta man lol. Atvainojiet, esmu šeit jauns. Es esmu mēģinājis atrast pēc iespējas vairāk informācijas, lai es varētu iet uz a-php skrējienu. Bromēšana ir mazliet apgrūtinoša, tāpēc, ja var iegūt valero vai heksano variantu, kas jau ir bromēts, tas būtu forši. 😎 Lai gan es neesmu pārliecināts par šo savienojumu stabilitāti, tāpēc nezinu, vai to iegūšana ārpus manas laboratorijas būtu iespējama.
 

kiddgr0tesk86

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tātad man ir tūkstošiem morfīna sulfāta tūlītējas atbrīvošanas tablešu un mscontin 200mg, un es vienkārši atmetu sulfāta pentahidrāta sāli no morfīna, iegūstot tīru morfīna bāzi, tad pārveidoju to par morfīna hcl, un ar to darbojos mans mīļākais sasniegums ir veiksmīga vilāna ™ (jeb nikomorfīna hcl) sintēze.
 

Morpheus77

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai vēlaties dalīties savā ceļā uz nico?
 
Top