[TUTORIAL] LSD flakoni.

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Ja vēlaties pagatavot šķidrā LSD pilienus, jums vajadzētu ņemt kristāla daudzumu (piemēram, 10 mg vai 0,01 g), tad dalīt to ar vēlamo devu (es ieteiktu 50 g vai 0,00005 g uz pilienu), un tas dos jums šķīdinātāja pilienu daudzumu, kas jums būs jāpievieno pudelītei.

Piemēram:

Piemēram, 200 pilieni x 50ug kristāla
=10mg kristāla


Paņemiet pudelīti ar pilinātāju, iepiliniet pudelītē 200 pilienus šķīdinātāja (ideāla izvēle ir 75V ever-clear), pievienojiet 10 mg kristāla un viegli virpiniet šķidrumu pudelītē, līdz viss kristāls izšķīst. Tagad jums ir 200 pilieni, kas dozēti pa 50 g uz pilienu.

50ug ir labi, jo var precīzāk kontrolēt devu. Es ieteiktu šādu devu uz pilienu.

Ja gatavojat lielas pilienu pudelīšu partijas, jāņem vērā, ka katram pilienu pudeles veidam un izmēram būs atšķirīgs šķidruma tilpums uz vienu pilienu, tāpēc visām pilienu pudelītēm jābūt vienādām, citādi devas būs neprecīzas. Arī šajā gadījumā jums būs jāņem pilinātājs un pudelītē jāuzpilina 200 pilieni. Pēc tam varat paņemt šļirci un iepildīt šķidrumu mucā, lai izmērītu, cik daudz šķidruma būs nepieciešams vienai pudelītei. Tagad mēs veiksim vēl dažus vienkāršus matemātiskus aprēķinus.

Piemēram:

1 pudele = 200 pilieni = 25 ml
20 pudeles x 25ml = 500ml

1 pudele = 10 mg kristāla
10mg x 20 pudeles = 200mg Crystal


PIEZĪME: Tie nav faktiskie skaitļi. Jums ir jāmēra pilieni no savām pudelēm, izmantojot savu šķīdumu. Katram tas būs atšķirīgs.

Tagad mēs ņemam 500 ml šķīdinātāja, nosveram 200 mg kristāla, pievienojam kristālu šķīdinātājam un virpinām, līdz tas izšķīst, pēc tam ar šļirci izmērām 25 ml no katras pudeles, un tagad mums ir 20 pudeles, katrā 200 pilienu, dozējot pa 50 g uz pilienu.

Runājot par šķīdinātāju, LSD labāk šķīst H20 nekā etanolā, tāpēc neatkarīgi no tā, kādu etanola un H2O attiecību jūs izmantojat, es ieteiktu, lai tajā būtu vismaz 15 % H2O, jo tas ļaus kristālam vieglāk izšķīst, un nevajag samazināt šķīdumu zem 60 % H2O, jo vairāk ūdens šķīdumā ir vairāk, jo tas ir vairāk pakļauts sadalīšanās procesam. Ja gatavojat savu etanola:H2O šķīdinātāju, pārliecinieties, ka izmantojat dejonizētu ūdeni. Nekad neizmantojiet krāna ūdeni, jo hlors iznīcinās LSD.

Pudelei ar pilinātāju jābūt no dzintara stikla, jo tas novērš kaitīgā UV starojuma nokļūšanu līdz LSD un tā sadalīšanos par ISO-LSD, kas ir neiroloģiski neaktīvs. Turklāt, ja izmantojat etanolu vai spirtu, ņemiet vērā, ka tas diezgan ātri iztvaikos, ja atstāsiet pudeli atvērtu, un tāpēc katrs piliens kļūs par lielāku devu, tāpēc neatstājiet pudeli atvērtu.
 

Akira

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Kur es varu to iegādāties?
 
Top