Vienkāršākās receptes

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Grāmata Breaking Bad iepazīstina ar zāļu izgatavošanas pasauli pašu rokām. Sadaļā Sintēzes tehnoloģijas un analīze mēs piedāvājam dažādas sintēzes tehnikas, pētniecības un testēšanas metodes. Gandrīz visas šīs metodes esam pārbaudījuši praksē, visas tās ir darba shēmas. Pieredzējušam ķīmiķim būs laba izpratne par lielāko daļu gatavošanas metožu, un viņam nebūs grūtību ar gatavošanas metodēm.

Bet ko darīt cilvēkiem, kuri vēlas pagatavot narkotikas, bet nav pārliecināti, kā?
Ko darīt, ja jums ir problēmas ar ķīmiju un baidāties gatavot, pat izmantojot vienkāršus soli pa solim sniegtos norādījumus no sintēzes sadaļas?
Jūs esat saprotams! Patiesībā netrenētai acij tas viss var šķist sarežģīti.

Šim nolūkam esam nolēmuši izveidot jaunu sadaļu "Vienkāršākās receptes", kurā parādīsim visvienkāršākās populārāko vielu sintēzes tehnoloģijas. Šajā sadaļā mēs centīsimies pēc iespējas sīkāk izskaidrot katru soli, neuzsverot ķīmiskus terminus, nesaprotamas formulas un citu tehnisko žargonu. Tikai visvienkāršāk saprotamās receptes, lai jūs varētu veiksmīgi pagatavot produktu savā virtuvē vai garāžā. Rezultāts jūs pārsteigs: Kvalitatīvu zāļu pagatavošana patiesībā ir ļoti vienkārša un ātra!

Mēs esam gatavi sniegt jums pilnīgu atbalstu visos gatavošanas procesa posmos. Jūtieties brīvi uzdot jautājumus šajā sadaļā vai sūtīt privātos ziņojumus foruma administratoriem. Mēs vienmēr palīdzēsim jums sākt, pabeigt gatavošanu un pārdot saražoto! Izmēģiniet, nebaidieties, tas ir patiešām vienkārši!

Kuru vielu sintēzes jūs vēlētos redzēt šajā sadaļā?
Kādas sintēzes instrukcijas mums vajadzētu mēģināt jums vienkāršot? Rakstiet šajā tēmā.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
3/4mmc 3/4cmc apvp/MDPvP bk mdma ātruma forma a eļļa
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
😬😬😬😬 Tas ir interesants koncepts. Es domāju, ka jūs bullshitējat, bet jums ir tas personāla plakāts.
Es pat nezinu, ko ieteikt. Kā būtu ar feniltropānu, WIN sēriju, RTI, Troparilu vai RTI? Kā es varu no šī benzonotāta nogriezt apmēram 10 ogļūdeņražu un to metilēt? Tā nav jauna ideja, bet visas tēmas, ko esmu redzējis, līdzīgas šai, uzreiz bija mirušas ūdenī, jo neviens nespēja izdomāt VIENOTUSINTĒZES veidu, izņemot varbūt hloroforma hlorhidrātu un augu ekstrakciju, kas nav sintēze. Es būtu priecīgs redzēt jebko.
HEY pastāstiet man, ko es varu darīt ar šo maisu b- feniletilamīna HCL 500g!?!!!!
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Metamfetamīns .
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Es labprāt redzētu rokasgrāmatu par piro savienojumiem, kurā būtu parādīts, kura fenola dažādie apakšsadaļas atbilst katram nākamajam savienojumam (a-php=valerofenons, mdpv= utt.). Būtu arī pārsteidzoši redzēt dažu vienkāršu disso/phsy savienojumu sintēzi (mxe,fxe,pcx,) tipa savienojumus, kā arī 2cx vai aizvietotus triptimīnus.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bupropions
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Kāpēc tieši bupropions?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tā kā vietnē jau esošais tulkojums ir atkritumi
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tas ir katinons, un tas ir diezgan viegli iegūstams, vai tik un tā ir pārāk izmainīta tā struktūra, lai iegūtu kaut ko noderīgu.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Šai pieredzei ir jābūt vispilnvērtīgākajai, kāda man ir bijusi pēdējā laikā. Man ir pudele triptamīna bāzes, ar kuru es gribētu veikt kādu alķīmiju. Ieteikumi, ko ar to darīt, būtu lieliski.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Īss ieskats liecina, ka 4-aco ir 4-ho prodrug. Tātad in vivo tie ir identiski, in vitro 4-ho ir nedaudz spēcīgāks w/w. Kur slēpjas priekšrocība?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
4-HO ir iespējams 4-ACO metabolīts, bet proldrogs ir kaut kas neaktīvs, 4-aco ir aktīvs pats par sevi. Tā metabolismā notiek arī daudz kas cits, ieskaitot metabolītus, kas nepastāv no 4-HO
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Man jāatzīst, ka jūsu gadījuma glisāde, šķiet, ir tīra hiperbola. Es nevarēju atrast nevienu atsauci, kurā ar kādu autoritāti tiktu apgalvots, ka 5-meo ir aktīvs, lai gan nav nekāda iemesla, kāpēc tas tā nebūtu. Visas atsauces uz metabolītiem bija paslēptas aiz maksas sienas, bet kopsavilkums bija tāds, ka pirmā gājiena metabolisms to ļoti sagremojot. Vienīgais reālais veids, kā atrisināt šo jautājumu, ir sintezēt 2-a,4,5-homo- DIMET fosforskābes dimetilamīdu un izšaut to uz augšu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Man ir atsauces. Es gribu teikt, ka jūs acīmredzot esat redzējis arī šīs atsauces, lai izlemtu tās kvalificēt kā "bez jebkādas autoritātes". Bet es gribētu zināt, kāpēc jūs tās noraidāt?

Tāpat es neesmu pārliecināts, ko tas nozīmē: "Visas atsauces uz metabolītiem bija paslēptas aiz maksas sienas, bet kopsavilkums bija tāds, ka pirmās caurlaides metabolisms to ļoti sagremojis." Pirmās caurlaides mehānisms nekādā ziņā nav būtisks. Pirmā caurlaide nav viena vienīga pārvērtību gadījuma gadījums. Ar vienu un to pašu savienojumu var notikt vairākas lietas dažādos daudzumos. Pierādījumi par unikāliem metabolītiem ir vāji, jo tie ir in vitro, bet jūsu pieņēmumi, ka tādu nav, šķiet, ir balstīti uz nepareizu izpratni par pirmo caurlaidi, ko jebkurā gadījumā var apiet...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Atsauces bija tikai pētnieki, kas apgalvo, ka citi pētnieki norāda, ka tas varētu būt aktīvs. Nav imperisku datu vai personiskās pieredzes ziņojuma. Nav smadzeņu skenēšanas mri vai ķīmiskās vai darbības analīzes.
Metabolisma ceļi un produkti paslēpti aiz maksas sienas nozīmē, ka es varu izlasīt izklāstu vai kopsavilkumu, bet Wiley tiešsaistē vai pētniecības vārti ect. Vēlas, lai es maksātu 30 dolārus vai kaut ko tamlīdzīgu, lai redzētu visu dokumentu. Man šķiet, ka vienā dokumentā bija minēti 13 pirmās caurlaides metaboliskie procesi, tāpēc jā, es zinu, ka to ir vairāk nekā 1.
MAO-a padara nn dmt neaktīvu. MAO-b padara neaktīvu feniletilamīnu. Tie ir vielmaiņas procesi. Iecerēt, ka pirmais metabolisms ir nebūtisks, ir....insane. protams, jūs varētu to izšaut vai izsmēķēt, lai apietu dažus procesus, bet es neteiktu, ka tas padara to "nebūtisku".
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ir pilnīgi vienalga, vai tas ir aktīvs vai nav, ja to var apiet. Jūs esat apreibis vai kas tāds? Pēc saviem dīvainajiem kritērijiem par to, kas ir aktīvs vai nav, jūs sakāt, ka DMT ir neaktīvs, un tas ir absolūti neprātīgi.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,357

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jūs esat apreibis vai kas tāds? Shit jā, visu nakti gulēju un mācījos par hiralitāti un enantiomēru un stereoizomēru izšķiršanu. Vismaz jūs ievietojāt kaut ko, kas izskatās leģitīms. IC50 100 nm, ht-5a? Vai esi pārliecināts, ka vispār gribi to saukt par aktīvu? Tas noteikti nav salīdzināms ar psilocīnu. Vajadzība lietot 10x vairāk nešķiet priekšrocība, bet tad atkal triptamīni ir mana vismazāk iecienītā narkotika, tāpēc varbūt tas ir 🤔. Dmt nav perorāli aktīvs. Nepieciešami šie precizējošie apstākļa vārdi.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Lielākajai daļai to izmēģinājušo tas noteikti ir atšķirīga rakstura sēņu ēšana, ja jūs šņaucat 4-aco pretstatā to ēšanai. Protams, jums nav jāuzņem 10x tik daudz, jo jūs joprojām saņemat arī psilocīna metabolītu kopā ar visiem pārējiem. DMT nav iekšķīgi aktīvs pirmās caurlaides dēļ, tāpēc es jums teicu, ka pirmā caurlaide nav būtiska, lai noteiktu, vai kaut kas ir aktīvs vai nav. Jebkurā gadījumā, pat ja visas lietas būtu vienādas starp psilocīnu un 4-aco-dmt attiecībā uz iedarbību, 4-aco-dmt joprojām būtu pārāks, jo tas ir daudz stabilāks.

Šajā reddit pavedienā ir dažas anekdotes par to, kā atšķiras 4-aco-dmt šņaušana:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Es došu jums vienādas izredzes, ka, uzliekot psilocybe sugas sporas uz govs mēsliem, kas uzlādēti ar 5-MeO-DMT, jūs iegūtu sēnes, kas satur 4,5-HO-MeO-DMT. Šādā veidā jūs izvairītos no 10 soļu sintēzes, izaudzējot psihoaktīvu sēni, kas nesatur aizliegtu narkotiku."
-Šulgins
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Man tas būs jāuzraksta, bet es grasos teikt, ka nē, jūs to nesaņemtu kā produktu.
 
Top