Mācību pamācība: Kā iegūt un izmantot viltotu ID drošai prekursoru pasūtīšanai, bankas konta atvēršanai u. c.

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

Kāpēc izmantot viltotu identitāti



Ir daudzi iemesli, kāpēc viltota identitāte palīdzētu ievērojami palielināt jūsu drošību. Vienkārši visi tie parastie, ierastie uzdevumi, ko cilvēks veic ikdienā, atstāj pēdas, kurām var viegli izsekot līdz jums.

Runa ir ne tikai par adresi, lai saņemtu ķīmijas apgādes uzņēmumos veiktos pasūtījumus, bet arī par pirkumu apmaksu tādā veidā, kas nav izsekojams līdz jums. Tā kā gandrīz visi piegādātāji nepieņem kripto vai "maksājumus aploksnē skaidrā naudā", lai paliktu anonīmi, būs nepieciešams anonīms bankas konts + Paypal iestatīšana ar jūsu viltotu ID. Vai arī jūs, iespējams, pārdodat narkotikas tiešsaistē un jums ir nepieciešama iespēja apmainīt kriptovalūtu pret skaidru naudu un saņemt to no bankomāta.

Tie ir tikai acīmredzamākie izmantošanas gadījumi, ir vēl daudzi citi.....



Tas, ko es paskaidrošu šeit, ir noob draudzīgu soli pa solim Tutorial par to, kā un kur iegūt viltotu fizisko ID dokumentus, kur iegūt digitālo viltotu dokumentu un kā tieši izmantot tos, lai izveidotu bankas kontu, Paypal, Crypto apmaiņa. Un arī to, kā tos izmantot sūtījumu saņemšanai, izmantojot pasta pārsūtīšanas pakalpojumus kombinācijā ar anonīmām pasta kastītēm, kas arī reģistrētas ar jūsu viltoto identitāti.

Un tas viss, neizejot no mājām. Nav nepieciešams tikties ar piegādātājiem, apmeklēt banku filiāles utt...



Jūsu datora iestatīšana

Viltus identitātes izmantošana nepalīdz, ja jūsu datora drošība ir sliktā stāvoklī!

Pirms kaut ko darāt ar viltus identitāti, jums jāpārliecinās, ka nekad un nekur neizmantosiet savu īsto ip. Reģistrējieties pie laba VPN pakalpojumu sniedzēja, kuram var maksāt ar kriptovalūtu! Nereģistrējiet to ar savu privāto e-pastu, izmantojiet to, ko iestatījāt savai viltus identitātei!!



Jums arī jāpārliecinās, ka neizmantojat vienu un to pašu pārlūku reālajai un viltus dzīvei.

Es ieteiktu pret atklāšanu BRowser ar profilu, kas iestatīts tikai šim nolūkam. Piemēri būtu CheBrowser, Ghostbrowser un citi. Es personīgi dodu priekšroku CheBrowser. Jums par tiem ir jāmaksā, bet būs arī citi risinājumi, kas varētu būt par brīvu, vienkārši meklējiet google "anti detect browser" vai "multi profile browser". To var izdarīt arī ar Chrome, bet lieta ir tāda, ka šīs standarta pārlūkprogrammas nav izstrādātas, lai nodrošinātu vislabāko anonimitāti, un tāpēc tās vienmēr noplūst datus standarta iestatījumos, tāpēc daudzas lietas ir jāpielāgo, lai deaktivizētu tādas lietas kā ģeogrāfiskās atrašanās vietas izsekošana, WebRct utt...... Es to nepaskaidroju, bet, ja jūs google "make chrome an anti detect browser" vai "chrome plugins anti detect", esmu pārliecināts, ka jūs atradīsiet risinājumus pats.



Papildus pārlūkprogrammai es arī eju soli tālāk, veicot visus ēnas lietas virtuālajā mašīnā, ko esmu instalējis savā klēpjdatorā. Šajā virtuālajā mašīnā es darbinu savu anti detect pārlūkprogrammu, šajā virtuālajā mašīnā es arī saglabāju visus viltus dokumentus utt., un papildus es izmantoju Veracrypt, lai šifrētu un paslēptu visu nodalījumu, kas izmantots manai virtuālajai mašīnai. Tādā veidā, ja mans dators kādreiz tiks konfiscēts vai, iespējams, pazaudēts, neviens nevar atrast nekādus šaubīgus sīkumus. Tādā veidā es izskatos pēc godīga sabiedrības locekļa. Jūsu acīs tas var šķist paranoiski. Tas ir atkarīgs no jums, vai spersiet šo soli tālāk, lai nodrošinātu papildu drošību. Iespējams, jūs tam neredzat nekādu iemeslu, tas ir labi. Bet, lūdzu, iepriekšminētā daļa par pārlūku, tā nav papildu, to nedrīkst izlaist !!! Vienas pārlūkprogrammas izmantošana visam (viltus un reālajā dzīvē) radīs problēmas un novedīs pie konta aizliegumiem. Paypal, bankas, eBay, amazon, kriptogrāfijas biržas viņiem visiem ir savas pretkrāpšanas sistēmas, un viņi sapratīs, ja jūs pieslēdzaties ar dažādiem kontiem, viņi tos savienos un bieži vien tos atzīmēs vai aizliegs! Tas pats, ja jūs šiem mērķiem izmantojat TorBrowser. Tor var būt labs daudzām lietām, bet jūs nevarēsiet izmantot internetbanku, PayPal utt.



Bankas konta atvēršana

Es dzīvoju Eiropā, tāpēc tas, ko šeit skaidroju par bankas konta izveidi, pasta pārsūtīšanu u. c., ASV var atšķirties.



Atverot bankas kontu tiešsaistē, vienmēr būs nepieciešama zināma veida pārbaude, lai pārliecinātos, ka jūs (kā konta atvērējs) esat tas, par ko uzdodaties! Es zinu divas verifikācijas sistēmas, kuras var viegli izmantot bez lielas piepūles:



A) - Verifikācija ar bankas pārskaitījumu:

Ja izveidojat jaunu kontu tiešsaistē, var būt iespēja verificēt ar bankas pārskaitījumu. Lai atrastu šo tā saukto NEO banku sarakstu, uzmeklējiet Google, piemēram, "Neo Banks" vai "Neo Banks verify by bank transfer" angļu valodā, kā arī savā valodā. Openbank ir viena no tām, kas pieņem verifikāciju ar bankas pārskaitījumu, un, manuprāt, arī LEO Pay. Šī verifikācija detalizēti darbojas tā, ka jums ir jāveic naudas pārskaitījums no jūsu esošā konta uz jauno kontu, kuru jūs tikko reģistrējat. Lai tas darbotos, ir svarīgi, lai konta īpašnieka, kas sūta naudu, nosaukums būtu līdzīgs saņēmēja konta nosaukumam. Lai to panāktu, ir jāiet un tiešsaistē pārdodiet kaut ko lētu, piemēram, par 20 €, un pieņemiet, ka par to maksā tikai ar bankas pārskaitījumu. Tagad sagaidiet, ka kāds puisis vārdā "Alekss Šulgins" ir ieinteresēts iegādāties jūsu lietoto android tālruni, un jūs esat pilnīgi sajūsmā par sakritību, ka jums ir tāds pats vārds kā viņam. Smieklīgi, ka jums tas nekad agrāk nav gadījies....

Ko jums vajadzētu darīt, reģistrējiet kontu ar šo vārdu un ļaujiet viņam iemaksāt 20 € kontā ar tādu pašu vārdu. Tad nosūtiet viņam savu iegādāto tālruni un turpiniet no turienes. "Alex Shulgin" ir tikko apstiprinājis jūsu bankas kontu, kas atvērts ar tādu pašu vārdu, kas turpmāk būs tas pats vārds, kuru jūs izmantojat savai viltus identitātei. Jūs izmantosiet šos datus, lai sagatavotu viltotas fiziskās vai digitālās identitātes dokumentus un veiktu jebkādus turpmākus pasākumus, piemēram, reģistrētos pasta pārsūtīšanas pakalpojumos u. c......



B) - Pārbaude ar viltotiem digitālajiem dokumentiem

Wise.com lieliski darbojas šādā veidā. Reģistrācijas laikā jums tiek lūgts nofotografēt savu ID un arī pašportretu, kurā jūs turat savu ID. Pēc tam viņi pārbauda jūsu attēlus, vai viss būs kārtībā patiesībā un vai pases numuri ir derīgi.

Kāda sakritība, ka jūsu tālrunis ir bojāts un jūs vairs nevarat fotografēt, jo jūsu kamera nedarbojas. Vienkārši sazinieties ar atbalsta dienestu un lūdziet citu risinājumu. Tas, ko viņi izdomās, ir iespēja augšupielādēt ar fotošopu apstrādātus personu apliecinošus dokumentus. Viņi tos detalizēti pārbauda, ir svarīgi izmantot dokumentus, ko izgatavojis kāds, kurš patiešām zina, kā to darīt un kā aprēķināt derīgus pases numurus. Ir viens puisis, kuru varu ieteikt(kontaktinformāciju var atrast šīs pamācības beigās), viss, kas viņam jāzina, ir vārds, dzimums, dzimšanas datums, adrese un valstspiederība. Jūs maksājat viņam aptuveni 100 €, un 2-3 stundu laikā jūs saņemsiet 3 attēlu failus. Vienu priekšpuses, aizmugures un vienu selfiju. Jūs tos vienkārši augšupielādējat, un viss ir gandrīz pabeigts. Lai beidzot saņemtu savu IBAN bankas konta numuru, jums ir arī jāiekasē no konta vismaz 20 €. Viegli ir tas, ka viņi pieņem arī Paypal. Tātad, ko jūs darāt, ir izveidot Paypal ar viltotu ID informāciju, tad atrodiet kādu, kas jums nosūtīs 20 € uz šo kontu (pārdodiet kaut ko), un tad izmantojiet šo jauno viltoto Paypal, lai apstiprinātu savu jauno viltoto bankas kontu.





Daži vārdi par šo kontu izmantošanu:

Jūs varat to izdarīt vēlāk, kad pasta pārsūtīšana un pasta kastīte būs ieviesta!

No paša sākuma neveiciet smagus darījumus! Šie konti ir nedaudz jāuzsilda. Sākotnēji nevajag no tiem iekasēt, piemēram, 2000 €, vienkārši to nedariet, jo tie var tikt atzīmēti. Sāciet tos izmantot eBay pirkšanai un pārdošanai, lai mēneša vai divu laikā parādītu dažus uzticamus autoritatīvus darījumus. Pārdodiet dažas lietas un izmantojiet naudu, lai eBay nopirktu, piemēram, acetonu. Tad pēc kāda laika varat izmantot kriptovalūtas maiņas punktus, lai pārskaitītu skaidru naudu un izmantotu to pirkšanai lielos ķīmisko preču piegādes namos.





Izlikties par uzņēmumu

Izmantojiet savu identitāti, lai reģistrētos vietnē namecheap.com un iegādātos domēnu, par kuru samaksāts ar kriptovalūtu. Es parasti darītu kaut ko vispārīgu, piemēram, www.alexshulginservices.eu, un izveidotu vienkāršu tīmekļa vietni savam uzņēmumam "Alex Shulgin Industry Services". Kad tas ir izdarīts, iestatiet e-pastu ar šo domēnu un vienmēr izmantojiet to, sazinoties kā savu uzņēmumu. Pēc manas pieredzes ar to jau pietiek, lai varētu iegādāties gandrīz visur. Iespējams, viņi lūgs reģistrēt uzņēmumu. Ja tā, tad iegūstiet viltotu digitālo dokumentu no iepriekš minētā avota. Ja viņi prasa PVN maksātāja apliecību, tad patiesībā jums tādas vēl nav.





Jūsu fiziskā adrese

Jums ir vajadzīga adrese, ko norādīt savā tīmekļa vietnē, bankas pakalpojumos, eBay u. c. Jūsu oficiālā, redzamā adrese. Ir daudz veidu, kā to panākt. Ir profesionāli pasta pārsūtīšanas uzņēmumi (pārbaudiet to noteikumus, daudzi atver pakas un pārbauda saturu, jūs, protams, tos neizmantojat).

Visās valstīs, kas robežojas ar Šveici (Itālijā, Francijā, Vācijā..), ir uzņēmumi, kas specializējas Šveices klientu paku saņemšanā, un viņi var vienkārši braukt pāri robežai, lai sūtījumu paņemtu no turienes un izvairītos no sarežģījumiem ar sūtīšanu ārpus ES teritorijas. Jūs varētu rakstīt viņiem e-pastu un izstāstīt, kāpēc nevēlaties to saņemt, bet vēlaties, lai sūtījums tiktu pārsūtīts uz vietējo adresi vai pastkastīti (varbūt atvaļinājuma dēļ) Daži no tiem pieņem šādus pieprasījumus.

Cits veids, manuprāt, vislabākais, ir izmantot virtuālo biroju. Kāpēc ne? Iegādājieties Alex Shulgin Industry pakalpojumu virtuālo biroju, visur izmantojiet šo adresi un saņemiet reaģentu sūtījumus uz turieni, liekot viņiem pārsūtīt tos uz PO Box, kas izveidots ar jūsu viltotu ID, vai arī saņemiet sūtījumu uz vietējo dhl veikalu un atrodiet kādu, kas to paņem no turienes, vai atkarībā no jūsu paranojas, varbūt arī virziet to caur citu adresi.



Es šādi rīkojos jau daudzus gadus un laiku pa laikam mainu arī savu viltus ID un viltus uzņēmumu, un es varu veikt pasūtījumus no jebkuras vietas, kā arī pasūtīt riskantus priekšmetus un nekad neesmu saskāries ar nepatikšanām.



Avoti utt...



Lai iegūtu savus digitālos viltotos dokumentus vai arī fiziskas viltotas ID kartes vai autovadītāja apliecības, ir viens puisis, kuru es varu ieteikt. Es vienmēr izmantoju viņa pakalpojumus un nekad nav bijušas nekādas problēmas:



Telegram: Man nav bijis nekādas problēmas: @MyAlienID
Digitālā viltus ID: 90 €
Fiziskās ID kartes: 390€


Paredzams, ka fiziskās kartes var nedarboties lidostās, policijas kontrolēs utt... Taču tās ir lieliski noderīgas kontu atvēršanai, pasta nodaļu pasūtījumu saņemšanai utt......

Es ceru, ka šī pamācība palīdzēs jums drošāk pasūtīt ķīmiskās vielas.
Turklāt es arī ceru, ka manas angļu valodas zināšanas ir pietiekami labas, lai jūs saprastu, par ko es rakstu.



Ja jums ir kādi jautājumi, nekautrējieties tos uzdot šeit.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Labs pavediens.

Vai puisis MyAlienID pārdod kādā no tirdzniecības vietām, izmantojot escrow pakalpojumus?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Sveiki, Kokos,

nu, es neesmu īsti pārliecināts, es ar viņu strādāju jau diezgan ilgu laiku un nekad neesmu izmantojis escrow.
Patiesībā es viņu atradu kartinga forumā pirms dažiem gadiem. Es iegādājos vairākas personas apliecības un tonnu digitālo dokumentu, galvenokārt, kad es pats kārtoju kartes.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Gotcha!

Es neizmantoju Telegram, tā ir problēma - vairāku iemeslu dēļ.

Bet man patika jūsu rokasgrāmata, tā bija labi uzrakstīta un saprotama! Iespējams, es to izmēģināšu.
Vai jūs zināt, no kurienes viņš sūta dokumentus?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Nosūtīts no Apvienotās Karalistes. Bet pēdējo 12 mēnešu laikā, manuprāt, nav iegādājies karti. Varbūt kaut kas ir mainījies, jājautā.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Izklausās labi!
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Vai esat nejauši kaut ko dzirdējuši?

arī vai joprojām ir viltotu apliecību pārdevēji, kas pārdod apliecības, kuras lidostā vai policijā izturēsies kā īstas? Es personīgi esmu redzējis, kā policija pārbaudīja viltotu ID, un tā bija īsta... protams, tas bija pirms 15 gadiem. tomēr, ja ir iespēja iegādāties viltotas ID, kas izturēs pārbaudi, šķiet saprātīgi izvēlēties šo ceļu......
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Es zinu par viltotu dokumentu pārdevējiem, bet tie neiztur.

Domāju, ka identifikācijas apliecības pirms 15 gadiem ievērojami atšķīrās no tām, kas ir pieejamas tagad.
Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, vai lidostās tos varētu iziet vai nē..bet man ir kontakts bezsaistē, kas apgalvo, ka var dabūt viltotas ID, kas iziet..bet tās maksā dažus tūkstošus dolāru.

Jebkurā gadījumā viltotai ID, kurai vajadzētu iziet lidostā, ir jānāk no personas, kas pastāv IRL, lai jūs varētu izmantot savu personu.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Paldies par pamācību !!!
100 eiro ir ļoti lēti par dokumentiem un selfiju, ja tas darbojas. Vai jūs zināt, ja banka pieprasīs vēl vienu selfiju, mums būs jāmaksā vēl 100 eiro šim puisim?
Es izveidoju kontu ar savu īsto vārdu maiņas punktā un man pieprasīja selfiju 3 reizes dažādās dienās, līdz man ir verificēts konts.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ja jūs kādreiz atradīsiet lētas biļetes uz tblisi, izmantojiet iespēju un atveriet gruzijas bankas kontu, viņi ir par uzņēmējdarbību, bez jautājumiem, 0 nodoklis ārvalstu ienākumiem.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kas īsti? Tas ir interesanti. Vai jums ir pieredze šajā jomā? Interesanti, kā būtu iespējams to izveidot it kā anonīmu ar viltotiem dokumentiem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ir aģentūras, kas to starpnieko jums, pat attālināti, bet tās ir neprātīgi dārgas. neesmu pārliecināts, cik viegli ir ar viltotajiem dokumentiem, bet, tā kā tas ir skenējums, ko jūs sūtāt, tam vajadzētu darboties, pieļauju. bet, tā kā viņi nevienam neko nepaziņo, pietiek pat ar īsto vārdu vai īsto čaulas uzņēmumu.
Es zinu vēl dažas valstis, kas ir līdzīgi, bet jums ir jādodas personīgi. šajā gadījumā tie ir eiropā, tāpēc tas nav pārāk tālu, es varu jums paziņot PM.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
nē, jums nav nepieciešams nekas vairāk nekā tas.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
@UWe9o12jkied91d
@KokosDreams

tā ir taisnība ar gruziju. bet patiesībā, ja izmanto savus reālos datus, jūs nekad nezināsiet, kad viņi būs spiesti sadarboties ar es tiesībaizsardzības un fiskālajām iestādēm. Es gaidītu, ka tas notiks drīzumā, jo sakarā ar situāciju ar Krieviju gruzija tagad ir vēl vairāk ieinteresēta būt labā stāvoklī ar ES, un viņi vēlas kļūt par ES daļu, un tas noteikti nederēs, atbalstot naudas atmazgāšanu.

BET:

Es runāju ar šīm aģentūrām pirms gada, viņiem ir labi kontakti un viņiem nav nepieciešams jūsu oriģinālais dokuments, lai atvērtu kontu.
Jūs varat nosūtīt viņiem viltotus dokumentus un likt viņiem tos reģistrēt.

Es ceru, ka to varētu būt iespējams izdarīt pat pašam, nemaksājot 1000 € aģentūrai.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
1 000 EUR nav nemaz tik daudz, bet es parasti esmu diezgan piesardzīgs, kad runa ir par aģentūrām. Ziniet, zagļiem nav goda, haha.

Atvēršu tērzēšanu ar jums un @UWe9o12jkied91d, lai varam apspriest sīkāk.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Mēs zinām, ka 2023. gads ir tas gads, kad viņi iekļūst ziņošanas un uzraudzības sarakstā, es aizmirsu, kā tas saucas.
 
Top