Apkārt esošā narkotiku stāvoklis.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es sarunājos ar kādu citu biedru un stāstīju par vietējo " narkotiku skatuvi". Tā tā tiek saukta tāpēc, ka neviens pat nezina, ko īsti viņi pērk, tas ir vienkārši nejaušs sūds maisiņā. Cilvēki krīt kā mušas, šaujot uz augšu.
Lai būtu skaidrs, es nekad mūžā neesmu pat domājis par slepenu opiātu lietošanu kā izklaides narkotiku. Jums nav jāredz 2 narkomāni, lai redzētu, ka tas ir zemes posts. Pirms 2 mēnešiem es redzēju, kā meitene uz velosipēda lec no tā un noliecas uz glābšanas armijas zāliena, lai saņemtu maisiņu "narkotiku". Es gribēju šim puisim pierādīt savu taisnību, tāpēc ierakstīju "Drugs data.org", un es vienkārši gribu, lai cilvēki to redz. Šī ir sākumlapa, es neko nemeklēju, nefiltrēju un nedarīju, izņemot pirmās lapas ekrānšāviņu. Es domāju, ka mums vajadzētu klaiņot pa ielām un izsist suņu sūdu no cilvēkiem, kas jauc šo sūdu.
LIhqiukLgO
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tas nav pārsteidzoši. Kad veidojām šo forumu, mēs vienkārši domājām par to, ka atrast kvalitatīvas zāles ir gandrīz neiespējami. Lielākā daļa pārdevēju uzskata par normālu labu produktu atšķaidīt ar dažādiem piemaisījumiem. Tas ir labi, ja šie piemaisījumi ir nekaitīgi, taču ne vienmēr tā ir. Un runa nav tikai par opiātiem, bet par visu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Es esmu ļoti tuvu Bostonai, tāpēc, ja dzīvojat ārpus pilsētām, tas, ko redzat šajā sarakstā, ir tas, ar ko jums jāsāk! Tā kā vairums izplatītāju saņem piegādi pilsētā un ved to uz mazākiem rajoniem, lai to sadalītu, protams, pievienojot tai savu bullshit porciju, vēl vairāk to atšķaidot un vienlaikus paaugstinot cenu. Esmu ilggadējs opiātu lietotājs, un es nespēju izskaidrot, cik liela ir bijusi ņurdoša elle (labāka termina trūkuma dēļ), kurai man gadu gaitā ir nācies iziet cauri. Īsta heroīna nav bijis jau 15 gadus. Es varu nedaudz saprast nepieciešamību zināmā mērā atšķaidīt fentanilu, jo pat labi iesācis lietošanu rada pārdozēšanas risku tādu vai citādu iemeslu dēļ. Personīgi es neiebilstu pret nelielu koksa (vai kaut kā cita) piejaukumu, jo vismaz es joprojām saņemu "narkotikas", jo īpaši, ja es to zinu iepriekš. Ne tikai produkta, bet arī iesaistīto cilvēku kvalitāte ir novedusi mani līdz pacietības galam līdz galējībām, jo īpaši esot "jauks puisis", kas es esmu, ir daudz vieglāk tikt izmantotam. Es esmu ar jums @FritBuchner, es vēlos, lai šie mother fuckers tiktu saukti pie atbildības. Tas sagādā gandarījumu, ja esi tas, kas to dara, bet vienkārši nav vērts viņus saukt pie atbildības - vai vismaz saskarties ar juridiskām sekām. Ik pēc dažiem gadiem es nonāktu vienā no šiem lūzuma punktiem, par laimi, es esmu mazliet vecāks un gudrāks un mācījos no savām kļūdām, līdz ar to es atklāju šo kopienu, ko es ļoti novērtēju. Es nedomāju, ka turpmāk būs gluda dzīve, viss, ko es varu darīt, ir izmantot savu apdomību un saglabāt optimismu.
Galu galā mēs esam karā, mani draugi. Turpiniet tur palikt drošībā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esmu diezgan pārliecināts, ka visas fentās ainas galva šeit ir policija. Viņi šķietami arestē vienus cilvēkus un palaiž vaļā citus, kuri tika pieķerti, darot tieši to pašu. Šķiet, ka tad, kad kāds sāk par to daudz jautāt, viņi pārdozē. Narkomānu ir pārāk viegli nogalināt, tu vienkārši pārdod viņam kaut ko nesagrieztu, un neviens nemirkšķina ar aci. Es esmu pārliecināts, ka es tomēr neiekļūstu, es tikai dzirdu, kā cilvēki runā, un redzu nekrologus. Es nevienu no šiem cilvēkiem nelaižu savā mājā, lai gan man ir drošības kameras, no kurām nevar paslēpties. Ir viena vieta, 4x4' visā manā apakšstāvā, kuru es nevaru redzēt. 😄
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Es piekrītu. Pirmajā gaisa spēku līnijā nonāk vairāk sūdu nekā jebkurā jūras ostā vai robežkontroles punktā.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Jā, bieži vien pirkt lietas uz vietas ir slikta ideja. Cilvēki visu sagriež un šņorē, un tas ir apnicis.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Es esmu nedaudz novēlojies šajā tēmā, bet problēma man ir skaidra, jo dzīvoju vienā no manas pavalsts lauku apvidiem, kurā vēsturiski ir bijis pieejams vairāk medikamentu nekā daudzās pilsētās, līdz apmēram pirms 15 gadiem, kad tika apzagts dakteris un pāris farmaceiti. Pārējie docs izlaida pilsētu, un ir tikai dažas medmāsas praktizē 50 jūdžu attālumā visos virzienos. Fent ir sasniedzis arī šeit, un narkotikas, piemēram, kokss, vienmēr ir bijušas sabremzētas līdz ellei, kad tās ir sasniegušas mūs. Vienīgais, kas mums kādreiz bija top shelf, bija metamfetamīns, un arī tās dienas beidzās jau sen, kad tika apspiests pseido un bezūdens metamfetamīns. Kvalitāte šeit ir visaugstākā cena, kola var pārdot par 125 gramiem, ja tā ir 85 % un vairāk, viss pārējais ir 40 % vai mazāk, ja jums paveicas. Medikamentu cenas ir krietni augstākas par tirgus cenām, un tos ir grūti iegādāties. Presētas tabletes tagad ir visur, un cilvēki rīko vigīlijas par pārdozēšanas upuriem, jo katrs kādu pazīst. Ne velti es pārdodu tikai īstus medikamentus, tas ir vairāk pakalpojums nekā bizness, jo es neiegūstu daudz dolāru, bet es iedomājos, ka es glābju dzīvību vai divas, dodot medikamentus cilvēkiem, kuri citādi pirktu atkritumus citur. Tas nav tikai fent vai bs samazinājumi, bet arī pašas preses, pat tīras, kas apgrūtina īsto zāļu pārdošanu un rada mums, farmaceitisko zāļu pārdevējiem, lielākas grūtības. LE apkaro preses, un tas piesaista sliktu uzmanību. Es meklēju medikamentus citā tirgū, vairāk nekā 50 pārdevēji, 14 lapas un 90% bija viltotas. Sadedzināt tos visus. Kā ilggadējs opioīdu lietotājs es pat piekrītu Fritam. Tas sūds ir slikts, lielākā daļa nevar funkcionēt reālajā dzīvē. Varbūt man paveicās. Es nekad neesmu lietojis spiestas tabletes, ne 1 25 gadu laikā, bet esmu saskāries ar sliktu koksu un sliktu heroīnu. Fent un kaut kāda "neidentificēta viela." Es to tomēr izmetu, pirms domāju to pārdot. Vai tā ir alkatība? Vai vienkārši vienkārši ļauni cilvēki, kuriem nerūp tie, kas viņiem dod stabilu algu?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jēzus vienkārši ir drošs un pārbauda savas zāles. Par to nav vērts mirt
 
Top