[nepārbaudīta?] unikāla amfetamīna sintēze, ko es atradu

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Tālāk tekstā citēts Reddit lietotāja "Spagetiies"´. Man trūkst ķīmijas zināšanu, lai apstiprinātu, vai tas darbojas, bet varbūt jūs varat noteikt, vai tas ir noderīgi!

PS: Ja kāds būtu gatavs man palīdzēt, es meklēju veidu, kā sintezēt amfetamīnu, izmantojot pārsvarā pašdarinātus piederumus, ja ir tāda iespēja. Paldies <3

Tagad par "unikālo sintēzi"

"Amfetamīna sintēze ir tik unikāla (un neregulējama), ka tā varētu radīt revolūciju amfetamīnu pasaulē."

Labi, es zinu, ka daudzi no maniem virsrakstiem ir "click bait-y (vai tas ir vārds?)", piemēram, šis, bet tas ir ļoti unikāls veids, kā panākt lietas, un tas iet caur starpproduktiem, kas patiešām nekad iepriekš nav izmantoti. Es arī vēlos iepriekš teikt, ka šī sintēze ir nepilnīga, jo par šo tēmu nav veikts pietiekami daudz pētījumu, lai secinātu, vai tā darbosies vai nē. Dažas no reakcijām ir zināmu reakciju variācijas, bet dīvainos un nestandarta veidos, kas rada tik vienkāršu sintēzi (iespējams).
Pēdējā ierakstā es aprakstīju amfetamīnu enolātu sintēzi, izmantojot etilacetoacetātu. Lai gan šai metodei ir labs iznākums, tai ir dažas problēmas. Pirmkārt, etilacetoacetāts neaug uz kokiem [atšķirībā no šīs sintēzes reaģentiem;)], un to ir diezgan grūti, iespējams, bīstami un ar zemu iznākumu izgatavot. Turklāt bija jāgatavo arī halobenzols, kas katrai sintēzei pievieno vēl vienu soli. Visbeidzot, lai iegūtu P2P, tiešo amfetamīna prekursoru, savienojums būtu jāmazgā un jādekarboksilē.
Tagad parunāsim par to, kāpēc šī sintēze ir tik unikāla. Amfetamīnam(-iem) tradicionāli ir trīs prekursori: efedrīns, P2P un P2NP. No visiem šiem trim savienojumiem, veicot reducēšanu, iegūst amfetamīnu. Tomēr ir vēl viens prekursors, no kura amfetamīns tiek iegūts, izmantojot pavisam citu metodi - oksidāciju. Šis savienojums pašlaik ir pazīstams kā alfa-metil-dihidro-cinamīnskābe. Ja no šī savienojuma izveidojas amīds un tiek veikta Hofmana pārkārtošanās, tad tiek iegūts amfetamīns. Hofmana pārkārtošanās ir ļoti vienkārša reakcija, kas nav regulējama.
Tomēr tā nav vienīgā šīs sintēzes metodes īpatnība. Lai iegūtu mūsu alfa metildihidrocinamīnskābi (turpmāk tekstā - AMDCA), mums tā ir jāizgatavo. Šī savienojuma izgatavošana ir daudz, daudz sarežģītāka nekā P2P, ja jūs gatavojaties tikai vienai piedevai, bet, ja jūs to darāt vienā solī, jūs varat bez problēmām izgatavot šo savienojumu (šī reakcija padara P2P sintēzi līdzīgu raķešu zinātnei, vienlaikus tā ir daudz sarežģītāka no tehniskās puses). AMDCA var (iespējams) pagatavot no vienas reakcijas ar tā saucamo citronskābi (un mesakonskābi, par kuru esmu pārliecināts, ka, ja jūs atdalītu šīs divas vielas, jūs varētu kontrolēt sterioķīmiju un pagatavot tikai D-amfetamīnu, lai gan nav skaidrs, no kuras no tām tiktu iegūts D-amfetamīns). Bet tagad es tikko iepazīstināju jūs ar savienojumu, par kuru jūs nekad neesat dzirdējuši, un ierosināju reakciju, nesniedzot nekādu sīkāku informāciju (cik neķītri no manas puses, es zinu). Labi, parunāsim par savienojumu, par kuru jūs esat dzirdējuši, - citronskābi. Pēc sausās destilācijas pie atmosfēras spiediena citronskābe dehidrējas/dekarboksilējas par itakonskābi. Tomēr, veicot šādu destruktīvu destilāciju, paliek neattīrīts destilāts, un mēs joprojām nesaņemam mūsu saldo citronskābi. Par laimi, itakonskābe karsējot izomerizējas citronskābi, kas nozīmē, ka attīrīšana un izomerizācija notiek vienā solī (yayyyyy!!!).
Lai citronskābi pārvērstu AMDCA, jums būs vajadzīgas trīs lietas: Aromātiskais savienojums (jebkurš derēs, lai gan ļoti aktīvs, piemēram, indols, darbosies labāk, lai gan tieši indols tiks sadalīts AMDCA -> amfetamīns posmā), levisa skābe (vai spēcīga bāze, es to neesmu līdz galam noskaidrojis) un zināšanas, kuru nav.
Šeit viss kļūst ļoti tehnisks, tāpēc, ja jums nav lielu zināšanu par ķīmiju, jums būs grūtības ar dažām no šīm lietām.
Būtībā mēs mēģinām alkilēt mūsu aromātisko savienojumu kādā pozīcijā, izmantojot mūsu citrakoskābi. Izveidotais savienojums automātiski dekarboksilēsies, veidojot mūsu AMDCA. Ir divas iespējamās metodes, kā to izdarīt, un abām ir dažādas variācijas, tāpēc es centīšos aptvert pēc iespējas vairāk.
Citronskābe ir diezgan sarežģīta molekula, jo tajā ir daudz dažādu funkcionālo grupu. Fakti, kas mūs interesē, ir šādi: tai ir dubultā saite, kuras vienā pusē ir lielāks elektronu blīvums, augstāka aizvietošanas pakāpe, tā ir vairāk steriāli traucēta un tai nav piesaistīts ūdeņradis. Dubultās saites otra puse ir tieši pretēja. Lai reakcija noritētu veiksmīgi, mēs vēlamies, lai aromātiskais savienojums pievienotos tai pusei, kas ir mazāk kavēta.
Ja mēs veiktu skābes katalizētu pseido FC alkilēšanu, Markovņikova noteikuma dēļ mēs varētu iegūt nepareizu (strukturālo) izomēru. Mēs varētu iegūt arī pareizo izomēru divu karbonilu, metila un aromātiskā savienojuma lieluma sterisko efektu dēļ.
Ja mēs veicam bāzu katalizētu micēlija reakciju, tad iegūstam kaut ko dīvainu. Nevienā literatūrā, ko esmu atradis, nav aprakstīta alķēnu kā donora izmantošana. Reakcija arī pirmajā mirklī būtu nelabvēlīga aromātiskā savienojuma sadalīšanās dēļ, lai gan tas ir tikai uz laiku, jo pēc alkilēšanas alķēns uz citrakonskābes tiktu pārnests. Mēs riskējam arī ar cikloadionu, jo abos savienojumos ir alkēni (lai gan tas ir ļoti nelabvēlīgi). Iespējams arī, ka citrakonskābe vienkārši polimerizējas, pirms tā var reaģēt ar aromātisko savienojumu (lai gan to palēnina šis terciārais ogleklis, kas ir ļoti slikts polimerizācijas procesā).
Atgriezīsimies pie vienkāršā:
Kopumā reakcijas izkārtojums varētu izskatīties šādi: Citronskābes pārtvaicēšana 2 reizes, citronskābes un aromātiskā pievienošana pareizajam šķīdinātājam (iespējams, tikai heptāns vai ēteris). Pievieno X (mūsu skābi/bāzi/katalizatoru) un refluksē Y stundas. Tad veic apstrādi, pievienojot bāzi/skābi (atkarībā no šķīdinātāja) un filtrē. Izskalo ar šķīdinātāju un izžāvē. Pievieno AMDCA vienādam molāram urīnvielas daudzumam un karsē, līdz izveidojas amīds (šo posmu var veikt arī, izmantojot borskābes katalizatoru amonjaka šķīdinātājā). Izskalo un pārkristalizē. AMDCA-amīdu pievieno balinātājam vai citam Hoffmana pārkārtošanās oksidētājam. Savāc amfetamīna eļļu, izžāvē virs magnija sulfāta un pievieno acetonam. Lai iegūtu amfetamīna sāli, uzpiliniet HCl vai uzkapājiet sērskābi.
Visa šī shēma šķiet pietiekami vienkārša, tikai jāapstiprina, ka tā darbojas.
Iespējamie trūkumi (ja tas darbojas) ir šādi: var izgatavot tikai primāros amīnus, nepieciešama destilācija, nav saderīga ar oksidēšanās jutīgiem substrātiem, un visbeidzot, un tas ir vissliktākais no visiem, šī metode veicinātu apjomradītus ietaupījumus, kādi līdz šim nav pieredzēti. Citronskābe ir tik neregulēta un neregulējama, ka šī sintēze kļūst praktiska lielos apjomos. Amonjaks/smērviela un aromātvielas regulējamības ziņā nav labākas, un balinātājus var ražot, izmantojot sāļu elektrolīzi. Vienīgais, ko šajā sintēzē nevar iegūt no avotiem, ir aromātiskās vielas. Un, ja jūs nevarat atrast nevienu aromātisko vielu, tad jums vispār nevajadzētu ražot amfetamīnu.
Jebkurā gadījumā, kā parasti, komentāri, jautājumi un kritika vienmēr ir pateicīgi, jo īpaši par šo ziņu, kurā es pat nezinu, vai reakcija būtu iespējama.
Galvenie avoti, kurus es izmantoju un kurus nav viegli sameklēt, ir saistīti šeit:
Mišela papildinājumu steriskā kavēšana.
Raksts par cikloaditoniju ar benzolu, izmantojot ļoti aktīvu alķēnu.
Raksts par parasto pseidofizikālo FC adīciju uz benzolu
Ja ir vajadzīgi precizējumi vai paskaidrojumi, lūdzu, jautājiet. Es zinu, ka šī ziņa ir mazliet juceklīga, bet nav daudz labāka veida, kā visu šo informāciju ievietot vienā ziņojumā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es pārtraucu lasīt pie "visiem intensīviem mērķiem" Šis cilvēks nav pietiekami izglītots, lai aprēķinātu reakcijuKenetics to, ko viņš mēģina ieteikt. stundā es varētu izdomāt ticamāku noveļu shēmu, sākot no krustnagliņu eļļas vai CINNAMON eļļas, vai 10 citām ēteriskajām eļļām.
VISIEM INTENSĪVIEM CĒĻIEM šī shēma ir pārāk intensīva, lai pat domātu par laika tērēšanu. BET, visiem nolūkiem un mērķiem, tā nav dzīvotspējīga.
 

zbro

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 4, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
tā ir laika izšķērdēšana
 
Top