pārvērst šķidro metālu kristālos

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Vispirms vēlos novēlēt visiem lielisku pēcpusdienu, manam uzņēmumam izdevās sarunāt mucu ar 100 litriem šķidrā metamfetamīna, es strādāju pārdošanā un no ķīmiskās daļas neko daudz nesaprotu, satiku dažus cilvēkus, kas nedaudz saprot, un ierados šeit, lai lūgtu jūsu palīdzību, lai pārvērstu tos kristālos, piemēram, MDA vai MDMA, šeit manā valstī ir metamfetamīna drudzis, ko pārdod kā MD, bet kādā brīdī ķīmiskās vielas var būt nepareizas, šis MD, kad tas izkļūst no rāvējslēdzēja vai hermētiska trauka, tas pats sāk kausēties, un, ja to atstāj žāvēties dabīgā veidā, tas pārvēršas par kristāliem, ja to pakļauj nedaudz augstākai temperatūrai, tas arī kūst, pat ja to maisa tieši ar rokām bez cimda lietošanas, tas sāk kausēties.
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
attiecīgie fotoattēli, ko es nosūtīju, ir ar produktu, ko viņi pārdod kā "mdma", ka kristāli izkūst un kļūst šķidri, reaģenta testā tas nereaģē pilnīgi violeti, tas ir starp dzeltenu un violetu, tas ir kaut kāds amfetamīns.
 

Attachments

  • 1QzBenmCYS.jpeg
    1QzBenmCYS.jpeg
    84 KB · Views: 1,088
  • AgECK29ShJ.jpeg
    AgECK29ShJ.jpeg
    65.2 KB · Views: 1,083
  • jS7lYEoFu6.jpeg
    jS7lYEoFu6.jpeg
    38.8 KB · Views: 1,057

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Vai kāds ir izmantojis šo materiālu? Kāda bija ietekme? Patiesībā var rasties produktu maisījums. Metamfetamīns un amfetamīns vai MDMA un MDA tehnoloģiskā procesa īpatnību dēļ. Otrā hidrohlorīda sāļi baidās no mitruma un kūst pat no mitra gaisa. Pirmajam solim ņem minimālu vielas daudzumu un izšķīdina caurspīdīgā glāzē siltā tīrā ūdenī. Ūdens ņem minimālo daudzumu, lai izšķīdinātu. Ieteicams izmērīt mitrās vielas svaru (piemēram, 1 g) un ūdens daudzumu (ml). Pamatojoties uz rezultātiem, mēs turpināsim.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki, es centīšos jums palīdzēt. Kādu metamfetamīna sāli jūs iegādājāties? Vai jums ir brīvbāzes metamfetamīns mucā?
Kādu testa reaģentu jūs izmantojāt?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kristāli kūst. Kristāli uzsūc ūdeni no gaisa un kūst. Parasti to izraisa pārāk strauja reakcijas temperatūras paaugstināšana vai arī pārāk liela augstas viršanas temperatūras materiāla savākšana destilācijas laikā. Vispirms tos ievieto filtrēšanas kolbā un piemēro vakuumu, lai tos izžāvētu. Tie ir metamfetamīna sekrēti, kas iemērkti ēterī vai toluolā un filtrēti. Ja tas problēmu nenovērš, tad, samazinot materiālu līdz 50 % tīrības pakāpei, to vajadzētu novērst.
[Metamfetamīna ražošanas noslēpumi: MDA, ekstazī un citu psihodēlisko amfetamīnu pagatavošanas receptes] 31. lpp.
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1

Paldies par brāļu atgriešanos šeit, sākot ar Viljamu, jā, viņi ir lietojuši šo materiālu, un iedarbība ir relatīva, dažiem ir ļoti spēcīgas reakcijas, piemēram, garīgs apjukums, paātrinājums, MDA stilā, ļoti ilgs laiks, daži klienti norāda, ka nejūt nekādu efektu, kas norāda, ka galaprodukts, ko ražo laboratorija, nav pilnīgi viendabīgs, manuprāt, viņiem nav pat magnētiskā maisītāja. Par procesu, par kuru jūs man jautājāt, vai varat būt konkrētāks? Burtiski ķīmija nekad nav bijusi mana stiprā puse, bet šis forums kļūs par manu jauno studiju avotu, es ņemu 1 gramu vielas un ielieku cik ML silta ūdens? cik man zināms, viņi te griež MD kā kokaīnu, pārvēršot 1kg mdma par 5-6kg šī sajauktā sūdus.


@G. Pattons Man atsūtītās bildes ir ar kristāliem, ko viņi šeit pārdod tikai kā Eiropas MD, bet tas viss ir ražots tepat mūsu reģionā, par mucu vienīgais, par ko mani informēja, ka tas ir šķidrais mets, tas ir tāds eļļains dzeltenīgs šķidrums, kas, atrodoties ārpus mucas atklātā gaisā, kristalizējas pats no sevis. Reaģents, kas tika pārbaudīts, ir MARQUIS, mēs jau esam paņēmuši citu partiju no tās pašas laboratorijas, un dažreiz tas reaģē ļoti violeti, dažreiz pilnīgi dzelteni, tā nekad nav laba viela, un sekas vienmēr ir tādas pašas, lielas bailes mums ir palikt šo cilvēku rokās, kuri, šķiet, nezina vismaz to, ko viņi var darīt, tik ļoti, ka es ar kolēģi, kas ir ķīmijas tehniķis, ka mēs ņemam dažus jautājumus no cilvēkiem tur, jo pat laboratorija nezina, kāpēc šis "MD" kūst ārpus vakuuma / hermētiskā trauka. No tā, par ko mēs runājām, es mēģinu uzzināt procesu, ko viņi izmanto, un viņu recepti, lai redzētu, ko viņi dara nepareizi, es zinu, ka viņi tur cenšas pēc iespējas paātrināt procesu, viņi ir vieni no nedaudzajiem ražotājiem un pieprasījums ir ļoti liels, paātrināt gan produkta sildīšanu, gan dzesēšanu, es apskatīšu jūsu atsūtīto saiti, iepriekš paldies par uzmanību! r vēl viens jautājums, kad jūs minat vakuumu, vai tas būtu, piemēram, vakuumsūknis? Es atcerējos butāna izņemšanas procesu, kad mēs veicam BHO ekstrakciju marihuānā, nezinu, vai process būtu līdzīgs.

Reaģentu tests https://ufile.io/mdwm9si8

@edit es nevaru piekļūt "secrets of methanphetamine...." Man nav piekļuves, lai atvērtu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
QblIMROaxH

MnXCRbcldx
Ad7tTPMYIW
Metamfetamīna ražošanas noslēpumi: MDA, ekstazī un citu psihodēlisko amfetamīnu pagatavošanas receptes.
Gads: 2009
Lappušu skaits: 225
Faili: lejupielādēt

Bez jebkādām šaubām, šī ir labākā grāmata par slepeno ķīmiju, ko jebkad ir sarakstījis jebkurš, jebkurā vietā, jebkurā laikā un laikā! Jūsu pazemīgais un laipnais tēvocis jau vairāk nekā 20 gadus trenē čempionus, un šis slepenās izdomas tour de force ir dzīvs apliecinājums tam, ka šī spēle man nav pagājusi garām. Šis darbs vēl vairāk nekā citas manas grāmatas atklāj tā sauktā "kara pret narkotikām" pilnīgo bezjēdzību." Protams, nevar būt tāda kā "karš" pret nedzīviem priekšmetiem - var būt tikai karš pret cilvēkiem. Bezgalīga arvien jaunu izplatītu ķīmisko vielu pievienošana sarakstiem, kas jāseko Amerikas slepenajai policijai, neko nav devusi, lai apturētu šīs tautas nevaldāmo apetīti pēc nelegālām narkotikām. Tātad, kādi jauni gardumi ir iekļauti astotajā izdevumā? Kopš es 2004. gadā uzrakstīju šīs grāmatas septīto izdevumu, visas efedrīna un pseidoefedrīna tabletes ir izņemtas no veikalu plauktiem un tagad ir "uzrādot apliecību". 1 ir atklāta ļoti vienkārša un efektīva metode, kā pagatavot savu efedrīnu un pseidoefedrīnu potenciāli lielos apjomos, izmantojot datortehnikas veikalu un veselīgas pārtikas veikalu materiālus. Esmu pievienojis arī jaunas metamfetamīna pagatavošanas procedūras, kas pilnībā novērš nepieciešamību iegūt jodu vai sarkano fosforu, vai bezūdens amonjaku. Esmu arī pārstrādājis iepriekšējās receptes, lai varētu izmantot vājākus vai viltotus materiālus, kas tagad atrodami veikalu plauktos. Kā par to, ka aizmirstu par šīm tabletēm un pagatavotu kloķīti no kanēļa eļļas? Es zinu, ka jums tas patiks! Vai varbūt izveidot veikalu, izmantojot parastās aromatizētāju sastāvdaļas?") Vai arī jebkuru no visparastākajām un visvieglāk pieejamajām rūpnieciskajām ķimikālijām, kuras nekad nevar pakļaut nekādai efektīvai tirdzniecības kontrolei? Izbaudiet šo jaunāko slepeno pavāru žurnāla daļu. Tas vienlaikus izglītos, izklaidēs un satricinās pīlārus. Esmu pārliecināts, ka jūs būsiet ļoti apmierināti!
 

Attachments

  • arnxJCzXti.pdf
    10.2 MB · Views: 2,417

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Jā, tas nozīmē ņemt vakuumsūkni un dažas minūtes pakļaut zema spiediena iedarbībai, lai iztvaicētu šķīdinātājus un citus augstas viršanas pakāpes materiālus. Attēlā redzama filtrēšanas kolba (Bunsena kolba), ko var izmantot jūsu mērķim.
ZHdQXxvgpm

Es domāju, ka jums ir kaut kas dīvains. Saskaņā ar jūsu teikto jums ir šķidra brīvā bāze. Bet es neesmu pārliecināts, ka tas ir mets, jo violetā krāsā ar MARQUIS reaģentu iegūst MDMA/MDA/MDEA un dzeltenā krāsā - metilonu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ja apgūsiet to reakcijas, mums būs vieglāk tīrīt produktu. Izšķīdina ūdenī - no 1ml uz 1g un tālāk līdz 3-5ml.
 
Top