UR-144 sintēze no TMCP-indola (lielā mērogā). Pilnīga video pamācība.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Šajā tēmā ir pārstāvēta kanabinoīdu sintēze UR-144.

Laboratorijas prasības:
Darba vietai (galda virsma laboratorijas sintēzēm un manipulācijām) jānodrošina izplūdes ventilācija un svaiga gaisa pieplūde. laboratorija jāaprīko ar daudzpakāpju plauktiem produktu žāvēšanai. Tiem jānodrošina arī laba gaisa ventilācija. Jāparūpējas arī par svēršanas un iepakošanas vietu. Vietai jābūt pietiekami plašai, ērtai un ar izplūdes ventilāciju (vēlams). Laboratorijas grīdas sintēzes procedūru laikā ieteicams pārklāt ar polietilēna plēvi, jo nevar izvairīties no kanabinoīdu putekļu daudzuma. Pēc tam laboratorijas telpas būs ērtāk iztīrīt, savācot polietilēna plēvi.
Racks

Reaģenti:
2. Nātrija hidroksīds (NaOH).
3. Tetra-n-butilamonija bromīds (TBAB) CAS 1643-19-2.
4. 1-bromopentāns (1-BP) CAS 110-53-2.
5. Destilēts ūdens (H2O).

Iekārtas un stikla trauki:
1. Laboratorijas svari (piemēroti 0,1-200 g).
2. 10 l kolbas ar plakanu dibenu.
3. Piltuve birstošiem materiāliem (ar platu dibenu).
4. Liekšķeres miltiem.
5. Spaiņi 1-2 l.
6. Elektriskais deglis.
7. Augšējais maisītājs (pēc izvēles).
8. Silikona cepšanas formas.
9. Šļirces.
10. Blenderis.
11. Liels trauks vai spainis.

Individuālā aizsardzība:
Mask

1. Garām piedurknēm ķīmisks mētelis.
2. Respiratora maska (vai respirators + aizsargbrilles).
3. Lateksa cimdi.
4. Auduma cimdi vai bieza auduma gabals.

Papildus:
1. TMCP-indolu 2000 g nosver un caur piltuvi iepilda 10 l kolbā.
2. Nātrija hidroksīdu (NaOH) 1300 g nosver un ievieto tajā pašā kolbā.
3. TBAB 800 g arī nosver un ievieto tajā pašā 10 l kolbā.
4. Kolbā ielej 1500 g 1-bromopentāna.
5. Tur ielej 3000 ml svaiga ūdens (labāk izmantot destilētu ūdeni).
L5cwB8tbNY

Reakcija:

Reakcijas maisījumu pēc reaģentu pievienošanas maisa, līdz NaOH pilnībā izšķīst un veidojas divi slāņi. Lai izvairītos no apdegumiem, kas var rasties, jo NaOH šķīdināšana notiek, izdalot siltumu, var izmantot kokvilnas cimdus zem lateksa cimdiem. Ieteicams izmantot arī retortas skavas aparātu.
Ur144rea1

Tiklīdz divi slāņi ir sadalījušies un viss nātrija hidroksīds ir izšķīdis, kolbu uzliek uz sildvirsmas un ieslēdz karsēšanu uz maksimālo jaudu. Uzliek un ieslēdz augšējo maisītāju. Ja nav augšējā maisītāja, jāizmanto karstumizturīgi cimdi, lai izvairītos no apdegumiem. Reakcijas maisījums labi jāsamaisa, lai sajauktos slāņi (homogenizētos) .
Ur144rea2

Augšējam maisītājam ir jādarbojas visas reakcijas procedūras laikā. Ja nav augšējā maisītāja, reakcijas kolbu spēcīgi krata visas reakcijas procedūras laikā. Reakcijas maisījumu uzkarsē, līdz maisījums kļūst pienains un bez atdalītiem slāņiem (homogēns). Tas parasti aizņem 15-30 min.
Ur144rea3

Pēc tam sildīšanas plati noņem un reakcijas maisījumu atstāj slāņu atdalīšanai. Ir nepieciešams augšējais slānis. Produkts var kristalizēties tieši reakcijas kolbā, tāpēc to ir grūti ekstrahēt. Saskaņā ar šo faktu atdalīšanas procedūra jāveic ātri.
Ur144rea4

Virskārtu pārnes vārglāzē vai tieši silikona veidnēs (neaizmirstiet par temperatūru, izmantojiet biezus cimdus vai dvieļus). Virskārtu (eļļu) var savākt ar šļirci. Kad slānis ir kļuvis ļoti plāns, maisījumu var iepildīt mērcilindrā, lai ar to būtu ērtāk rīkoties.
Ur144rea5

Silikona veidnes ar eļļas slāni atstāj 24 stundas, lai sacietētu. Silikona veidnes izmanto ērtākai apstrādei, jo eļļa šajās veidnēs ir sacietējusi un pieņēmusi savu formu.
Ur144rea6

Kristalizējušos produktu izņem un sasmalcina. Pēc tam UR-144 novieto uz paliktņiem, žāvē labi vēdināmā sausā siltā telpā. Parasti tas ilgst 2 dienas. Var izmantot arī vakuumeksikatoru, lai žāvētu daudz ātrāk. Iznākums ir 3000 g.
Ur144rea7


Šo reakcijas procedūru var izmantot citiem JWH rindas kanabinoīdiem .
 
Last edited by a moderator:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Video izmantotie reaģenti:
  • 1,50 g 2,2,2,2,2,3,3-tetrametilciklopropil(1H-indol-3-il)metanona (TMCP-indols; CAS 895152-66-6).
  • 2,32 g nātrija hidroksīds (NaOH).
  • 3,10 g tetra-n-butilamonija bromīda (TBAB, CAS 1643-19-2).
  • 4,46 g 1-bromopentāns (amilbromīds; CAS 110-53-2).
  • Destilēts ūdens.

Iekārtas un stikla trauki:

Video apraksts:
0:05-1:12 - Sārmu šķīduma sagatavošana;
1:13-1:42 - TMCP-indola pievienošana reakcijas maisījumam;
1:43-2:08 - TBAB pievienošana reakcijas maisījumam;
2:09-2:32 - 1-bromopentāna pievienošana reakcijas maisījumam (Rm);
2: 3:33-3:50 - Rm maisīšana un karsēšana ar atvilni;
3:53-4:20 - ūdens pievienošana istabas temperatūrā, lai attīrītu produktu no piemaisījumiem;
4:20-5:10 - augšējā slāņa, kas satur UR-144, dekantēšana. Tad apakšējo slāni ekstrahē ar benzolu vai ēteri, lai palielinātu iznākumu. Šajā posmā iegūtais šķīdinātājs jādestilē, lai turpinātu produkta attīrīšanu. Turpmākos attīrīšanas posmus var izlaist, un augšējo slāni var izmantot smēķēšanas maisījumu ražošanai saskaņā ar teorētisko iznākumu.
5:11-5:55 - Netīrā UR-144 kristalizācija.
5:56-7:10 - UR-144 pārkristalizācija no izopropilspirta (IPA) produkta attīrīšanai.
7:15-8:00 - Uz Buknera piltuves un kolbas filtrē kristalizētu un atdzesētu UR-144 spirta šķīdumu. Filtrēto kristālisko produktu mazgā Buknera piltuvē ar tīru aukstu IPA.
Jāatceras,ka sliktas kristalizācijas un nepietiekamas dzesēšanas gadījumā iespējami produkta zudumi.

Tāda pati procedūra attiecas uz šādu vielu sintēzi:
JWH-018 no 3-(1-naftoil)indola un 1-bromopentāna,
AM-2201 no 3-(1-naftoil)indola un 1-brom-5-fluoropentāna,
JWH-122 no 4-metil-1-naftoil-indola un 1-bromopentāna.
Un daudzi citi sintētiskie kanabinoīdi. 1-Pentil-1H-indola ķīmiskā struktūra ir viens no galvenajiem kanabinoīdu receptoru (CB1 un CB2) iedarbības galvenajiem faktoriem
.
 
Last edited by a moderator:

joejoe354354

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Vēlos pajautāt, ko man vajadzētu pievienot pēc tam, kad esmu ieguvis galīgo kristalizēto produktu, lai produkts atgrieztos eļļainā stāvoklī smēķēšanai?
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Šis video nedarbojas , vai ir kāds cits veids, kā es varu to noskatīties?
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Nekas, jums vienkārši ilgi jāgaida, lai ielādētos ,
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Sveiki, vai jums ir uzticams šo izejvielu avots?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Diemžēl mums nav piegādātāju. Galvenais prekursors ir jāmeklē Ķīnā vai Indijā, pārējos reaģentus ir viegli atrast.
 
Last edited by a moderator:

航哥1234758

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ķīnā es varu dabūt 1 kg 1-bromopentāna par aptuveni 500 RMB, bet, iespējams, man to vajadzēs paturēt.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
kāds ir galvenais prekursors, kuru man būs grūti atrast, un kādi reaģenti ir viegli atrodami
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
2,2,2,2,3,3-tetrametilciklopropil(1H-indol-3-il)metanons (TMCP-indols) - galvenais prekursors, pasūtot to, piegādātājs sapratīs, kādiem mērķiem viela tiks izmantota, lai gan tā ir legāla.
nātrija hidroksīds - sārms, viegli pieejams
Tetra-n-butilamonija bromīds - katalizators, nav tik vienkāršs kā sārms, bet nevajadzētu būt problēmām ar pasūtīšanu ķīmijas veikalos, nerada aizdomas
1-bromopentāns - otrais prekursors, bet to ir viegli iegūt.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
skaistākais kopiena līdz šim šeit, Es priecājos par to, ko jūs uzbūvēts šeit, kas ir īpašnieks Es ierosinu veikt ziedojumus, Es būšu pirmais ziedot, atstāt bitcoin adresi kaut ko
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Priecājos, ka atradu šo forumu
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Iespējams, ka tā vietā var lietot ko citu 2,2,2,2,3,3-tetrametilciklopropil(1H-indol-3-il)metanons (TMCP-indols)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Vispirms var iegūt pentilindolu, un tad uz tā uzkarināt 2,2,2,2,2,3,3-tetrametilciklopropilhlorīdu.
Vai arī iegūt TMCP-indolu, sintezējot no indola un 2,2,2,2,3,3-tetrametilciklopropilhlorīda.
Jebkurā gadījumā, lai iegūtu ur-144, vajadzīgas trīs galvenās sastāvdaļas. TMCP-indola sintēze ir diezgan sarežģīta, un ir pēc iespējas ērtāk to iegādāties gatavu.
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Pēc tam, kad esmu veicis visus video parādītos soļus, kādu materiālu es saņemu
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Vai videoklipā redzamais galīgais materiāls ir aktīvs kanabinoīds un vai to var izgatavot no sintētiskām kaņepēm
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Es runāju tikai par video
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Jūs saņemsiet UR-144, aktīvu sintētisku kanabinoīdu ar ļoti augstas kvalitātes psihoaktīvo iedarbību.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Vai es varu kāgalveno prekursoru TCMP vietā izmantot 1-H-benzolpirolu, indolu pārtikas kvalitātes kosher (C8H7N), ievērojot iepriekš minēto procedūru, un vaitad variegūt tādu pašu rezultātu?
 
Top