Question Parastās cenas LSD bez taras?

CuriousChemist4

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien,

Vai kādam ir aplēses par to, kāda mūsdienās būtu cena par lielu LSD daudzumu (piemēram, gramu)? Kāda ir standarta devas (100-150 g) grāmatiņas (10 lapas) cena? Paldies
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Nepazīstot nevienu no šīm ģimenēm, jūs gatavojaties maksāt par gramu g, protams, ja jums būtu nepieciešams kāds no šiem cilvēkiem, jūs neuzdotu šo jautājumu.
 

Chesterlen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Vai jūs kļūdaini nogriezāties, sakot "jūs maksāsiet aptuveni __ g par gramu"? Vai tās būtu līdzīgas cenas, pārdodot, nevis pērkot, un valstīs, kas nav ASV/Kanāda, pieņemot, ka kādam būtu kāds sakars, kas būtu gatavs pirkt šos lielos daudzumus. Kāda būtu laba sākumcena sarunām?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tā kā tas ir tāds darījums, ko jūs veiktu vienu reizi dzīvē, jūs, iespējams, varētu vienoties par 5000usd par 10g . Mēs veicām darījumu par 10 g apmēram pirms 7 gadiem, un mēs maksājām seši ar pusi par . Tas notika tikai tāpēc, ka viens no cilvēkiem mūsu grupā bija ģimenes loceklis Es patiesi novēlu jums veiksmi, bet, ja tas notiek mūsdienās, man būs jāiet caur gamma goblin un jāmaksā mazumtirdzniecības cena, dodiet man zināt, kā lietas izrādās žēl, ka es nevaru palīdzēt vairāk.
 
Top