Amfetamīna sintēze no P2NP, izmantojot Al/Hg

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Es sekoju līdzi video un izlasīju visu instrukciju, kad nonācu līdz brīdim, kad ieliku dzīvsudraba nitrāta šķīdumu, 5ml (no 2g Hg + 15ml slāpekļskābes 68%), tad 1 litrs auksta ūdens, tad es saņēmu rezultātu kā video, duļķains pelēks ūdens un nedaudz noskalota alumīnija folija, kā video un instrukcijā minēts, ir ieteicams pēc pirmās drenāžas pievienot vairāk ūdens un atkārtot drenāžas procesu, tāpēc es pievienoju vēl 1 litru auksta ūdens.

Negaidīta problēma:
Tas atkal kļūst duļķaini pelēks un izskatās biezāks maisījums nekā sākumā.
2. pēc tam sāka veidoties lielāki burbuļi
3. tagad tas ir vairāk karsts, mēģināju tam pieskarties, tāpēc atkal izleju un pievienoju trešo 1 litru auksta ūdens.
4. 3 minūtes pēc tam, kad esmu izlejis visu duļķaini pelēko ūdeni, alumīnija folija pati reaģē un dūmi pārklāj visu laboratoriju, kolba ir tik auksta, un uz tās virsmas ir ūdens pilieni.

Vai man vajadzētu ielej P2NP šķīdumu uzreiz pēc pirmā duļķainā pelēkā ūdens izplūšanas? jo vēlākā reakcija šķiet līdzīga P2NP pievienošanas reakcijai, kas parādīta video.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Nekādu problēmu, amalgama ir gatava, un jūs varat ieliet fenilnitropropēna šķīdumu.
Vai arī, lai gūtu pieredzi ar pirmo sintēzi, jūs varat nemazgāties no dzīvsudraba sāļiem, lai skaidri redzētu ķīmiskās reakcijas norisi.
 
Last edited by a moderator:

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
i bija veiksmīgi sasniedzis posmu, kad visas folijas pacēlās un pārklājās ar maziem burbulīšiem, duļķaini pelēkā ūdenī.

NfVegTmQtK



pēc tam es ūdeni no tās notecināju caur smalku sietu

Mh5Cv4dMTS


pēc tam instrukcijās teikts, ka ieteicams atkal pievienot ūdeni, lai izskalotu amalgamu no dzīvsudraba nitrāta atliekām.

9cWV5fRUMS


es pievienoju aukstu krāna ūdeni, reakcijā sāka veidoties aizvien lielāki burbuļi, un tā masa kļūst nepareiza.

tāpēc man ir pārdomas par šo posmu:

Ja amalgama ir gatava, vai nevajadzētu iztukšot un pievienot vēl aukstu destilētu ūdeni, lai izskalotu dzīvsudraba nitrāta atliekas?

2. ja nepieciešams izskalot dzīvsudraba nitrātu, man vajadzētu pievienot aukstu destilētu ūdeni, vai jā?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jāiztukšo un ātri jāuzlej svaiga tīra ūdens porcija. Bet, ja ir maza pieredze, pirmās reakcijas veic bez papildu mazgāšanas.
Nav obligāti nepieciešams ledus ūdens, galvenais ir tīrs (dzeramais) ūdens.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Liels paldies par jūsu atbildi, kungs, atkal saņemsim dažus eksperimentus
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vai arī jūsu kalkulatorā ir tikko beigusies baterija vai arī jūs nezināt, kā to aprēķināt?
Varu jums ieteikt, viens P2NP mols teorētiski kļūst par vienu molu brīvās bāzes un ar pusi no sērskābes iegūstam pusi no sulfāta molu. Faktisko procentuālo iznākumu aprēķina, izmantojot šo teoriju. Pārējam vajadzētu būt vienkāršam aprēķinam.
.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jautājums par procesu:

Kad P2nP maisījumam i pievienota amalgama un sākas eksotermiskais process.

1 - Vai maisījumam šīs sintēzes laikā ir jāpaliek noteiktā temperatūrā, vai to var atdzesēt un maisīt šī procesa laikā?

2 - Vai maisījumam ir jābūt noslēgtam, lai vape kondensētos atpakaļ maisījumā, vai procedūru var veikt arī atklātā mucā, jautājums attiecas uz lielākām P2nP partijām 500g-1000g+.

3 - Ja tiek gatavotas vairākas partijas, bet dažādos laikos, vai ir iespējams katras partijas frībāzi uzglabāt stiklakonteinerā vēlākai lietošanai, vai arī tā "sabojāsies"?

Paldies.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Maisījums sākumā ir jāatdzesē spēcīgas eksotermiskas reakcijas dēļ, mēģiniet iegūt un noturēt maisījumu 60 °C temperatūrā. btw. 95 °C temperatūrā jums ir vulkāns.
Jums vajadzētu izmantot kaut ko līdzīgu kondensatoram, jo IPA ļoti ātri iztvaiko eksotermiskās reakcijas dēļ. btw. Es nekad neizmantotu tik lielu P2NP daudzumu, jo, manuprāt, jau 50 g P2NP ir grūti apstrādājams. Būsiet piesardzīgi un rūpējieties par sevi
Es nevaru pateikt droši, bet esmu dzirdējis, ka brīvā bāze nav ļoti stabila un laika gaitā noārdās. Jebkurā gadījumā izvairieties no karstuma, gaisa, gaismas un skābekļa.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Reakcijas norises laikā uzturiet to 55-60 °C temperatūrā.
Jūs zaudēsiet daudz šķīdinātāja bez atgaitas kondensatora
Jums nevajadzētu. To oksidēsies ar skābekli no gaisa. Arī gaismai ir ietekme. Var mēģināt kādu laiku uzglabāt zināmu daudzumu tumšā glāzē un saldētavā, bet pirms turpmākas sintēzes tas ir jādestilē.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Es nedomāju, ka jūs spēsiet apstrādāt 500 g P2NP, reakcija ir ļoti eksotermiska. Es jums ieteiktu sākt ar kaut ko mazu, piemēram, 10-40 g, un, kamēr apgūsiet procedūru, tad varēsiet lēnām palielināt, ja esat patiešām nopietni ieinteresēts. Pirms staigāšanas ir jālien, ar 500 g nozīmē, ka vēlaties skriet.
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Labi, tad es to samazinu pirmajām reizēm. Nedēļas nogalē es varu sākt
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Viens jautājums:

Kādēļ jūs izmantojat plānu alumīnija foliju, nevis viengabalainus gabalus, kas izgriezti no neelastīgas alumīnija plāksnes?

Nav nekādas jēgas ļaut visam sabojāties un ļaut tam izšķīst maisījumā, nevis tad, kad pēc reakcijas var visu izņemt ārā,..
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Parādiet, kā šī reakcija norisinās, un, pats svarīgākais, cik ātri.
 
Top