Triptamīns uz DMT

Blacky

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, es zinu, ka par šo jautājumu ir ļoti daudz jautājumu. Es tiešām ļoti centos atrisināt šo jautājumu pats. Mēģināju lasīt klaidens organiskās ķīmijas literatūru, apgūt vispārīgās procedūras utt. Vienīgais, ko es iemācījos, ir pareizi izmantot laboratorijas aprīkojumu, bet ne to, kā izdomāt savu sintēzi.

Man ir vajadzīga skaidra atbilde uz šo jautājumu. Es dabūju visu, izņemot nātrija ciānbromhidrīdu. Nav arī STAB. Es dzirdēju, ka STAB var viegli pagatavot, bet nekad neesmu dzirdējis neko vairāk par to, ka "to gatavo no akedicīnskābes un nātrija borohidrīda" (ar to nepietiek).

Es dzirdēju, ka dmt ir iespējams izgatavot no triptamīna, izmantojot nātrija borohidrīdu. Jums tikai ir jāuztur zema reakcijas temperatūra. Bet kāds ir precīzs grādu skaits? Kas ir "zema reakcijas temperatūra"???? 0 grādi pēc Celsija? 10 grādi pēc Celsija? 5 grādi pēc Celsija?

Es burtiski pārskatīju jebkuru roža ierakstu par šo tēmu. Daži cilvēki saka, ka viņi to veiksmīgi paveikuši, daži saka, ka tas nedarbotos. Kam man ticēt? Es teiktu, ka es vienkārši pārbaudītu, kamēr tas darbosies, bet man nav aprīkojuma, lai atšķirtu nmt no dmt, un mēģināt, kamēr tas darbosies, būtu dārgi.

Tātad jums ir kādas atbildes uz šo jautājumu? Vai tas ir iespējams un, ja jā, tad kā?
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Gan ciano, gan stab ir nevajadzīgi, normāls boro darbojas labi. Pietiek ar sālsūdens ledus vanniņu, lai reakcijas kolbā turētu termokameru un uzraudzītu boro pievienošanu, lai nepieļautu reakcijas temperatūras paaugstināšanos.
 

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Plānslāņa hromatogrāfija, (tlc) ir labs veids, kā uzraudzīt reakcijas norisi, kvalitatīvu starpproduktu un produktu līmeni. Jums vajadzētu to izpētīt, ja ur nav pazīstams, kā arī kolonnu hromatogrāfiju un vakuumdestilāciju, abas ir iespējas attīrīt galaproduktu, lai atdalītu nmt/tryptamīnu/ blakusproduktu sūdus. Atceros arī, ka redzēju kaut ko par metodi, kurā izmanto sauso ledu. Ja es pareizi atceros, teorija ir tāda, ka pie amīna rodas CO2 adukts.
 

highTEMPO

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
pārbaudiet šulgina sintēzi tikhal. Iet cauri četraizvietotā amīna sālim, ja pareizi atceros. Labāk nekā reduktīvā aminācija šeit, manuprāt, var sākt, reaģējot triptamīnu ar lieko metiljodīdu, tad atdalot vienu no metilgrupām.
 

Hailstorm

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Es ievietoju virtuvei draudzīgu metodi, kas piemērota iesācējiem. Meklējiet metiltozilātu.
 
Top