Tor un JavaScript

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Man BB vietnes darbināšana, izmantojot Tor, ir neveikla un apgrūtinoša. Neparādās nolaižamās izvēlnes, es neredzu savus ziņojumus. Esmu izmantojis standarta VPN un Firefox. Vai kāds zina, kā aktivizēt JavaScript Tor un cik slikta ideja tas ir no OpSec viedokļa, salīdzinot ar VPN/Firefox darbību?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Iespējot/izslēdzot, jābūt tor drošības iestatījumos. Ir 3, dažas vietnes, piemēram, dred, sniedz brīdinājumu, ja iestatījums ir iestatīts ar ieslēgtu java. Es izmantoju tails os, parasti darbojas vienmērīgi, īpaši kopš nesenajiem vietnes atjauninājumiem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pastāstiet, kurš no pēdējiem 20 arestētajiem darknet tirgiem vai forumiem tika slēgts JS dēļ? Vai arī pastāstiet, kurš pēdējo reizi tika deanonimizēts tor pārlūkprogrammā tikai tāpēc, ka bija iespējots JS? Varbūt ir pienācis laiks sākt dzīvot ar pašreizējām tehnoloģijām, izmantojot tor pārlūkprogrammu, un tad mūsu kopiena augs ātrāk.....
Citādi tor nekļūs masveidā populārs psihoaktīvo vielu iegādei tikai tāpēc, ka interneta lietošana bez JS ir neērta. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tor pārlūkprogrammā JS ir iespējots pēc noklusējuma.

Mūsu vietnē netiek izmantoti nekādi bīstami skripti, mums nav JS Google utt. Kad tor pārlūkprogrammas izstrādātāji vai Snoudens saka, ka tor pārlūkprogrammā ir nepieciešams atspējot JS, jo tas ir drošāk, viņiem ir taisnība. Taču pašreizējā realitātē šis ieteikums ir nepieciešams situācijās, kad, piemēram, jūs sazināties ar kādu, izmantojot vietnes, kurās tiek izmantoti, piemēram, Google skripti. Tad, atspējot JS, pārlūkprogramma neizpildīs Google skriptus. Tas nodrošinās jums lielāku anonimitāti situācijā, kad jūs nododat ASV militāros noslēpumus žurnālistiem. Taču apzināsimies, ka tehnoloģijas ir ļoti attīstījušās, un tagad dzīvot bez JS internetā ir liels solis atpakaļ.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tāpēc Tor ar iestatījumos iespējotu JS, visticamāk, forumam ir piemērots. Iespējams, citas vietnes, kuras jūs nepazīstat vai kurām neuzticaties, var būt labs iemesls to izslēgt. Vai kā Heisenburgs teica Dread (jo tas stulbais uznirstošais logs neļaus jums mierā, kamēr tas nebūs atspējots. ).
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Labi, ļaudis, tad Tor ir man. Tad man ir vajadzīga visidiotišķīgākā soli pa solim instrukcija, kāda jebkad ir radīta, lai arī pilnīgs muļķis varētu aktivizēt JS Tor pārlūkprogrammā. Man ir kauns pateikt, cik daudz laika esmu pavadījis, mēģinot to izdarīt pats, un joprojām neesmu to sapratis.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Adreses joslā ierakstiet un izpildiet šādu saiti:
Kods
par:preferences#privātums
Pēc tam izvēlieties opciju "standarta".
Gatavs
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
2lmdn08ZoX
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Labi, es rīkojos, kā ieteikts. Jau apstiprināts "Drošības līmenis" = "Standarta". Pieslēdzoties sīpolu vietnei, izmantojot Tor, BB vietnē joprojām ir baneris, kurā norādīts, ka JavaScript ir atspējots un ka nav iespējams skatīties videoklipus. Un patiešām, es nevaru skatīties videoklipus. ļaujiet man zināt, vai man vēl kaut kas jādara, ja es izmantoju Tor BB vietnei. Kā vienmēr, paldies par jūsu laipno un pacietīgo palīdzību.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mēģiniet pārinstalēt pārlūkprogrammu.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tor pārlūka dzēšana un pēc tam atkārtota instalēšana paveica savu uzdevumu. Nav vairs JS atspējota banera. Tagad šeit gatavo ēdienu ar Crisco.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk, ja tas to izdarīs, bet pārlūka iestatījumos nomainiet uz standarta drošību un pēc tam restartējiet tor. Ja tas nedarbojas, atgriezieties un pārbaudiet, vai jūsu iestatījumos joprojām ir izvēlēts standarta drošums.
 
Top