TLC, izgatavojot b-stirolus?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Hei, puiši,

Es tikko izlasīju šeit publicēto zāļu TLC.
Pašlaik ķepurojos pie Henrija reakcijas, bet esmu ķepurojies arī pie triptamīna aukstās reduktīvās animācijas - būtībā lidoju akli...

Es esmu mazliet apjucis - es tikai spēlējos ar to, ko chatGPT ieteica kā sākumpunktu.
Es esmu nedaudz apjucis. Vai man ir nepieciešami abi UV viļņu garumi, lai visu redzētu, ja es neizstrādāju, izmantojot jodu, un vienkārši skatos zem UV?

Manā pēdējā testā tika izmantots eilacetāts:etanols 8:2 - man nav amonjaka, un man teica, ka varu iztikt bez tā.

Es konstatēju, ka abi plankumi vienkārši paceļas uz augšu, kur nonāk mobilā fāze... Es neredzu nekādu atšķirību nobrauktajā attālumā, tomēr es pieņemu - jo izmantoju 2,5-DMOBA un triptamīnu tikai prakses nolūkos.
Patiesībā - pēc laika, kas bija vajadzīgs, lai uzrakstītu šo ziņu, es vēlreiz apskatīju plāksni UV gaismā un tagad redzu sākuma punktu...

1. Es galvenokārt izmantošu šo metodi, lai nodrošinātu pilnīgu konversiju sintēzēs, nevis pārbaudītu iepriekš nopirktu narkotiku tīrību - tāpēc es pieņemu, ka, ja es pamanīju ar RM un pēc izstrādes uz tās parādās vairāki "punkti", tas liecina, ka vēl nav notikusi pilnīga konversija?

2. Vai ir arī laba ideja salīdzinājumam ņemt paraugu arī no nerefluktēta maisījuma - pieņemu, ka tā, jo jāredz, ka tas attīstās citādi?

Es domāju, ka esmu nedaudz apjucis...

Lūk, mans otrais mēģinājums - 2,5-DMOBA pa kreisi un triptamīns pa labi. (Es saprotu, ka jūs diez vai testēsiet šos divus blakus) tomēr - testi

Turklāt man šķita diezgan smieklīgi, kad teicāt, ka plāksnīti sagriež ar šķērēm, jo manas ir stikla lol
Tomēr es iegādājos stikla griezēju, kas darbojas lieliski, bet ir grūti griezt taisni, tāpēc malas ir nedaudz viļņotas.

MIEkxurSzn


Ak, tas ir dīvaini, tas pagrieza attēlu uz sāniem....okay plāksnes apakšdaļa pa labi, augšdaļa pa kreisi. Atvainojiet par to.
Tātad ir 2, 2,5-DMOBA plankumi un 3x triptamīna plankumi... Nezinu, kāpēc triptamīna plankumu augšējie plankumi tomēr nav redzami... amonjaka trūkums?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Godīgi sakot, es domāju, ka "pamanīšanas" daļa būs grūtākais uzdevums - cik ļoti es kļūdījos! Ha
 
Top