Netradicionālas 4MMC sintēzes un uzstādīšanas konsultācijas

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Mans jautājums ir šāds: es pazīstu kādu cilvēku, kurš acīmredzamu iemeslu dēļ paliek privāts un arī nevēlas vienkārši dalīties ar savas iekārtas detaļām, bet no sarunām, kurās viņš nejauši ir minējis lietas par to, kā viņš darbojas, esmu sapratis, ka viņš strādā ļoti neordināri, jo neizmanto ķīmijas iekārtas, tā vietā vanniņas un viegli pieejamas iekārtas, kas neizskatās aizdomīgi. Viņu 4 mmc partijas lielums ir 3,75 kg vienā KRISTALIZĒTĀ partijā, un viņi to dara katru dienu visu dienu, iespējams, līdz un virs 30 līdz 40 kg nedēļā, un tie ir tie, ko es esmu noskaidrojis no sarunām. Man tas ir neaptverami.

Mans jautājums ir, kā viņi to visu varētu paveikt, viņam ir 2 puiši, kuriem viņš maksā par kg, es vienkārši fiziski nesaprotu, kā viņi var tik daudz izdarīt? Vai es kaut ko palaidu garām, es spēlējos ar 100 g partijām, tikai praktizējos, bet tomēr tas ir grūti. Vai ir kādas idejas par to, kā vai kā šāda iekārta varētu izskatīties, kas būtu jāizmanto utt. Mani tas vienkārši mulsina. Jebkādi aroda noslēpumi, lai veiktu šādu uzdevumu, būtu pateicīgi. Es esmu visas ausis un patiešām vēlos uzzināt visu par to.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Man nav pieredzes ar 4MMC, tikai ar amfetamīniem, bet domāju, ka princips joprojām ir spēkā tāds pats.

Principā visu var izmantot sintēzēm, visizdomātākie ir poļi.

Tikai paskatieties, kādas "laboratorijas" tiek pieķertas Polijā, 100''d kg tiek ražoti sūrajās mucās, sarūsējušas rūpnieciskās iekārtas utt, viņiem nerūp kvalitāte vai ražas zudumi.

Tā ir vienkārši sūdaina masveida ražošana.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Mefedrona sintēze ir viegli mērogojama, tāpēc nav problēmu sintezēt 1 kg vai 100 kg. Jūs vienkārši ielādējat bromketonu ar metilamīnu šķīdinātājā lielā traukā, ieslēdzat karsēšanu, maisot.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
U dont need heat if u work with NMP dsmo u only mix 20min and u get freebase
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kāpēc NMP, es nesaprotu, kāda atšķirība ir 20 minūtes vai divas stundas DCM, lētāk un vieglāk tīrāms. DMSO nav labs variants, tas ir ļoti reaģētspējīgs un dos piemaisījumus, un tad produkts ir jānomazgā.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Sildīšana=piperazīns.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hi hexen Es samaksāju jums 3k eiro, un jūs man nemaz neesat palīdzējuši
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Atrisiniet savas domstarpības privātās ziņās vai izmantojiet eskortēšanas pakalpojumu, lai piesaistītu administrāciju.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es domāju, ka jūs tikko mani noplēsāt, kas bija negodīgi
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Labi, es domāju, ka es runāju tikai ar heksēnu, atvainojiet par to
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Sarkanā brīvā bāze sūdi
Dzeltens tīrs
 

Attachments

  • TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1 foto maz broma, bromējot ketonu, nopietns piemaisījums mpf, kas sagādās galvassāpes, iegūstot sāli un dažādas produkta krāsas =)
2 foto neglabājiet aminoketona brīvo bāzi, tā sabojājas. Krāsa joprojām ir dīvaina, iespējams, ketonā ir ūdens daļiņas.
 
Top