β-fenetilamīna sintēze

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Es zinu, ka tā ir legāla viela, bet ir burtiski neiespējami atrast kādu avotu skaidrā tīmeklī par to, kā to sintezēt mājas apstākļos. Kā sintezēt β-fenetilamīnu/β-feniletilamīnu/fenilamīnu HCl mājas apstākļos? Paldies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dīvaini, es ierakstīju b-feniletilamīna sintēze Google un saņēmu 6 maršrutus
 
Last edited:

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Paldies, es esmu redzējis visus šos tulkojumus. Izņemot pirmo, tās šķita neiespējamas, ja vien jums nav īstas laboratorijas ar visām iedomātajām ķimikālijām - ja tā būtu, es neuzdotu šo jautājumu.
Tad nāk pirmais dokuments, ko jūs minējāt. Lai gan benzilciānīdu nav burtiski neiespējami iegūt; reakcijai nepieciešams augsts ūdeņraža spiediens, kas atkal prasa augsta profila iekārtas (es domāju?).
Es uzdevu jautājumu, lai noskaidrotu, vai ir vieglāki veidi, ko iespējams veikt mājas apstākļos. Dažām amfetamīna sintēzēm nepieciešams minimāls aprīkojums un iegūstamas ķimikālijas, es cerēju, ka ir šāds veids arī b-feniletilamīnam.
Tāpēc, piemēram, ja esat to kādreiz sintezējuši vai redzējuši sintēzi, kas atbilst manis tikko izskaidrotajiem "kritērijiem", es būtu pateicīgs par palīdzību.
Starp manām spējām un mēģinājumiem bija arī jautājuma gūglēšana.
Paldies.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Jūs varat to diezgan viegli sintezēt. Ja vēlaties, kā to izdarīt, izmantojot tikai otc lietas, šeit tas ir.
1. Jūs varat iegūt benzaldehīdu no kāda mandeļu aromatizētāja, tikai pārbaudiet etiķeti (jums tas būs jādestilē) vai arī varat iegūt rūgto mandeļu eļļu (iespējams, destilācija nav nepieciešama). Iegūstiet nedaudz NaOH no drenāžas atveres, nitrometānu no rc degvielas (tas būs jādestilē) un HCl. Pielāgojiet stehiometrijai, bet ievērojiet šo procedūru: https://www.orgsyn.org/demo.aspx?prep=CV1P0413. Es ieteiktu to pārkristalizēt. Tagad, kad jums ir nitrostirēns, jums tas būs jāreducē. Visvienkāršākais veids būs ar dzīvsudrabu. Ja varat iegādāties dzīvsudrabu tieši, dariet to. Ja nē, iegādājieties slīpēšanas slēdžus vai kādu citu produktu, kas satur dzīvsudrabu. Iegādājieties vai pagatavojiet slāpekļskābi. Izmantojiet to, lai izgatavotu dzīvsudraba nitrātu. Tiešsaistē ir daži lieliski avoti par šo reakciju. Tagad veiciet Hg/Al reducēšanu ar nitrostirēnu. Internetā ir daudz šīs reakcijas piemēru. Veiciet savu darbu, un viss ir paveikts!
2. Iegādājieties benzilspirtu. Esmu redzējis, ka to pārdod kā šķīdinātāju dažās vietās. reaģē ar HCl, lai iegūtu benzilhlorīdu. YouTube ir daudz video par šo reakciju. Tad jūs gatavojaties izgatavot jebkuru cianīda sāli, ko vēlaties. Internetā ir daudz atsauču par to, kā pagatavot cianīdu. Tikai esiet uzmanīgi! Tagad jūs reaģēsiet ar cianīdu un benzilhlorīdu. Google kolbes nitrila sintēze, lai uzzinātu piemērus un šķīdinātājus, ko izmantot. Tagad jums ir benzilnitrils! To var arī reducēt ar Al/Hg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
HsV4d81z6r

Šeit ir visvienkāršākā sintēze. Ko jūs man par to iemainīsiet? Man tas taču tepat sēž. Es aizmirsu, cik es par to maksāju, bet mazāk nekā 20 $
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Paldies. Ja es būtu ASV, es labprāt to no jums iegādātos. Internetā redzēju arī citas, bet mana valsts, iespējams, neļaus tās importēt. Tāpēc es mēģinu to sintezēt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es nevarēju atrast nevienu citu lietu, ko ar to darīt, izņemot sintēt kādu karfentonila analogu. Ja jūs zināt vēl kaut ko, lūdzu, pastāstiet mums.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Es neesmu eksperts, bet, cik man zināms, ar šo lietu neko daudz nevar izdarīt. Un jums ir 500 grami, kas ir diezgan daudz. Ja jūs neesat atvēris iepakojumu (spriežot pēc attēla, jūs to neesat darījis), es to vienkārši pārdotu tiešsaistē. Tas nav nelikumīgi, tāpēc, ja uzliksiet cenu, kas ir zemāka par standarta cenu, viss būs kārtībā. Citādi tas ir jauks un drošs stimulants, ko lietot, ja jums tā ir iespēja. Nepārsniedziet 1 gramu dienā un 3 gramus nedēļā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ticiet man, es veicu izpēti. Bez MAOI-B in vivo tas nenotiek pietiekami ilgi, lai kaut ko darītu. MAOI-B ir daudz grūtāk dabūt tan A. Es galu galā izdomāšu, ko ar to darīt. Fent, es domāju. Es šodien redzēju, ka es varu to dimetilēt ar acetonu, veidojot dimetilfenetilamīnu Schaffer bas, imīnu, azo. Nezinu, kā to nosaukt, bet 1,2 pārkārtojums varētu to pārvērst metamfetamīnā.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
@psy Wow, es negaidīju tik noderīgu komentāru tbh. Liels paldies, es noteikti to darīšu. Es šeit publicēšu savus atjauninājumus, ja kādam tas būs vajadzīgs arī turpmāk.
 
  • Like
Reactions: psy

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Absolūti vienkāršākais veids būtu vienkārši fenilalanīna dekarboksilēšana. To var izdarīt, izmantojot ketona katalizatoru un šķīdinātāju ar augstu viršanas punktu. Tas būtu daudz vienkāršāk, ja vienīgais mērķis ir iegūt zirņus. Es aizmirsu, ka tas ir iespējams, kad rakstīju savu pēdējo ziņu.
 
Top