Troparila sintēze

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, vai kāds no administratoriem vai biedriem var norādīt man pareizo ceļu troparil hcl jeb (-)-2β-karbometoksi-3β-feniltropāna sintēzei .
es nevaru atrast nevienu sintēzes rakstu.
paldies.
 

Ig0r

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Tā bieži tiek sintezēta no kokaīna, ticiet vai nē,

Kokaīna brīvā bāze dietilēterī tiek apstrādāta ar kālija hidroksīdu un 37% sārmainu sālsskābi, lai atdalītu metilekgonidīnu, kā blakusproduktu iegūstot benzoskābi.

Metileskgonidīnu ekstrahē un 80 C temperatūrā THF šķīdumā 80 C temperatūrā reaģē ar fenilmagnija bromīdu*, iegūstot troparilu un dažus blakusproduktus; troparilu var izšķīdināt, izmantojot skābju bāzes reakciju.

Es ceru, ka es jums norādīju pareizo virzienu, mana DM vienmēr ir atvērta turpmāku jautājumu uzdošanai.

Ar vislabākajiem sveicieniem,
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ne jau tāpēc, ka esmu slinks vai kaut kas tāds, bet vai jums nejauši ir preparatīvais raksturojums pirmajam solim? Ir arī daudz lit eratūras datu par grignard rxn, bet es domāju, ka temperatūra, ko jūs domājāt, ir negatīva (nav pārbaudīti dati, bet tikai minējums).
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Paldies. Thats ļoti pārsteidzoši, diezgan bezjēdzīgi mēģina darīt, lai darīt, redzot kokaīna cenu. Bet, sakot, kā ķīnieši to pārdod, vai tas ir tikai viltots produkts.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas ir starpprodukts 90 % no visiem kokaīna sintēzes darbiem, tikai izvēlieties savu izejas ķīmisko vielu. Viņi to pārdod no Ķīnas Alibaba vietnē, ja esat tik drosmīgs.
 
Top