Question Sākums

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Sākotnēji ir jāiegādājas reaģenti un laboratorijas aprīkojums atbilstoši izvēlētajam maršrutam, lielāko daļu reaģentu var iegādāties no ķīniešu pārdevējiem.
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Liels paldies
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Es varu jums ieteikt dažus pārdevējus, no kuriem es pērku, bet, kamēr jūs pērkat caur escrow, jums nevajadzētu uztraukties, ka jūs varētu tikt apkrāpti. Ja jūsu sintēzei būs nepieciešams P2P, ieteicams to iegādāties no BMK Glikskābe CAS 5449-12-7, kas tiek pirkta no Ķīnas.

 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Es neesmu eksperts, bet esmu diezgan pārliecināts, ka G. Pattons vai Viljams Dampjērs labprāt jums palīdzēs.
Ja jums ir nepieciešams iegādāties reaģentus, bet dažus pamata reaģentus, piemēram, metanolu, etanolu, izopropilspirtu, sālsskābi, kaustisko sodu u. c., būs daudz lētāk iegādāties uz vietas, jo pārvadāšanas izmaksas no Ķīnas būs zemākas.
Noderīgi videoklipi: amfetamīnu sintēze

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tas ir ļoti stabils un viegli pārvēršams nātrija sāls var būt pat vēlams, pēc p2p attīrīšanas reaģēt ar N-Me-formamīdu, kam seko termiskās deformilēšanas reakcija skābā vidē.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Tāpat aicinām uzmanīties no briesmām un vienmēr atcerēties lielu slapju dvieli, kas vienmēr ir pa rokai, lai aizsegtu iestatījumu, ja tas uzrāda pazīmes, ka vēlas eksplodēt.
 
Top