Veiksmīga metilamīna HCL izmantošana 4MMC sintēzē

HizenBurger

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Nesen saskāros ar metilamīna 40% šķīduma piegādes problēmu, tāpēc, lai turpinātu ražošanu, izvēlējos HCL ceļu.
Es meklēju visur šeit un tīmeklī, lai atrastu norādījumus, kā reakcijai izmantot M HCL, nevis M40%.
Pēc daudziem neveiksmīgiem vai ļoti vājiem mēģinājumiem ar informāciju, kas galvenokārt atrodama šeit un reddit, es esmu atradis metodi, kas man darbojas perfekti.
Es neesmu ķīmijas eksperts, bet, kā Einšteins pats teica: "Neprātība ir darīt vienu un to pašu atkal un atkal un sagaidīt atšķirīgus rezultātus".
Šeit ir mana formula, kā izmantot metilamīna HCL, lai aizstātu 40% šķīdumu.
>40 g M-HCL 100 ml ūdens (dejonizēta)
>17 g NaOH 50 ml ūdens (dejonizēta)
>Visu M-HCL lēnām pievieno, lai samaisītu, drīz pēc tam lēnām pievieno NaOH maisījumu, līdz tiek sasniegts PH12.
>Turpināt kā parasti, it kā būtu pievienots M40%.
Es konstatēju, ka citos ziņojumos sniegtajos norādījumos un padomos ir pārspīlēta NaOH sārmainā šķīduma iedarbība, kas atbrīvo metilamīna gāzi no HCL.
Tiklīdz es atturējos pievienot lielu daudzumu NaOH šķīduma, es sāku iegūt daudz labāku iznākumu.
Pēc tik daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem pēc izlasītiem padomiem es nolēmu uzraudzīt PH visā procesa gaitā un atklāju, ka, pievienojot tik daudz NaOH, PH kļūst sārmains, ka tas ir daudz zemāks par PH skalas.
Es lēnām pievienoju nelielu daudzumu NaOH šķīduma, līdz reakcijas maisījums sasniedza aptuveni PH12.
Pie PH12 bija skaidrs, ka maisījums rada gāzes, jo tas reaģēja ar lakmusa papīru.
Mans viedoklis ir tāds, ka maisījums bija sārmains un produkts dega, lūdzu, atcerieties, ka es nekādā gadījumā neesmu šīs ķīmijas eksperts un atradu veidu, kā tas darbojas man.

Es arī izmantoju toluoluolu vai ksilolu, lai izšķīdinātu un ekstrahētu.
manā reakcijā NMP vietā tika izmantots DMSO.

Es ceru, ka šī metode var noderēt kādam citam, kam ir problēmas ar metilamīna HCL izmantošanu reakcijā.
 

Pauling

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, no kā jums ir metilamīns?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, šeit jau publicēju informāciju par metilamīna ražošanu no metilamīna*HCl.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Jūs esat aizmirsis pieminēt mērogu, kādā strādājat.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Es strādāju ar MA HCl + sārmu šķīdumu, ieguvu labus rezultātus.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
ok tad cik daudz u izmanto 2b4m ???
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, vai jūs varētu man atsūtīt 4mmc procesu, ko esat atrisinājis?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
veidots kā viens video xD
 
Top