Precīzs pH amfetamīnu, kofeīna un kokaīna bāzes noteikšanai.

jimmybrasil

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ir daudz rakstu un pētījumu, kuros skaidrots, kā attīrīt kokaīnu, bet es gandrīz neatrodu nevienu, kas būtu saistīts ar amfetamīnu un kofeīna atdalīšanu. Ir pāris amatieru-ķīmiķu ieraksti, kuros minēts, ka, lai atgūtu kokaīnu, jāveic bāzēšana līdz pH 9, šķidrums jāfiltrē un pēc tam jābāzē līdz 11, lai atgūtu kokaīnu. Teorija ir tāda, ka amfetamīni un kofeīns pilnībā nogulsnējas, kad pH ir 9, un nekas no kokaīna nav nogulsnējies, kamēr nav sasniegts pH 11.
Vai šī teorija ir pamatota?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Manuprāt, tas ir nepareizs priekšstats. Bet mēs varam padomāt par metodi, kā attīrīt kokaīnu no amfetamīna un kofeīna. Tas būs nedaudz sarežģītāk nekā skābes bāzes ekstrakcija.
 

jimmybrasil

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Man ir grūti atrast fizikālās vai ķīmiskās īpašības, ko varētu izmantot to atdalīšanai. Vai jums kaut kas nāk prātā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Es pieņemu, ka ir tikai viens variants, kas jums nepatiks. Flash hromatogrāfija. Iespējams, jūs varat tās atdalīt, eluējot caur silikagēlu. Diemžēl nav instrukcijas, kā to darīt.

Ciktāl tas attiecas uz jūsu metodi, šis veids ar pH maiņu nedos gaidīto rezultātu. Abas vielas pārvērtīsies brīvās bāzes formā. Amfetamīnam ir eļļaini šķidrs izskats, un kokaīnam. Iespējams, ka kokaīna brīvā bāze var būt cietā formā, bet jums ir jāatdala amfetamīna eļļas slānis un jāmēģina izskalot sārmu no kokaīna/ūdens šķīduma, lai iegūtu tīru kokaīna brīvās bāzes ūdens šķīdumu. Pēc tam mēģiniet iztvaicēt ūdeni un/vai atdzesēt to. Tikai hipotēze.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Izskatās, ka tas būtu neiespējami, izmantojot ph. C hcl pka ir 8,61 un amfetamīna hcl ir 9,9. Nav punkta, kurā viens ir bāze, bet otrs - skābe. Bet kā tā vietā, ja istabas temperatūrā. Kokaīna bāze ir cieta viela, bet amfetamīna bāze ir šķidrums, tāpēc, ja ūdenī ir 11,9, var savākt cieto kokaīnu un dzelteno eļļu amfetamīnu. Teorētiski
 

jimmybrasil

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es noteikti pamēģināšu to eļļas un cietas vielas atdalīšanu. Paldies, puiši!
 
Top