• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Washington Čivavača atkārtota ievietošana

Corbeau

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, kolēģi pirāti no S. S. Nāves amerikāņu sapņa!!! Es rakstu šo kā veidu, lai jūs visi zinātu, ka es esmu jaunā kontā no šī brīža. Es biju pilnīgi aizmirsis par šo vietni pagājušajā gadā un nebiju bijis apkārt, bet pirms tam es biju darījis diezgan daudz lurking un kopējot receptes uz manu piezīmju grāmatiņu.


Tas ir taisnība, es jutu, ka būtu saprātīgi pārliecināties, ka, ja kaut kas notiks un iespēja piekļūt tiešsaistē būs izslēgta uz ilgu laiku, es joprojām būšu kārtībā. Nesauciet mani par gatavotāju, es labāk esmu pragmatiķis, un man ir šīs receptes, lai tad, kad sūdi trāpīs uz ventilatoru, kas ar katru dienu šķiet arvien neizbēgamāk, es būtu gatavs ar savām alķīmijas zināšanām un prasmēm. Piemēram, manu personīgo vajadzību hierarhijā vienīgās lietas, kas sarakstā ir augstāk par narkotikām, ir mīlestība/ģimene, pārtika, gaiss un ūdens, bet tās visas ir diezgan cieši saistītas pirmajā vietā.

Kā jūs domājat, cik daudz būs vērts/novērtēts puisis, kurš zina, kā veikt kādu ķīmiju, lai kodolholokaustā izdzīvojušajiem būtu zāles un pretsāpju līdzekļi? Es it kā jokoju.

Es patiešām ceru, ka mēs galu galā galu galā netriumfēsim pār visu to blēdību, ko šādā veidā ir nodarījis narkotiku politikas un cietumu rūpniecības komplekss, lai arī cik ļoti es gribētu izmantot manis izaudzētās un izžāvētās magones kādos patiešām jautros un aizraujošos eksperimentos, kam būtu nepieciešams A. A. Man šķiet, ka būtu rūgti salds, ja šādu iespēju man dotu kodolholokausts. Labi, tāpēc tagad es varu doties gulēt, zinot, ka manu atkārtotās iepazīšanās ierakstu noteikti kāds izlasīs un es noteikti izskatīšos pēc muļķa.


Es esmu pilnīgi dīvains, ka es esmu cop to, bet es esmu tikai noslaucīts, mazākais mazliet ķīmiski uzlabota un zinu, ka bailes par pasaules stāvokli un mūsu psihopātisko asinskārs līderi ir universālas bailes, un tāpēc es jutos diezgan ok par to, lai tur iet. Bet pagaidām tas ir viss, novēlu man veiksmi, noskaidrojot sava vecā konta paroli, lai es varētu aizmirst, ka es uzrakstīju šo ziņu, un ceru, ka arī jūs to darīsiet!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Es redzēju Hantera S. Tompsona dūri, ko Deps uztaisīja Kolorādo, un nopirku Woody Creek Tavern krekliņu. Sorts svētceļojums.......
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Laipni lūdzam atgriezties, mans cilvēks!
 
Top