Psilocīna jeb 4-Ace-DMT sintēze no 5-MeO-tripamīna

actualdisso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Iesācējs šeit. Mani interesēja, vai ir iespējams sintezēt psilocīnu vai 4-Ace-DMT, sākot ar 5-Meo-Tripamīnu. Esmu ļoti neizpratnē par to, kā no sākummolekulas izveidot psilocīna gredzena hidroksilgrupu (skatīt pievienoto attēlu).

Vai man vajadzētu izmantot redoks reakciju ar 5-MeO un pēc tam kaut kā atjaunot OH sānu ķēdi? Pateicos par jebkuru palīdzību, paldies!
 

Attachments

  • YsCyTbRktX.jpg
    YsCyTbRktX.jpg
    27.5 KB · Views: 184

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Lai būtu iespējams, es personīgi sāktu vai nu ar 4-OH triptamīnu, vai 4-acetoksi triptamīnu (priekšroka dodama, lai nejauši nemetilizētu OH, lai gan reduktīvā aminācija ar formaldehīdu nav iecerēta, bet gan vairāk ar 4-hidroksila skābumu, kas ir daļēji fenols), cits izmēģināts ceļš ir no 4-OH vai 4-acetoksi indola un oksalila hlorīda (klasisks, garlaicīgs un iesācējiem nedraudzīgs), Fišera indola sintēze ar 3-acetoksi fenilhidrazīnu (ja to var atrast pieejamu) un dārgo N,N-dimetilamino-n-butil-dietilacetālu arī būtu iespējama un elegantāka. Indola un jo īpaši triptamīna ķīmija bieži vien ir apgrūtinoša, un es runāju no pieredzes pētniecības jomā.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Nē, nav iespējams no 5-Meo-dmt pāriet uz 4-Ace-DMT.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Jūs droši vien esat pamanījuši mani, kā es izvairījos ievietot šo teiku (nav neiespējami, bet būtu tonnu prekursoru un gadu darba izšķiešana, lai to tikai pierādītu analītiskā nozīmē).
 
Top