Foruma eksperti ir jūsu palīgi ceļā uz mērķi.

Status
Not open for further replies.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Mūsu foruma komandā ir liels skaits cilvēku, sākot no tehniskiem ekspertiem līdz pat juridiskiem ekspertiem. Taču vissvarīgākie un galvenie darbinieki ir mūsu eksperti! Mūsu ekspertiem ir plašas teorētiskās zināšanas un liela pieredze sintētisko zāļu sintēzes jomā. Mūsu ekspertiem aiz muguras ir tūkstošiem tonnu saražoto sintētisko narkotiku, simtiem cilvēku ir apmācīti mazās un rūpnieciskās ražošanas jomā. Visas šīs zināšanas un pieredzi viņi ir gatavi nodot tālāk un dara to ar prieku.
Ir pienācis laiks iepazīstināt jūs ar viņiem un nedaudz pastāstīt par viņiem:

GmHZzJQj9Y
Eksperts ķīmiķis ar 15 gadu pieredzi slepenajās laboratorijās.
Manas zināšanas un intereses ir rūpnieciskā un laboratoriskā organiskā sintēze, dizaineru narkotikas, prekursori, juridiskie jautājumi, kā arī ķīmisko reaģentu iegāde.Es labprāt palīdzēšu organizēt laboratoriju, mācīšu sintēzi un konsultēšu par likumiem jūsu jomā.


Sazinieties ar ekspertu



5X0RtePhIf
Undeground ķīmiķe ar desmit gadu pieredzi pazīstamu un unikālu nezināmu zāļu ražošanā. Man pieder sintēzes optimizācija, sākot no sadzīves aprīkojuma izmantošanas līdz augsta mēroga rūpnīcas tipa ražošanai. Atvērts komunikācijai, varu iemācīt cilvēku no nulles un apmainīties ar pieredzi ar zinošiem cilvēkiem.


Sazinieties ar ekspertu



KWb0a6rpuZ

Eksperts ķīmiķis ar 6 gadu pieredzi aizliegto vielu organiskajā un analītiskajā ķīmijā. Ir plaša kompetence analītisko iekārtu, fizikāli ķīmiskās analīzes metožu, laboratorijas organiskās sintēzes jomā. Turklāt man ir zināšanas par rūpniecisko sintēzi un iekārtām. Arprieku palīdzēšu ar visiem laboratorijas jautājumiem, piemēram, par laboratorijas stikliem, iekārtām, prekursoriem, analītisko testēšanu, zāļu ražošanas sintēzi u. tml.


Sazinieties ar ekspertu



NKs367q5Rn

Aptuveni 5 gadus nodarbojos ar dažādu nelegālo vielu sintēzi. Man ir liela pieredze laboratoriju organizēšanā, reaģentu un iekārtu meklēšanā un iegādē. Konsultēju par sintēzi, procesu mērogošanu, vielu attīrīšanu, risinu dažādus ar narkotisko vielu ražošanu saistītus tehnoloģiskus jautājumus. Lūdzu, sazinieties ar mani privātās ziņās, lai saņemtu palīdzību.


Sazinieties ar ekspertu




YwJZFavx83
Ķīmiķis, pētnieks, pieredze organiskajā, neorganiskajā, metālorganiskajā un koordinācijas ķīmijā. 14 gadu pieredze. Darbs laboratorijās un rūpniecības uzņēmumos. Sintezes metožu izstrāde laboratorijā un rūpnieciskajās iekārtās.


Sazinieties ar ekspertu
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top