tvaika problēma

AquaRegis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, puiši,

Es meklēju risinājumu, kā izlaist kaitīgos izgarojumus pa logu. Es domāju par kanāla ventilatoru no pāris audzēm.
Bet man joprojām nav ne jausmas, kā to piestiprināt. Varbūt ir labākas alternatīvas...

Vai jūs varat man sniegt dažus padomus, kā jūs to atrisinājāt?
Man ir pilna sejas maska, bet es vēlos, lai tā būtu pēc iespējas drošāka.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ja es būtu jūsu vietā, tā vietā, lai sūknētu tvaikus pa logu, kas ir ļoti riskanti, es tvaikus novadītu plastmasas traukā, kas piepildīts ar aktivēto ogli. Vajadzētu būt veidam, kā pēc lietošanas tvertni aiztaisīt, lai tvaikiem būtu laiks tur kondensēties un jūs virsstundas neapindētu. Daudzi tvaiki pieķeras aktīvās ogles virsmai, padarot to par sava veida filtru, līdzīgi kā parasti redzamie respiratoru filtri. Šādā veidā jūs varat vienkārši bieži nomainīt aktīvo ogli. Izvairoties no lielākās daļas izdalīto tvaiku.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Interesē šī konstrukcija.
Padomās par to, kā iegūt šādu konstrukciju.
Ja citiem cilvēkiem ir plāns prātā;dalīšanās ir rūpes.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Ko jūs domājat par "kā to pievienot" ? ( nezinu problēmu, bet karkasu var viegli izgatavot no koka, metāla, pvc caurulēm...).
 

AquaRegis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@Navigad gulēt
Paldies par padomu. Lielākā daļa manu tvaiku ir diezgan neuzkrītoši, piemēram, etiķskābe.
Man jūsu ideja šķiet ļoti interesanta citiem, vai varat pastāstīt vairāk par to, kā tieši jūs to īstenojāt un kur atbrīvojaties no aktivētās ogles?

@alterego
Es gribētu uzbūvēt vienkārša veida tvaika nosūcēju un gribēju painteresēties, kā to visu atrisina citi. Izbūvēt kaste nav problēma, bet man vēl ir jautājums, kā vislabāk atrisināt priekšpusi, kas nav pilnībā atvērta, bet kurai priekšā ir, piemēram, plastmasas stikls, kas arī ir jānoņem, lai pasargātu stikla ierīces, lai tās varētu pareizi izbūvēt un kur es varētu iejaukties, ja nepieciešams. Bet varbūt es vienkārši domāju pārāk sarežģīti
 
Top