Sintēze ar H2S04 un CaCO3/CaO?

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,
es šeit redzēju daudz sintēzes metožu, un man tās visas šķiet nedaudz sarežģītas.
Mana situācija ir šāda: es saņēmu 1 l dzeltenās eļļas (man šķiet, ka tā ir BMK?), un persona, kas man to deva, nebija man sagatavojusi atbilstošu instrukciju.
Es tikai saņēmu informāciju, ka man eļļa jāielej lielā traukā, kas izgatavots no bieza stikla, un H2S04 lēnām jāpilina eļļā.
Otra informācija, ko es saņēmu, ir tāda, ka man vajadzīga kāda papildu sastāvdaļa, piemēram, krīts, bet es pat nezinu, vai tas ir CaCO3 vai CaO.

1. Vai kāds var man pateikt, vai šī metode var darboties?
2. Cik daudz sērskābes būtu nepieciešams?
3. Vai man papildus ir nepieciešams CaCO3 vai CaO?
4. Kad man jāpievieno krīts?

Paldies, puiši!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ja skābe ir viss, kas jums jāpievieno, jūs, visticamāk, esat ieguvuši A eļļu (amfetamīna brīvā bāze), šajā gadījumā jums ir jāveido sulfāta sāls. CaCO3 ir inerts nešķīstošs balts pulveris, ko var izmantot produkta sagriešanai, bet es iesaku to šim nolūkam izmantot mēreni, jo nešķīstošs nozīmē, ka cilvēkiem degunā būs CaCO3, kas nešķīst. Tagad mans padoms ir atšķaidīt daļu eļļas ar vismaz tādu pašu acetona tilpumu un pēc tam pagatavot H2SO4 šķīdumu acetonā 5 ml acetona uz 1 ml skābes (vajadzīgo skābes daudzumu nosaka A eļļas daudzums) skābe jāpievieno pa pilienam, rūpīgi maisot, jūs novērosiet, ka sākumā tā kļūst pienaina un pēc tam, pievienojot skābi, sabiezē. Galvenais ir nepievienot pārāk daudz skābes (šķīdums sāks šķīdināt nogulsnes), ja pievienosiet nedaudz vairāk A eļļas. Tad visu to filtrē un izmazgā ar acetonu uz filtra.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Paldies!!!
Kā es varu veikt filtrēšanas procesu? Vai ir piemēroti parastie kafijas filtri?
 

bybys_siurblys

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jā, kafijas filtri būs piemēroti, bet kristālu filtrēšanai labāk piemērota ir vakuuma filtrācija, jo tā izsūc vairāk šķīdinātāja un ir ātrāka.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Parastie kafijas filtri būs tikpat labi piemēroti kā iepriekš minētā vakuuma filtrēšana, kas ir ieteicama, bet, ja jums vienkārši nav vakuuma sistēmas, tad kafijas filtra turētājs (atkārtoti lietojams plastmasas smalks sietiņš ar atvērta kafijas filtra formu, ko var ievietot palstveida piltuvē, kas ir pietiekami liela, lai aptvertu vismaz 2\3 lietas, un tas padara gravitācijas filtrēšanu ar kafijas filtru daudz ātrāku.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Lūdzu, izdariet sev pakalpojumu un izmēģiniet to ar ne vairāk kā 25 ml eļļas un 50 ml sausa acetona, kam tikai jāsagatavo, piemēram, 1 ml H2SO4 konc. 10 ml sausa acetona (viss skābes šķīdums var nebūt nepieciešams, ja vien jūs nepārtraukti nepievienojat eļļu, lai sasniegtu pH ne zemāku par 6), un atcerieties izmest skābi acetona šķīdumā, jo to nevar saglabāt. Es to iesaku gadījumā, ja jums ir BMK eļļa, ko jūs uzzināsiet no pirmajiem pāris pilieniem skābes gadījumā, ja pēc minūtes vai divām no pilināšanas gadījuma neparādās duļķainība, kurā nav tik daudz kaitējuma, vienkārši iemetiet kādu vieglu bāzi, piemēram, nātrija karbonātu NaCO3, pazīstamu kā mazgāšanas sodu vai pH+ (paaugstinātāju) no baseina piegādēm, kas jums ir nepieciešams, piemēram, pusi vai tējkaroti vai mazāk, tad dekantējiet to. Atcerieties, ka BMK ir viens solis attālumā no amfetamīna vai metamfetamīna, bet jums vajadzētu rakstīt atpakaļ, jo process, kas jums ir nepieciešams, ir atšķirīgs un, pat ja nedaudz sarežģītāks, joprojām ir izdarāms un tā vērts.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Liels paldies! Pēdējais jautājums:
H2SO4 koncentrācija ir 15%. Es arī mājās atradu 33% HCl. Vai tas arī ir iespējams, vai pat labāk to darīt ar HCl - lielākas koncentrācijas dēļ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es pieņemu, ka jūs domājat 15% ūdenī, ja jā, tad tas nav piemērots, jo īpaši šādam daudzumam. katrs grams ūdens apēd gramu produkta. ideālā gadījumā jūs vēlaties, lai tas būtu pēc iespējas augstākā conc. un pēc iespējas tīrāks. netīrāku un mazāk conc. skābi var izmantot līdz zināmai pakāpei, ja tā ir, tad ļoti ieteicams sasaldēt šķīdumu uz 24h un ideālā gadījumā dillēt ar vairāk acetona nekā parasti.
No sērskābes iegūst sulfātu, no HCl - hidrohlorīdus. Amfetamīna hidrohlorīds ir higroskopisks un nav piemērots.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Vai man ir nepieciešams sauss acetons? Vai ne šķidrumu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sausais =/= cietais
Ar sausu acetonu ir domāts, ka tam jāsatur pēc iespējas mazāk ūdens, jo tie ir savstarpēji sajaucami.
Ja tas nav pieejams bezūdens, to var izžāvēt ar žāvējošu vielu, piemēram, MgSO4, CaO, NaSO4, ja ūdens saturs ir neliels, ja tas ir liels vai maisījumā ir citi šķīdinātāji, tas būs jādestilē, iespējams, divas reizes.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
"ļoti ieteicams šķīdumu sasaldēt uz 24 stundām" jūs taču domājat par 15% H2SO4 šķīdumu? Un pēc tam? Ūdens sasalst, un es varu to noņemt no augšas? un tam tiešām ir nepieciešamas 24h?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne, es jums teicu, ka 15% nav piemēroti. ja vēlaties maksimālu iznākumu, tad jā.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
man ir tikai šķidrums, bet tas ir tīrs acetons, nevis acetonu saturošs produkts, piemēram, nagu p. rem.
tikai, lai pārliecinātos, ka es to daru pareizi:

1. pagatavojiet augstāk koncentrētu H2SO4 (sasaldējiet to traukā, no kura var viegli izņemt ūdeni).
---nākamajā dienā
2. izžāvēt brīvo bāzi ar MgSO4 un pagaidīt 30 min.
3. sagatavot pilienu šķīdumu:
-acetonu nosusināt ar MgSO4 (KĀ KĀKS KĀLUMS?).
-sajauc sagatavoto H2SO4 (izņemtu no saldētavas, bez ūdens) ar acetona/MgSO4 šķīdumu, piemēram, 1:5 vai vairāk 1:10.
4. Skābes šķīdumu lēnām pilināt bāzē un visu laiku maisīt.
???
Es ceru, ka esmu uz pareizā ceļa.:)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
NAV SVARĪGI

Arī izkristalizēto produktu pēc paskābināšanas ielieciet saldētavā, lai tas būtu dzidrs. nekaitēs ievietot arī acetonu un lietot aukstu.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Atvainojiet, es nesaprotu. Vai es varu sasaldēt 15 % H2SO4 un noņemt ūdeni (virsū), lai tas būtu koncentrētāks un piemērots?
"Ja vēlaties maksimālu iznākumu, tad jā" Jūs domājat 24 stundas vai kā?
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
diemžēl valstī, kurā dzīvoju, tas nav iespējams.
15% ir viss, ko es varu saņemt, tāpēc man kaut kā ar to ir jāstrādā.
 

ponellibro

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Labi, tagad man ir šī pēdējā problēma. manā H2SO4 ir tikai 15 %...
Ko es varu darīt?
Vai es varu ūdeni izvārīt, ja nevaru to sasaldēt?
Vai es varu darīt ko citu, lai iegūtu lielāku koncentrāciju?
Vai arī es varu aizstāt sērskābi ar citu skābi? Citronskābe, piemēram, ir pieejama augstas koncentrācijas šķidrumā vai bezūdens...
Lielākas koncentrācijas H2SO4 pasūtīšana ir pēdējā iespēja!
Lūdzu, palīdziet, es esmu iestrēdzis
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Aizejiet uz datortehnikas veikalu un iegādājieties notekūdeņu tīrīšanas līdzekli, piemēram, rooto šķidro notekūdeņu tīrīšanas līdzekli, tā sastāvā ir 93 % sērskābes.
 
Top