LSD teorētiskā sintēze no HBWR sēklām

MrChan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ekstrakcija:
1. Sajauciet pulverveida sēklas ar acetonu, vairāk nekā tik daudz, lai pārklātu pulvera virsmu. Sajauc un atstāj nostāvēties 3 stundas, šķīdumu filtrē, atkārto vairākas reizes. Es iesaku filtrēt, izmazgāt un apvienot šķīdinātājus 2 dažādās burkās. Turpināt ekstrahēšanu, līdz vairs neizdalās lsa. Lai pārbaudītu, vai katrā partijā nav lizergimīdu, var izmantot uv melno gaismu.

2. ļaujiet šķīdinātājam iztvaikot RT temperatūrā.

3. sajauc destilētā ūdenī un pievieno pietiekami daudz citronskābes, lai sasniegtu 4 ph, ļauj nostāvēties 5 minūtes, atkal filtrē.

4. attauko, izmantojot ligroīnu, ļoti labi samaisa 15 minūtes, noņem ligroīnu un organisko slāni, atkārto divas reizes.

5.Pievienojiet amonjaku pa 5 ml, līdz tiek sasniegts 9 ph.

6. Pievieno dihlormetānu, maisa 20 minūtes, atdala dcm, ļauj iztvaikot.

Ja nepieciešams apstāšanās punkts, izlaidiet iztvaicēšanu un novietojiet Lisa/dcm maisījumu aukstā un tumšā vietā.

LSA hidrolīze:

1. Kristālisko Lsa samaisa vārglāzē ar destilētu ūdeni un KOH, pievieno ledus etiķskābi pa pilieniem, līdz visa lizergskābe izgulsnējas no šķīduma.

2. Izfiltrē lizergskābi, savāc traukā, izmazgā filtru ar dcm, filtrātam pievieno vēl etiķskābes, lai nogulsnētu atlikušo LA, atkārto filtra mazgāšanu.

3. izžāvēt šķīdumu un apstrādāt.

/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-
Es necentīšos pievienot pēdējos soļus, jo sers Viljams jau bija tik laipns un ievietoja šeit instrukcijas; es iesaku pybop.

adaptēts no Kash's lsa guide


 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Somethink nestrādā hiere. Divas reizes tika mēģināts ar 100 gramiem Morning Glory, un tas nedarbojās - pēc filtrēšanas beidzās ar brūnu pulveri, un tas nebija kristalīns LSA. Varbūt tas nedarbojas ar rīta krāšņumu, bet darbojas ar HBWR sēklām? Vai Jūs varat, lūdzu, atstāt informāciju - kāds to ir izmēģinājis? Arī defating tika izmēģināts kā pirmais ar naftu, un tas joprojām nedarbojās.
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
No tēvoča Fester:
Jebkurā gadījumā, no turpmākās lasīšanas šķiet, ka attaukošanai var izmantot ligroīnu, heksānu, petrolēteri (nevis etilēteri) vai minerālspirtu, ko veic uzreiz pēc sēklu samalšanas. Ieteicams kāds kolonnveida trauks, kas nav atšķirīgs no Soksleta ekstraktora, izņemot to, ka attaukošanas fāzē šķīdinātājs netiks recirkulēts, t. i., pēc izšķīdināšanas caur sasmalcinātām sēklām tiks izmantots tik daudz nafta, cik nepieciešams, līdz pēc iztvaikošanas nepaliek atlikumi.

Izskatās, ka pēc tam, lai ekstrahētu lizergiskā amīda amīdus, kas jāaizsargā no gaismas, ieteicams izmantot metanola, amonjaka un hloroforma maisījumu. Apgaismojot savākšanas trauku ar melnu gaismu, atklāsies amīdi, kas fluorescēs zilganā krāsā.

Grāmatā norādītajam teorētiskajam izejmateriāla daudzumam (šķiet, kaut kas ap 200 kg) viņi iesaka aptuveni 10 galonus šī šķīdinātāja un pamatvielas maisījuma, bet es gribētu zināt, vai Soksleta ekstraktors būtu piemērots, lai turpinātu recirkulēt šķīdinātāja un pamatvielas kombināciju, tādējādi nevajadzētu izmantot tik daudz (kāds pieredzējušāks droši vien zinātu, vai tas ir iespējams).

Jebkurā gadījumā es ieteiktu izmantot HBWR sēklas. Ja pareizi atceros, tās ir nedaudz spēcīgākas nekā Morning Glory sēklas. (Vai vēl labāk, dabūt rokās kādas ergotamīnu saturošas tabletes/uztura bagātinātājus, lai izolētu ergotamīnu un sāktu sintēzi šādā veidā.).

Kādu šķīdinātāju un pamatvielas maisījumu jūs izmantojat, lai ekstrahētu amīdus no sēklām?
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Defatēšanai es izmantoju ligroīnu, un reakcijas sākumā tas darbojās labi - tas darbojas labāk, nekā darot to kā 4. punktu, kā šajā rakstā abowe. Pēc tam acetons LSA ekstrahēšanai, un jā, tas deva jauku zaļo gaismu, kad es izmantoju melno UV gaismu.

Pēc tam es mēģināju rīkoties kā 5. punktā un hidrolizēt. Bet rezultātā es saņēmu nevis kristālus, bet brūnu pulveri uz papīra filtra.

Parasti pēc attīrīšanas ar skābo bāzi es sagaidu baltu produktu...

Es jautāju, jo man kopumā ir apmēram 10 kg HBWR, un man ar to kaut kas jādara... Soksleta ekstraktors, manuprāt, tam būtu piemērots, bet es domāju, ka man pašam tas ir jāizmēģina un jāpārbauda. Bet pēc tam, manuprāt, man ir jāatrod veids, kā no acetona iegūt kristalīnu... Un tas, manuprāt, ir grūti...
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Vai pirms ekstrahēšanas ar acetonu vispirms veicat bazifikāciju ar amonjaku? Es domāju, ka parasti jūs izmantojat vai nu skābu acetonu (piemēram, acetonu, kas sajaukts ar vīnskābi), vai bazificētu šķīdinātāju (dcm, ēteri utt., kas sajaukts ar amonjaku).

Šeit ir vēl viens tek, ko es atradu un kas jums varētu būt piemērotāks:
Sasmalcinātas sēklas pārnesa kolbā un iegremdēja petrolēterī, lai attaukotu. Sēklas un petrolēteri rūpīgi sajauca 5 stundas. Pēc šī laika sēklu atlikumu nofiltrēja no petrolētera. Pēc tam sēklu atlikumu 3 reizes atsevišķi mazgāja. Katrā mazgāšanas reizē sēklu atlikumu 1 stundu sajauca ar acetona un vīnskābes šķīdumu un pēc tam filtrēja. Katras mazgāšanas šķidrais filtrāts tika saglabāts. Pēc trešās mazgāšanas filtrātus apvienoja un viegli uzkarsēja, lai atbrīvotos no acetona. Pēc tam iegūto šķīdumu trīs reizes mazgā ar ēteri un padara bāzisku, pievienojot šķidru amonjaku, līdz tā pH ir no 8 līdz 9. Lai ekstrahētu alkaloīdus no šī bāziskā šķīduma, veica trīs mazgāšanas, izmantojot dihlormetānu. Dihlormetāna porciju no katras skalošanas reizes saglabāja un apvienoja kopā.

Tomēr šajā brīdī, kad jums būs DCM/alkaloīdu šķīdums, es domāju, ka jūs, iespējams, vēlēsieties to atdalīt, izmantojot hromatogrāfiju, vai arī, iespējams, jūs varētu to visu vienkārši iztvaicēt un paskatīties, ko iegūsiet.

Domāju, ka HBWR vai Morning Glory sēklas nav īsti iespējams iegūt tāpēc, ka, lai iegūtu labu iznākumu, ir vajadzīgs liels izejmateriāla un šķīdinātāja daudzums un cik daudz attīrīšanas ir nepieciešams, bet IDK. Esmu redzējis daudz teks tiešsaistē LSA ekstrakcijai, un pārsteidzoši, ka tie nešķiet tik populāri vai veiksmīgi, izņemot gadījumus, kad ražo kaut ko ļoti neapstrādātu, kur galarezultāts ir paredzēts patēriņam, nevis tālākai pārstrādei LSD veidā.

Es domāju, ka šiem slepenajiem LSD ķīmiķiem ir kāds laboratorijas kvalitātes LSA avots vai arī viņi sāk ar ergotamīnu no šiem migrēnas medikamentiem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Cik man zināms, ir pārsteidzoši neiespējami pārvērst šo konkrēto amīdu par skābi ar parasto hidrolīzi, varbūt pārbaudiet kādu fermentu.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Šajās filmās es saskatu līdzības - plānots līdzīgā veidā ekstrahēt melnalkšņu alkaloīdus

Claviceps purpurea ekstrakcija 1. daļa


100 gramus od claviceps purpurea sasmalcināja un, karsējot ūdens peldē, pievienoja petrolēteri. Šajā posmā produkts pirms ekstrakcijas tiks attaukots. Tika pievienota vīnskābe ūdenī + acetons (10 g vīnskābes, 50 ml ūdens, 150 ml acetona) - tas tika atstāts ar sēklām uz nakti. Filtrēto šķīdumu paskābināja ar nātrija bikarbonātu.

Ergot: the story of a parasitic fungus (1958)


17.00 līdz 19.00 minūte

EKSPERIMENTS (bez atkailināšanas)

75 g rīta stiebrzāļu sasmalcināja un pievienoja nātrija bikronātu 15 g, izšķīdinātu 100 ml ūdens, tad pievienoja 200 ml acetona. Pēc tam pievienoja 10 g vīnskābes 100 ml ūdens un šķīdumu sakrata un samaisīja. Pēc tam pievienoja nātrija bikarbonātu pulverī, līdz ph sasniedz 6 (neitrāls). Maisījumu atstāja un atdalīja dzeltenu cietu vielu (0,6 g) un filtrēja - tai jābūt (egotamīns, ergosīns, ergokornīns, ergokriptīns, ergokristīns, ergokristīns). Iespējams, ergometrīns paliek acetona/ūdens šķīdumā un to var ekstrahēt ar hloroformu. Pēc koncentrēšanas ergometrīnam vajadzētu kristalizēties.

Izskatās jauki, un tagad man šis materiāls ir jāpārbauda, nezinu, vai tas ir stabils - ja Jums ir kāda ideja, kā man to darīt - vienkārši rakstiet komentāru. Es izmēģināšu šo metodi ar HBWR vairumā - vismaz 1, maksimums 5 kg ekstrakcijas, un par rezultātiem es informēšu augustā, es ceru.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
2. EKSPERIMENTS - TIKS VEIKTS ARĪ TIKAI AR HBWR

https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/tryptamine/000474518.html

1. HBWR ekstrakcija - no Rec. Drugs by Prof. Buzz:
Sēklas saberž tīrā blenderī, līdz tās kļūst par smalku pulveri. Šo pulveri ievieto vārglāzē, pievieno 1 litru petrolētera uz katriem 900 līdz 1000 g pulverveida sēklu, noslēdz vārglāzi, lai novērstu iztvaikošanu, un atstāj nostāvēties 3 dienas. Nofiltrējiet petrolēteri un ļaujiet iztvaikot, lai pārliecinātos, ka no ētera nav ekstrahēti amīdi (to nedrīkst būt daudz, ja vispār ir). Pievieno 1 litru metanola (vislabāk sausu) un ļauj mērcēt 4 dienas, ik pa brīdim spēcīgi sakratot. Nofiltrējiet metanolu un iztvaicējiet to vakuumā (vakuums paātrina procesu). Tikmēr pulverim pievieno 500 ml svaiga metanola un atkal ekstrahē 3 vai 4 dienas.

Filtrē kā iepriekš un atkal ekstrahē ar apmēram 300 ml metanola. Apvieno visu ekstrakciju atlikumus un hidrolizē.

2. Iegūst lizergīnskābi, hidrolizējot produktu Nr. 1, izmantojot Džeikobsa un Kreiga metodi:
1,0 g ergotinīna (vai šajā gadījumā 1. produkta) izšķīdina 20 ml N-metilspirta KOH un metanolu uzreiz atdestilē zemā spiedienā. Atlikumu apstrādāja ar 20 ml 8 % KOH ūdens šķīduma un maisījumu karsēja uz tvaika vannas 1 stundu. Uzkarsēšanas laikā caur kolbu caurlaida slāpekļa plūsmu, un gaistošo bāzisko vielu no reakcijas maisījuma savāca, izlaižot gāzi caur atšķaidītas HCl skābes šķīdumu.

Sārmainu šķīdumu ar sērskābi padarīja skābu līdz Kongo sarkanai krāsai. Šajā brīdī nogulsnējās ievērojams daudzums daļēji kristāliska materiāla. Šādu skābes suspensiju ievietoja ekstraktorā un ekstrahēja ar ēteri. Pēc tam atlikušo ūdens suspensiju filtrēja. Tumši iekrāsoto cieto vielu secīgi apstrādāja ar 2x20ml amonija etilspirta porcijām, kas atstāja neorganisku atlikumu. Filtrātu iztvaicējot līdz sausumam zem pazemināta spiediena, ieguva atlikumu, ko īsu brīdi sašķīdināja ar 5 ml metilspirta, lai atdalītu krāsainos piemaisījumus. Pēc atdzesēšanas neizšķīdušos kristālus savāca. Tika iegūti 0,26 g viegli iekrāsotas kristāliskas cietas vielas, kas izkusa, sadaloties 235 °C temperatūrā.
 
Top