MDMA sintēze no piperonilmetilketona (PMK) ar formamīdu un LAH

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
RpsDHNMr5E

1. Formamīdu (65 g) un PMK (23 g) refluksēja pie 190 *C temperatūrā 5 h.
2. Šķīdumu padarīja bāzisku un ekstrahēja ar dietilēteri.
3. Ēterisko šķīdumu mazgāja ar atšķaidītu sērskābi, skaloja ar ūdeni un beigās žāvēja virs bezūdens nātrija sulfāta.
4. Dietilētera tilpumu samazināja, lai iegūtu dzeltenu, dzidru N-formil-3,4-metilēndioksiamfetamīna (N-formilMDA) šķīdumu.
5. To pievienoja LAH (2,5 g 100 ml ar nātriju žāvēta dietilētera) pa pilieniem un refluksēja 3 h.
6. LAH pārpalikumu sadalīja, pievienojot ūdeni, un iegūto maisījumu filtrēja, un nogulsnes izskaloja ar dietilēteri.
7. Izskalojumus un filtrātu apvienoja un ekstrahēja ar atšķaidītu sērskābi.
8. Ūdens šķīdumu sārmaini sārma ar atšķaidītu nātrija hidroksīdu un ekstrahēja ar dietilēteri.
9. Šķīdinātāju iztvaicēja, atstājot neapstrādāta MDMA dzintara krāsas eļļu.
10. Pēc organiskā šķīdinātāja tilpuma samazināšanas atlikušo atlikumu apstrādāja ar gāzveida ūdeņraža hlorīdu, lai iegūtu neattīrīta MDMA hidrohlorīda želejveida brūnas nogulsnes.
 
Last edited by a moderator:

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Vai jūs vēlētos pārrunāt dažus no šiem soļiem laicīgi, kā arī instrumentus?
2) "padarīts bāzisks", pievienojot bāziskus sāļus? lai pazeminātu ph? iegūts, izmantojot kādu līdzekli?
3) procesam nepieciešams kāds aprīkojums, lai žāvētu virs bezūdens nātrija sulfāta? Kā tas izskatās vizuāli?
Pieļauju, ka man jāpieprasa tiešā ziņa, lielāko daļu no tā var labāk saprast, zinot, kādas iekārtas ir nepieciešamas funkciju veikšanai.

Piedodiet man par manas atbilstošas izglītības trūkumu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nelietojiet :)
Jums jāpievieno bāziskais šķīdums, piemēram, NaOH/KOH šķīdums ūdenī (~40%), jāizmanto pH indikators, lai noskaidro pH (~12 ir piemērots).
Organiskajam šķīdumam jāpievieno bezūdens nātrija sulfāts. Šī viela absorbēs ūdens atlikumus no organiskā šķīdinātāja.

Turklāt apskatiet laboratorijas FAQ daļu, tur ir daudz informācijas, ko uzzināt. Tā jums palīdzēs!
 
Last edited by a moderator:

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Salds! Paldies,
vai jums nejauši nav laboratorijas aprīkojuma saraksta, kas būtu nepieciešams šai pmk konvertācijai? :)))) :)
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Vai vēlaties dalīties ar šim nolūkam nepieciešamā aprīkojuma sarakstu? No nulles?
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Šīs saites ir beigušās :/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Mēģiniet vēlreiz. Tie darbojas.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Izklausās tīri. Vai es varu pajautāt, kāds bija ieguvums? Ja es pareizi atceros, tas ir vecs sintētiskais
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Vai ir kādi piesardzības pasākumi saistībā ar LAH lielākā mērogā, piemēram, saistībā ar ūdens pievienošanu tam?
vai tas labi darbotos 10x 2000 ml kolbā?
Vai 10x mērogā atlikušo atlikumu varētu iepildīt pyrex traukā un sajaukt ar HCL 32% un IPA un sasaldēt nogulsnes?
Vai ir kādas būtiskas drošības problēmas saistībā ar jebkuru no šīm procedūrām?
Paredzamais iznākums?
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Cik daudz ētera jūs izmantojat ekstrakcijai?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Augsta ugunsbīstamība mitruma apstākļos. Dažus šķīdinātājus šajā sintēzē var aizstāt, lai nodrošinātu lielāku drošību. Bet tad sintēzes veikšanai dažos posmos (2.-4. posmā) ir nepieciešams pievienot destilāciju. Var ekstrahēt ar ēteri, bet reakciju ar LAH veic THF vai 1,4dioksānā. Kolbas tilpums, es neizmantotu vairāk par 10 l. Neatkarīgi no reakcijas modifikācijas galvenais uzdevums ir izvairīties no mitruma. Nevainojami sausa iekārta, sauss gaiss telpā un ugunsdzēšamais aparāts. Ja esi gatavs šai reakcijai, vari rakstīt privātā ziņojumā, es detalizēti konsultēšu. Varat arī rakstīt jautājumus šeit.
 
Last edited by a moderator:

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Vai, izmantojot šo metodi, ir iespējams sintezēt metamfetamīnu?
 
Top