Telegramma. Viss, kas jums jāzina.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Es sākšu ar - TELEGRAMMA NAV SAFE
Tāpēc. Tagad es 100% zinu, ka ukraiņu un krievu specdienestiem jau ir piekļuve šifrēšanas atslēgām.
Telegram ir var izmantot tikai PĀRDOT, bet jums ir nepieciešams sagatavot labu proxy vai tuneļus, lai to izmantotu.
Policija var nopelnīt visu informāciju par jūsu: tērzēšanu, fotoattēlus, savienojuma ip, jūsu arhīvu un pašreizējo savienoto sesiju ip.
Tāpēc esiet ļoti uzmanīgi.
Kaut kas interesants - Jūs nekad neatradīsiet neko par telegram tiesu aktos vai lietas materiālos.
Policija lasa mūsu telegrammas nevis pierādījumiem).
Piemēram, ja jūs sūtāt īsziņu savam partnerim un sakāt savas laboratorijas adresi, varat būt 100% pārliecināts, ka jūs noķers 2 dienu laikā.
Policija to paskaidros, piemēram, kaimiņš vienkārši sajūt jūsu metilamīna smaku utt.

Un neliels padoms.
Nekad neizmantojiet Wi-Fi savienojumu, ja strādājat no tālruņa. TIKAI sim-internets.
Kad izmantojat wi fi, jūs automātiski izveidojat dinamisku WIFI-MAC ADRESS.
Tāpēc tas ir nedrošs. Tajā pašā laikā sim internets pieslēdzas tuvākajai sim stacijai, un tā nekad neuzrādīs jūsu reālo atrašanās vietu.
Es būšu aptuveni 30 km +-
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ja pieprasāt patiešām drošu ziņojumapmaiņas pakalpojumu - izmantojiet qTox / aTox (android ierīcēm) šobrīd tas ir viens no drošākajiem šifrētajiem rīkiem privātās informācijas nosūtīšanai.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ne tik sen tika pārdots ekspluatants, kas ļauj deanonimizēt jebkuru tox messenger lietotāju. Pietiek pieņemt pieprasījumu no jauna sarunu biedra.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Daļa no tā ir taisnība. Daļu no tā es izdomāju. Taču beigās es beidzot nonāku pie būtības.

Vēl aukstā kara laikā krievi ASV vēstniecībai Maskavā uzdāvināja (vienalga kādu) žetonu. Tas bija pussienas izmēra kokgriezums, kas bija izgatavots no kāda dārga koka. Vēstniecības drošības dienesta priekšnieks to rūpīgi pārbaudīja, vai tajā nav kļūdu, bet tas bija tīrs. Tomēr, tā kā īsti nebija vietas, kur to piestiprināt, un visi to uzskatīja par neglītu un muļķīgu, vēstniecības darbinieki to noglabāja pagrabā drošā vietā.

Pēc vairākiem mēnešiem uz vēstniecību uz kādu konferenci bija ieradies kāds svarīgs krievu puisis. Bija paredzēts, ka tā būs slepena tikšanās starp ASV un Krieviju par kādu publiski neizpaužamu nolīgumu. Bija daudz šādu slepenu vienošanos un vienošanos, kas, iespējams, novērsa Trešo pasaules karu, bet tām bija jābūt slepenām, jo politika nebija labvēlīga nevienai no pusēm dzimtenē.

Pirms tikšanās, sazinoties ar vēstniecības drošības vadītāju, svarīgais krievu puisis teica, ka viņš ar nepacietību gaida, kad redzēs, kā amerikāņi nolems parādīt (vienalga kā) paliekošo simbolu. Tiklīdz viņš varēja, drošības dienesta vadītājs informēja vēstnieka palīgu, kurš nekavējoties lika no pagrabstāva izcelt griezumu. Viņi to notīrīja, un drošības dienesta priekšnieks pārliecības labad veica vēl vienu ierīces pārbaudi. Bija vajadzīgi vairāki vīri, kas rūca un sasprindzinājās, lai paceltu to augšā. Patīkami bija tas, ka vēstnieka palīgs parūpējās, lai tas atrastos klasificētajā konferenču telpā tieši pretī logam, pie kura vienmēr sēdēja svarīgais krievu puisis. Viņam tur patika, jo viņš varēja atvērt logu, kad telpā kļuva pārāk dūšīgi.

Svarīgais krievu puisis bija ļoti apmierināts ar to, kā amerikāņi bija uzstādījuši koka monstruozitāti. Viņš komentēja, ka tas bija īpaši piemēroti, ka viņi bija izvēlējušies klasificētu konferenču telpu; drosmīgs apliecinājums cerībai, ka kādu dienu viņu abas nācijas neturēs noslēpumus.

Viņi vadīja slepeno sanāksmi. Dzīve turpinājās. Gadi ritēja. Mūris krita, un pagāja vēl vairāk gadu.

Tad 2000. gada maijā ar lielām fanfarām tika atklāta pavisam jauna Amerikas vēstniecība Maskavā, un nu jau atvaļinātais drošības dienesta priekšnieks bija atlidojis no ASV, lai piedalītos šajā sanāksmē. Ceremonija bija beigusies, un atvaļinātais drošības dienesta priekšnieks devās atpakaļ uz viesnīcu, kad viņam pretī nāca pazīstama seja. Tas bija svarīgais krievu puisis, protams, daudz vecāks. Svarīgais krievu puisis izstiepa roku un uzaicināja drošības dienesta priekšnieku uz kafiju.

Sēžot kafejnīcā un dzerot kafiju, viņiem īsti nebija par ko runāt, līdz svarīgais krievu puisis izvilka papīra lapu un izlocīja uz galda. Tas bija zīmējums, kaut kāda vienkāršota shēma.

Svarīgais krievu puisis plaši, drosmīgi pasmaidīja, kas atklāja viņa slikto zobu veselību. Šo zīmējumu viņš amerikāņiem bija vēlējies parādīt jau vairāk nekā 25 gadus.

Svarīgais krievu puisis atcerējās pusmūža izmēra montēto kokgriezumu pirms visiem tiem gadiem. Tā bija tik traka ideja un tik briesmīgi neglīts kokgriezums; viņš un viņa komanda nespēja noticēt, ka patiešām bija pierunājuši amerikāņus to uzstādīt slepenajā konferenču telpā, turklāt tieši tur, kur viņi to bija gribējuši - pret logu.

Kad svarīgais krievu puisis redzēja, ka atvaļinātajam drošības dienesta priekšniekam ir gana, viņš norādīja uz vienkāršoto shēmu un paskaidroja.

Krievu lāča zīlītes kokgriezuma centrā nebija cietas. Tie bija dobi, kā bungas. Katru no tām sedza īpaši apstrādāta membrānas sloksne no brieža sirds ārējā slāņa; izstiepta ļoti plāni, un pēc apstrādes tā ir ļoti stingra. Zem šīs membrānas atradās vairākas klavieru stīgas, kas bija īpaši izstrādātas, lai pielāgotu to vibrāciju.

Tagad atvaļinātais drošības dienesta priekšnieks smaidīja un mājināja ar galvu. Viņš varēja saprast, uz kurieni tas vedīs, un viņam patika dzirdēt "atklāsmes" no seniem laikiem.

Shēmā bija redzams Paralēlais staru kūlis (bezkontakta), Doplera vibrometrijas lāzers un neliels pastiprinātājs, kas vibrācijas pārveidoja elektriskajā strāvā, kas darbināja skaļruņu magnētus, kuru jauda tika reģistrēta.

Krievi to bija uzstādījuši daudzdzīvokļu mājā, kas atradās vienu ielu tālāk, un lāzeri bija vērsti pret lāča acīm. Iekārta bija novietota nedaudz augstāk par cirvi, jo lejupvērstais leņķis padarīja lāzeru lūzumu, kas trāpīja uz loga, no iekšpuses nemanāmu.

No brīža, kad tika uzstādīts kokgriezums, līdz pat vēstniecības ekspluatācijas pārtraukšanai krievi varēja noklausīties ikvienu Amerikas vēstniecības klasificētajā konferenču telpā notiekošo sanāksmi. Sākumā krievi varēja uztvert 70-80 % no tā, kas tika runāts. Beigās, neraugoties uz ievērojamiem uzlabojumiem izmantotajās tehnoloģijās, krievu lāča acu degradācija kļuva pārāk liela.


Ja jūs joprojām lasāt, es esmu daļēji pārsteigts.

Stāsta būtība ir tāda, ka, ja viņi pietiekami ļoti vēlēsies jūs noklausīties, viņi atradīs veidu. Es domāju, ka tas vairāk attiecas uz OpSec. Ja tu nedosi viņiem iemeslu meklēt, viņi, visticamāk, tā arī nedarīs, un tu esi efektīvi paslēpies tonnā trokšņa, kurā viņiem nav iemesla iedziļināties. Dažreiz es brīnos, vai aizdomas neizraisa pats konkrētu rīku izmantošanas fakts? Tomēr es tos joprojām izmantoju.

Vai arī, manuprāt, mēs varētu pārcelties uz kādu mazu valsti bez izdošanas un vienkārši samaksāt kaudzi kukuļu. Droši vien arī tas nostrādātu.
 

hotelier

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Nopietni runājot, šī bija viena no labākajām lasāmajām grāmatām, kas man pēdējā laikā ir bijusi...
(vēl jo vairāk negaidīti, ņemot vērā šīs tēmas kontekstu)

Jūs, kungs vai kundze, esat patiesi talantīgs rakstnieks!
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Vau, tas ir forši. Es jums piekrītu. Lieta tāda, ka mēs saņemam tikai daļu tehnoloģijas, un lielākā daļa ir aizkulisēs, iespējams, tehnoloģija, kas tika izstrādāta piecus gadus pirms šī darba iznākšanas. Drošības izpratnes ziņā tā ir māksla. Es domāju, ka nav nepieciešams attīstīt pretviltošanas drošības mākslu (vidusmēra pārdevējam), bet gan mākslu saplūst ar šo troksni, jo ir grūti atklāt adatu siena kaudzē.
 
Top