Testosterona sintēze no DHEA

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Zemāk ir aprakstīta testosterona sintēze no DHEA, ko sniedzis Patriks Arnolds. Aizsardzības grupa ir atvasināta, un reducēšanas metode nav zināma.

1. 3β-O aizsardzība ar TMSCl
2. 17β Enantioselektīvā reducēšana
3. 17β esterifikācija
4. 3β-O deprotektēšana ar TBAF
5. 3-O Oppenbauera oksidēšana ar vienlaicīgu alķēna pārkārtošanu uz konjugēto pozīciju
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Labdien. Kāda ir jūsu amata vērtība bez detalizētiem paskaidrojumiem?
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Mans nodoms bija sākt diskusiju par testosterona sintēzi, jo tiešsaistē nevarēju atrast daudz ko. Ja šī ir nepareizā vieta, kur es ievietoju savu ziņu, es atvainojos.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nav problēmu. Es jūsu vietā skaidri formulētu nodomu amatā :)
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Izskatās, ka to var vienkāršot līdz 3 soļu procesam.
1. 3-O Openbauera oksidēšana ar vienlaicīgu alķēna pārkārtošanos uz konjugētu pozīciju
2. 17β Enantioselektīvā reducēšana ar Saccharomyces cerevisiae (maizes/brūvniecības raugs).
3. 17β esterifikācija

Es neesmu atradis androstenediona -> testosterona iznākumu, bet, pamatojoties uz līdzīgiem substrātiem, kas minēti Mikrobiālās steroīdu transformācijas grāmatā, tas varētu būt aptuveni 70 %.

Steroīdu mikrobioloģiskās transformācijas. Rokasgrāmata. Willium Charney un Hershel L. Herzog. Academic Press, Ņujorka, 1967.

 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Izrādās, ka 17β ir kinētiskais produkts, un to var iegūt ar labu selektivitāti (17α: 3 %, 17β: 97 %), izmantojot tikai NaBH4.
https://chemistry-europe.onlinelibrary.wiley.com/doi/pdf/10.1002/chem.202100967

Iepriekš minētais pētījums arī liecina, ka MPV reducēšanai ir vidēja selektivitāte (17α: 34 %, 17β: 66 %). Mani interesētu uzzināt, vai, izmantojot Al katalizatoru, var panākt vienlaicīgu 3. un 17. pozīcijas oksidāciju un reducēšanu. Es iedomājos, ka priekšroka tiktu dota konjugētajai 3 keto formai, kas virzītu reakciju uz priekšu.

Sīkāka informācija par Oppenbauera oksidāciju manai atsaucei: https: //doi.org/10.1002/recl.19370560206.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Bioķīmiķis man iesaka nelietot nekādus racēmiskus steroīdus, jo tas var izraisīt neatgriezeniskus bojājumus, kas tiks novēroti pārāk vēlu.
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Vai jums ir kāds pamats uzskatīt, ka 17α-testosterons (epitestosterons) ir toksisks? Tas ir endogēns steroīds, kas eksistē koncentrācijā, kas ir aptuveni vienāda ar testosterona koncentrāciju.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mani vairāk uztrauc tā funkcija (ir modernāki testosterona modulatori ar daudz mazākām blakusparādībām).
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Epitestosterons ir GABAA receptora pozitīvs alosterisks modulators. Šķiet, ka tas ir neiroprotektīvs, un augsta testosterona/epitestosterona attiecība, šķiet, ir saistīta ar autismu.

SARM noteikti ir kaut kas, ko es meklēju. Šķiet, ka tiem ir savi trūkumi, piemēram, estrogēnu līmeņa samazināšanās. Kad es izdomāju testosterona sintēzi, es apskatīšu vairāk audu selektīvus steroīdus, piemēram, boldenonu un DHT. Fluorētu SARMs sintēze ir ārpus manis šajā brīdī.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Es ceru, ka esmu piedalījies, motivējot jūs turpmākai dokumentēšanai, tāpat kā es mēdzu ienirt zinātnē abbysi dziļi... un tad atrast izeju ārā. Man patīk jūsu domāšana!
 

MikeBlast

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Jūs esat. Es patiešām novērtēju atsauksmes. Man nav formālas izglītības ķīmijā vai farmakoloģijā, tāpēc es cerēju, ka mans darbs tiks pārbaudīts šajā forumā. :)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
aizrautība ir ļoti svarīga... Es centīšos būt uzmanīgs un palīdzēt jums, kad vien būs nepieciešams.
 
Top