LSD-25 sintēze no lizergskābes monohidrāta

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
1. 3,15 g d-līzergskābes monohidrāta un 7,3 g dietilamīna suspensija 150 ml tīra hloroforma tiek karsēta līdz attecei.
2. Pēc lizergskābes izšķīdināšanas (dažas minūtes) maisījumu atdzesē līdz atvilnim, pārtraucot karstumu.
3. Pirms maisījums atdziest, pievieno 2 ml fosfora oksihlorīda ar tādu ātrumu, lai radītu atteci (apmēram 2 min).
4. Turklāt refluksu turpina vēl 4-5 min, līdz rodas dzintarkrāsas šķīdums.
5. Atdzesē līdz istabas temperatūrai un izskalo maisījumu ar 200 ml 1 M amonija hidroksīda.
6. Hloroforma šķīdumu nosusināja ar MgSO4 (tas būtu jādara pēc atdalīšanas), filtrēja un koncentrēja, iztvaicējot vakuumā 38 *C temperatūrā (nevienu brīdi neļaujot temperatūrai pārsniegt 40 *C).
7. Atlikumu izšķīdina minimālā daudzumā metanola un paskābina ar svaigi sagatavotu 20 % maleīnskābes šķīdumu metanolā (ne ūdens šķīdumā), lai nogulsnētu LSD tā maleāta formā.
8. Pūkainās baltas adatas filtrē, aplej ar aukstu metanolu un izžāvē gaisā, lai iegūtu 2,2 g LSD, kam nav nepieciešama turpmāka attīrīšana.
E12RQ4yVgI
 
Last edited by a moderator:

Altair

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vai maleīnskābes vietā var izmantot vīnskābi?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
visticamāk, jā, ņemot vērā, ka jūs pielāgojat atbilstošu molaritāti, lai iegūtu pareizus rezultātus.... cits jautājums ir, ka cilvēki izmanto L-vīnskābi, lai iegūtu D-LSD
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Jautājums ir, kur var pasūtīt fosfora oksihlorīdu.

Vismaz ASV, manuprāt, tas ir ļoti novērots šī iemesla dēļ, kā arī tiek izmantots nervu gāzēm, ja nemaldos.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
tas ir patiešām ļoti labs jautājums... Eiropā teiksim, ka ir vieglāk sastapties, bet joprojām grūti man mans bija izmests, bet kāds, kuram tas ir, varbūt būs tik laipns un atsūtīs 5-10 ml ampulu jums ir arī ierobežojums dietilamīnam, kas nav problēma tur, kur es esmu... nemaz nerunājot par galveno sastāvdaļu, ko es, šķiet, nevaru sastapt, lai cik ļoti censtos (garš garlaicīgs ceļš, lai spēlējoties ar bromokryptīnu, mani nogādāja slimnīcā un galīgais Grignards, kam seko hidrolīze, ir insinuēts, bet nav atrasts faktiskais uzraksts)
 
View previous replies…

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Es ļoti šaubos, bet es domāju, ka dietilamīnu varētu ražot no DEET, kas ir ļoti izplatīts kukaiņu atbaidīšanas līdzeklis. Tomēr tas, visticamāk, attiecas tikai uz nelieliem apjomiem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Es patiešām šaubos, vai pats kukaiņu atbaidīšanas līdzeklis ir noderīgs, vai arī ir izstrādāta procedūra tā hidrolīzei, lai iegūtu dietilamīnu un mazāk interesanto 3-metilbenzoskābi, kas, iespējams, varētu kalpot kā reaģents kādai citai ķīmijai. Es neesmu pārliecināts par to, ko teicu iepriekš, tāpēc, lūdzu, pārbaudiet, bet tas ir vienīgais mērķis, kas man nāk prātā (dietilamīns ir vērojams prekursors ASV, bet ne tur, kur es atrodos, lai es varētu viegli dabūt kādu).
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Šeit man ir jāpiekrīt. Esmu redzējis vairākas procedūras par šo, izmantojot bāzes hidrolīzi. Tas nav ļoti efektīvi, bet, ja cilvēks nevar dabūt rokās DEA, tā ir reāla iespēja. Šeit ir saite uz vienu no šādām procedūrām, tur ir arī vairāki sciencemadness pavedieni.
https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/sdccnp
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Es nevaru deem saprast, par ko tur nepiekrist, jo es tikai attīstīju par komentāru iepriekš.. dietilamīnu es varu dabūt brīvi bez licences, un tas nerada nekādas bažas tur, kur es atrodos.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
"Es patiešām šaubos, vai pats kukaiņu atbaidīšanas līdzeklis ir noderīgs, vai arī ir izstrādāta procedūra, kā to hidrolizēt, lai iegūtu dietilamīnu." Jūsu komentārā tieši virs mana komentāra, kurā es dalījos ar procedūru, kas ir izstrādāta, lai DEET hidrolizētu dietilamīnā.
Ja jūs varat brīvi iegūt dietilamīnu, jums diemžēl paveicies vairāk nekā vairumam no mums. :(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Iespējams, es biju pārāk sasteigts, lasot jūsu ziņu
 

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Vai 6. solī ir nepieciešama iztvaicēšana en vacuo, vai arī to var iztvaicēt, izmantojot parastu karsēšanu?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Jā. to izmanto, lai no reakcijas trauka izņemtu skābekli un pazeminātu hloroforma viršanas temperatūru, lai to nevajadzētu karsēt tik ilgi vai tik stipri kā atmosfēras spiedienā.
LSD un tā prekursori ir ļoti reaģētspējīgi ar skābekli un karstumu, un tie viegli sadalās, ja ar tiem nerīkojas pareizi.
 

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Izskatās, ka, lai to veiktu, ir nepieciešamas dārgas iekārtas (rotovaps), vismaz no tā, ko es saprotu. Vai to varētu izdarīt bez rotovapa un novietojot savu vakuuma kameru sildīšanā?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
jā, vai arī jūs varat vienkārši savienot vakuumsūkni ar žāvēšanas trauku, izmantojot gāzes adapteri.
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Vai kāds var veikt šo sintēzi? Es uzskatu, ka varu iegūt visas tai nepieciešamās ķīmiskās vielas. Ja kāds to var veikt, es nodrošināšu visas nepieciešamās ķīmiskās vielas. Recepte šķiet vienkārša, lai gan teorētiski tā nav. Es šaubos, vai mēģināt to veikt vienatnē, jo ķīmiskās vielas ir ļoti dārgas. Tā būtu viena no laimīgākajām dienām manā dzīvē, ja kāds ar mani sadarbotos.
 
Top