N,N dimetiltriptamīna brīvās bāzes sintēze, izmantojot Fišera indolu (ar procesa fotogrāfijām un video)

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Ceru, ka jums patiks!

1. RBG kolbā ar 500 ml tilpumu tika ievietots vidēja izmēra magnētiskais maisīšanas stienis. 2. 18 g fenilhidrazīna HCl tika izšķīdināts 250 ml dejonizēta ūdens 500 ml 3 kakliņu 24/40 savienojuma RBL kolbā, kas ir novietota uz sildāmās mantijas, kura darbojas kā magnētiskais maisītājs. Uz 1. kakliņa bija gumijas starpsiena, uz 2. kakliņa - termometrs stikla 24/20 adapterī, un tas bija savienots ar sildelementu. Un 3. kakliņam bija atvilkuma kondensators, kas savienots ar ūdens cirkulatoru.

2. 4 baloniņi tika pildīti ar slāpekli, kas bija piestiprināts 20 ml šļirces galam (bez aizbāžņa). Šļircei tika pievienota 18 kalibra adata, un šļirces komplekts tika ievietots cietā gumijas gabalā vēlākai lietošanai.

3. Šļirci (ar slāpekļa baloniņu galā) iebāza 1. kakliņā un ar slāpekli uzpildīja ar slāpekli. Karsēšanas kamīns tika iestatīts uz 32 'C temperatūru, un magnētiskā maisīšanas stienis tika iestatīts uz vidēji augstu maisīšanas līmeni.

Ue8NfUcVPX

4. 10 ml šļirci piepildīja ar 7,2 ml koncentrētas sērskābes, un pie šļirces piestiprināja 18 collu adatu. Šļirci ar sērskābi iebāza 1. kakliņa gumijas starpsienā. Sērskābi suspensijai slāpekļa vidē lēnām pievienoja 10 minūšu laikā, saglabājot temperatūru zem 40'C .

5. Šķīdumu (gaiši oranžā krāsā) uzsildīja līdz 37'C un maisīja vēl 10 minūtes.

6. 250 ml spainītī 250 ml tilpuma mucā sagatavoja 25 g 4-(N,N-dimetilamino)butanal dietilacetāla šķīdumu 90 ml acetonitrila.

7. Atdalīja 1. kakliņa gumijas starpsienu un pievienoja 100 ml piltuvi. Pievienošanas piltuvē pievienoja 4-(N,N-dimetilamino)butanal dietilacetālašķīdumuacetonitrilā. Gumijas starpsienu ar joprojām piestiprinātu slāpekļa baloniņu iebāza uz pievienošanas piltuves augšdaļas.

4XM5PFkcx9


8. Kad 5. posms bija pabeigts, pēc 10 minūtēm, 60 min. laikā pilienu pa pilienam pievienoja 4-(N,N-dimetilamino)butanal dietilacetālašķīdumuacetonitrila šķīdumā, temperatūru uzturot 37'C temperatūrā. Pēc pievienošanas pievienošanas piltuvi skalo ar acetonitrilu (apmēram 30 ml) un pievieno reaktorā pa pilieniem.

9. Saturu maisīja 4 stundas, kamēr temperatūra tika uzturēta 40'C temperatūrā.

10. Skābajam šķīdumam reaktorā pilienveidīgi pievienoja 100 ml NaOH šķīduma (4M), saglabājot 20 ~ 25'C temperatūru. Ja temperatūra sasniedza 25'C, RBF kolbu periodiski ievietoja aukstā vannā. Pēc NaOH pievienošanas šķīduma pH bija 11, un suspensija bija pienaina.
.
11. suspensiju RBF suspensijā ekstrahē ar 3* 200 DCM.




12. Organiskos slāņus apvieno un ievieto vakuumkrāsnī 30 'C temperatūrā ar -30 mm hg negatīvu spiedienu. Galīgo produktu atstāj vakuumkrāsnī 48 stundas, lai nodrošinātu, ka iztvaiko viss šķīdinātājs.

13. Pēc 48 stundām no galaprodukta izveidojās gaiši oranži kristāli un nedaudz gaiši oranža atlikuma.

14. Neapstrādāto frībāzi izšķīdināja acetonā (200 ml) un izlēja caur silīcija dioksīda spilventiņu (230-400 acs, 100 g). Polsterējumu eluē ar acetonu/MeOH (9:1, 2 L). Apvienotos filtrātus atkal ielika vakuumkrāsnī 30'C temperatūrā uz 24 stundām. 30 'C. Galaprodukta masa bija 15,45 g attīrītas N,N DMT frībāzes, kas koncentrēta, lai iegūtu 15,45 g attīrītas N,N DMT frībāzes (56,8 % iznākums) kā dzeltenīgi sarkanīgu eļļu ar dzelteniem kristāliem, kas veidojās ap eļļu.


O3P46wuzm9
P8jw7QtDxV
0ALQmUR7Tv



15. Kušanas temperatūra bija 45-47 'C, kas atbilst DMT polimorfu I un II kombinācijai.

0OQN6hmkJ9

Izolēti N,N DMT kristāli!
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
tas ir patiešām skaidrs, pareizs un labi aprakstīts ar katru būtisku detaļu, apsveicam un paldies, ka dalāties ar mums! Mani interesē, vai nejauši N-Me,N-iPr-aminobutil-dietilacetāls ir komerciāli pieejams, bet lielo cerību nav, jo tikai N-Me-izopropilamīns ir aizskaroši dārgs, kā norāda standarta pārdevēji.
 

K.1

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Vai acetonitrila vietā es varu izmantot kaut ko citu? Ko man vajadzētu izmantot?
Agilent1100DAD
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Labi, jūs vēlaties izmantot šķīdinātāju, kas:

A. izšķīdina 4-(N,N-dimetilamino)butanal dietilacetālu.

B. Līdzīgi sadalījuma koeficienti (Log P)

C. Sajaucas ar ūdeni, pievieno NaOH šķīdumu un pēc tam ekstrahē ar DCM.

D. Zemas higroskopiskās īpašības (zems mitruma saturs)

E. Nav nevēlamu reakciju ar sērskābi.


Jums ir izvēle starp etilacetātu, hloroformu, etanolu, metanolu, acetonitrilu vai dmso.

etilacetāts un hloroforms nav piemēroti, jo tie ir nesajaucami ar ūdeni. Etanols un metanols ir higroskopiskāki nekā acetonitrils un var reaģēt ar prekursoru.
DMSO var radīt papildu sarežģījumus, jo tā augsta viršanas punkta dēļ to var papildus sarežģīt galīgo atdalīšanu apstrādes laikā.

Atcerieties, ka 4-(N,N-dimetilamino)butanal dietilacetāla šķīdumu pievienojat koncentrētam sērskābes šķīdumam. Etanola koncentrētas sērskābes klātbūtnē rodas etāns, metanola - metāns. Kamēr izmantojat koncentrētu sērskābi, ACN hidrolīze nenotiks.

Tāpēc es nenovirzītos no ACN.

Tas ir viegli atrodams šķīdinātājs - vai nu Amazon, vai eBay. Ja pārdevējs nesniedz analīzes sertifikātu, destilējiet, lai atdalītu ūdeni, un pēc tam pievienojiet nedaudz bezūdens nātrija sulfāta un nofiltrējiet nātrija sulfātu.

Ceru, ka tas palīdzēs.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tā ir tik skaista ķīmija, bet tā ir daudz sarežģītāka par triptamīna dubulto metilēšanu, vidējam ķīmiķim - jāatzīst, es joprojām gaidu, kad rītdien atnāks mana vakuumkamera - mums visiem nav greznu vakuuma krāšņu! Haha jk - tas viss ir joks, jo es esmu greizsirdīgs!
Taisnības labad jāsaka, ka mana eļļa, ko es ieguvu, ir līdzīgā krāsā, un arī galīgais ekstrakts, ko jūs veicāt ar DCM, bija gandrīz tādā pašā krāsā kā mans.
Arī silīcija dioksīda spilventiņš ir foršs, bet jā, nav pieejams.
Dusmīgi n,n-DMT ir tas, kas lika man interesēties par organisko ķīmiju, nevis par ekstrakciju, un tagad es zinu, 6 mēnešu vērts ikdienas zināšanas un mācīšanās... Es varu droši teikt, ka es gribētu, lai es būtu sācis ar Henry reakciju par aizvietotajiem aldehīdiem uz PEA vai pat psihodēliskiem amfetamīniem...
Varbūt vispirms pat gramu vai divus gramus racēmiskā amfetamīna... tikai tāpēc, lai bumba ritētu un adhd tiktu kontrolēta! Haha
 
Top