Zobu un smaganu veselība

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, es esmu stimulējošo vielu lietotājs, varbūt var teikt, un arī narkomāns. Es lietoju kokaīnu un amfetamīnu atkarībā no tā, kam man tas nepieciešams, vai nu nakts maiņām, vai klubiem. Es nopietni rūpējos par savu garīgo un fizisko veselību. Pēc 1 nedēļas lietošanas es daru 2 nedēļu pārtraukumus utt. Mani interesē vairāk informācijas par zobu un smaganu veselību. Lielākā daļa narkotiku, kā zināms, sausina muti, un tā ir viena no svarīgākajām lietām, kas jāpatur prātā, dzert vairāk ūdens un mazāk limonādes utt. Kā es zinu no bioloģijas studijām, sativa ir ļoti svarīga, jo tā nogalina baktērijas, attīra utt. Es cenšos dzert daudz ūdens un košļāt košļājamās gumijas bez cukura, lai uzturētu muti "mitru". Bet es joprojām esmu nedaudz nobijies bcs pēc lietošanas, kamēr Im augsts es jūtu ar mēli, ka daži no maniem zobiem ir nedaudz kustas (tas ir tikai tad, kad es esmu zem ietekmes). Es gribu zināt, vai ir vēl kādas citas lietas, kas man pietrūkst, un es varbūt zinu, kas. Ja jūs zināt, vai varat man pateikt, kādus vitamīnus man vajadzētu lietot, lai zobi un smaganas būtu siltāki? Es domāju iegādāties fluorīda kapsulas, vai tā ir laba ideja? Un mazgāt zobus vismaz 2-3 reizes dienā, atkarībā no tā, vai man ir palicis brīvs laiks, vai tas ir slikti vai labi? Un ik tā vislabāk konsultēties ar savu zobārstu, bet Im saglabājot savu lietošanu privāti, jo iepriekšējā reizē ticot pārāk daudz ieguva mani uzturas 24 stundas nelielā telpā, un man bija laime, ka daudz ppl tiesas sistēmā pat tiesas priekšnieks, lai nesaņemtu 5 gadu sodu. Thx iepriekš!
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Iegādājieties metronidazolu no aptiekas veikala, lietojiet 3 tabletes dienā, lai starp 3 tabletēm būtu 7 stundu intervāls, piemēram:lietojiet 1 tableti pēc 7 stundām lietojiet 2. tableti un pēc 7 stundām lietojiet 3. tableti, un lietojiet to pēc ēšanas cuz metronidazols kaitēs jūsu estomac bez ēšanas, šis medikaments nogalinās baktērijas mutē...
Rūpējieties par savu veselību..
Palieciet drošībā..
Gus.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Jūs drīzāk aprakstījāt pieeju kādas zarnu infekcijas slimības (amebioze, žiardiāze) ārstēšanai, kuras ārstēšanai galvenokārt tiek izmantots metronidozols. Tā ir spēcīga antibiotika ar daudzām blakusparādībām. Tas nav tas, ko vajadzētu ieteikt cilvēkam, kurš ir ieinteresēts zobu veselības saglabāšanā, lietojot stimulējošos līdzekļus.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Esmu ilgstoši lietojis metronidazolu vairāk nekā 9 mēnešus ar pārtraukumiem, un man nav bijušas nekādas blakusparādības, es viņam esmu ieteicis, pamatojoties uz savu pieredzi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Es saprotu. Tas ir spēcīgs medikaments, kā jau teicu iepriekš, un tas noteikti gadās noderīgs noteiktos scenārijos. Taču apspriežamajā gadījumā tā nebūt nav pirmā vieta, kur pievērst uzmanību šāda veida antibiotikām. Paldies, ka dalāties savā pieredzē, tā noteikti var būt noderīga tiem, kas lasa šo forumu.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Ir lieliski, ka jūs izmantojat pārtraukumus un rūpējaties par savu veselību. Šāda pieeja patiešām darbojas. Attiecībā uz zobiem jūsu domas vektors arī ir pareizs. Hidratācija, tīrība un profilakse varētu ilgāk saglabāt jūsu veselību. Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā. Ja jums šķiet, ka zobi kustas tikai vielu uzņemšanas laikā, iespējams, tā ir pastiprināta un izmainīta situācijas uztvere. Fizioloģiskas sajūtas, kas atšķiras no atturīga stāvokļa, ir raksturīgas stimulējošām vielām. Otrkārt, zobi kaut kādā veidā ar vecumu kļūst neveseli, tas attiecas uz daudziem cilvēkiem un ir atkarīgs no daudziem faktoriem, sākot ar iedzimtību un beidzot ar apkārtējo vidi. Mēs šeit pievienojam stimulantu lietošanu, tāpēc profilaksei vajadzētu izturēties tā, it kā jūs būtu riska grupā, pat ja jūsu zobu vēsture citādi ir nevainojama (ar zobiem ģimenē viss ir lieliski, bērnībā nav bijušas nekādas problēmas u. c.). Un visbeidzot, apskatiet šo rakstu, kas veltīts tieši šai tēmai, tajā ir sniegts vairāk praktisku padomu: https://mindheal.com/basics/dental-health-for-people-who-use-drugs/.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Tāpēc es tikko izdzēsis to, ko rakstīju, jo uzņēmums, kuru minēju, vairs nepārdod produktu, uz kuru atsaucos, tomēr viņu zobu pasta ir ĻOTI laba, kopā ar dažiem citiem produktiem: "hismile" - viņi patiešām ražo labu zobu pastu. nepērciet replikas... Iegādājieties to no hismile.

GALVENĀKĀKĀK: "Nanohidroksiapatīts (nano-HAp) ir sintētiska hidroksiapatīta forma, biomimētisks materiāls, kas līdzinās kaulu un zobu minerālajam komponentam. Nano-HAp var veicināt zobu mineralizāciju un mazināt paaugstinātu jutību, aizpildot dentinālos kanāliņus".

Jūs varat iegādāties šo nano-HAp materiālu zobu pastas veidā, mans ieteikums ir tīrīt zobus un smaganas ar parasto vai hismile zobu pastu, tad neizskalot, tad atkal tīriet zobus ar nano-HAp zobu pastu un NEIZSKALOT, jums tik un tā nevajadzētu skalošanai, bet nano-HAp ir "iesūcas" zobos.

No rīta un vakarā.

- Power
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Liels darbs, ka rūpējaties par savu zobu veselību.
Tas ir svarīgi.
Man šis kuģis jau sen izskrēja un nogrima..
Ja es varu dot kādu padomu, mēģiniet rūpēties par smaganām un zobiem, jūs to nenožēlosiet.
Es nelietoju fluorīdu (ūdens flourizācija, antidepresants). Bet tas ir tikai mans viedoklis!!!
Diemžēl man nav nekādu labu padomu jums!
 
Top