Pārveidojiet savu bagātību, paaugstiniet savu statusu

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Labdien. Šķiet, ka ikviens šajā pasaulē, kurā dzīvojam, tiecas uzkrāt naudu un tērēt to visdārgākajos restorānos, vissmalkākajos narkotiku veidos, kā arī, lai iegādātos salas, jahtas un automašīnas. Tomēr mēs nesaprotam, cik svarīgi ir izprast naudu. Ievērojiet, ka par naudas tērēšanu es pieminēju tikai šī raksta sākumā, un jūsu adrenalīna līmenis paaugstinājās. Tāpēc, lai nopelnītu naudu, ir svarīgi, kā to tērēt. Mums jāizvairās no alkatības un augstprātības, jo tās piesaista federālo aģentu un zagļu uzmanību. Cilvēkam ir jābūt citiem finanšu piešķīrumiem, kas nav narkotiku tirdzniecība. Es esmu šeit, lai ieteiktu jums citus veidus, kas nav narkotiku tirdzniecība, lai sakoptu savu reputāciju un atmazgātu savu netīro naudu.

Pirmkārt, kriptovalūtu tirdzniecība:
Kriptovalūtu tirdzniecība ir viena no sarežģītākajām jomām, lai izsekotu līdzekļu izcelsmi. Šajā jomā, ja apgūsi tehniskās analīzes prasmes un pareizas tirdzniecības metodes, tā var būt labākā joma pēc narkotiku tirdzniecības, jo ļauj tev atmazgāt savu naudu.

Akcijas: Akcijas ir labākais veids, un es personīgi esmu tās izmantojis. Es nevēlos ne iegūt, ne zaudēt; es vēlos akciju sabiedrību, kas sastāv no elites. Ir jācenšas integrēties šajā kopienā. Pie velna ar akcijām un peļņu vai zaudējumiem; es gribu vaļus. Starp tiem vienmēr var atrast korumpētos un atrast lieliskas finansiālās iespējas.

Nekustamais īpašums: Nekustamais īpašums nav tālu no akcijām, jo arī tā kopiena ir liela un korumpēta. Tomēr nekustamais īpašums piedāvā lieliskas iespējas, jo īpaši nekustamā īpašuma attīstības jomā. Jūs pērkat noplukušu māju, remontējat un iekārtojat to un pārdodat. Tas ir labākais veids, kā iekļauties nekustamā īpašuma sabiedrībā, jo nekustamā īpašuma cilvēki mīl attīstītājus. Taču mēģiniet atrast viņu pulcēšanās vietas un iepazīstiniet ar sevi kā nekustamā īpašuma attīstītāju.

Pievienošanās grezniem klubiem:

Viens no labākajiem veidiem, kā integrēties pilsētas bagātnieku elitē, piemēram, golfa klubos un izklaides klubos, ir pievienoties grezniem klubiem. Bet mēs runājam par grezniem klubiem.

Jūs nevarat integrēties to vidū, ja neesat skaidra persona ar nevainojamu reputāciju, piemēram, neesat viens no iepriekš minētajiem variantiem. Jā, viņi ir korumpēti, bet viņi rūpējas arī par savu reputāciju. Neesiet triviāls cilvēks, kurš vēlas būt pilsētā pazīstams kā narkobarons, jo to nevēlas neviens, pat Pablo Eskobars. Tāpēc jums vispirms ir jāsakārto sava reputācija, nevis nauda. Iekļaušanās elitē sniedz jums investīcijas un lieliskas iespējas, kas var ietaupīt piecus gadus tirdzniecības.

Liels paldies jums visiem.

Dax
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Interesanti uzrakstīt cilvēks
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Tieši tā, draugs.
Tieši tā...!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Es teiktu, ka viss ir atkarīgs no situācijas,m dažādiem grāfistiem ir dažādi likumi, pple ir dažādas prasmes. Nav labu metožu. bet šī māju renovācija ir forša ideja, tāsaktuāli ir grūti izsekot, cik daudz tika iztērēts. :)
 
Top