Vape, smēķējiet vai ēdiet DMT

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18

1. Vape It


DMT iztvaicēšana ir visvienkāršākā tā lietošanas metode. Ir divi galvenie veidi, kā to izdarīt:


Izgatavojiet ar DMT uzlādētu e-šķidrumu - izšķīdiniet pulveri E-šķidruma bāzē (viegli pieejama tiešsaistē) un pēc tam piepildiet E-šķidruma vape pildspalvu ar ar DMT uzlādētu E-žetonu. Sulu var pagatavot tik spēcīgu, cik vien vēlaties, bet visizplatītākā attiecība ir 1:1. Tas nozīmē, ka uz 1 ml E-šķidruma jāpievieno aptuveni 1 grams DMT pulvera.

SKATĪT VIDEO



Vapējiet neapstrādātu DMT pulveri sietiņā vai mod vape pildspalvā -
šajās ierīcēs ir nerūsējošā tērauda sietiņš, kas satur pulveri virs sildelementa. Šī ir labākā metode vienreizējai izsmēķēšanai. Šo ierīču trūkums ir tas, ka tās ir dārgākas, un, lai panāktu pareizu darbību, ir nepieciešams veikt dažas nianses.

2. Smoke It


DMT var smēķēt ar pīpi vai bongu. Tas būs ļoti skarbs neatkarīgi no tā, kā to smēķējat. Daži cilvēki DMT smēķēšanai labprāt izmanto krekinga tipa pīpes, jo var labāk kontrolēt tā temperatūru, nekā tieši uzsmēķējot ar liesmu.


Nekad nelietojiet DMT pulveri, pirms tam to nenosverot. Šī viela ir ārkārtīgi spēcīga.

3. Ēdiet to


Ja jūs tieši apēdīsiet DMT pulveri, nekas nenotiks. Lai tas darbotos, vispirms tas jāsajauc ar monoamīnoksidāzes inhibitoru.


Tas ir sarežģīts process, un nevienam nevajadzētu mēģināt to darīt bez atbilstošām zināšanām un pieredzējušu lietotāju uzraudzības. Jāņem vērā divas MAO inhibitoru kategorijas - augu izcelsmes MAO inhibitori un farmaceitiskie MAO inhibitori.


Preparātu, ko šim nolūkam izmanto lielākā daļa cilvēku, sauc par farmakohuasku. Šī koncepcija imitē ayahuasca, izmantojot sintētiskas sastāvdaļas. Tas nozīmē DMT sajaukšanu ar recepšu MAO inhibitoru, piemēram, izokarboksazīdu (Marplan). Šī kombinācija var būt bīstama - Marplan ir spēcīgs medikaments ar garu iespējamo blakusparādību sarakstu.


Zāļu varianti ir sīriešu rūsa un ajahuaskas vīnogulāji. Tos var pagatavot ļoti spēcīgā tējā un sajaukt ar DMT. Pieredze, izmantojot šo metodi, būs ļoti atšķirīga - no tādas, kas vispār nav psihoaktīva, līdz spēcīgi psihoaktīvai.

(TRIPSITTER)

(IZMANTOJIET INFORMĀCIJU UZ SAVU RISKU)

 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Labdien. Vai Jūs domājat, ka DMT šķidrums var būt saistīts ar tīru harmīnu CAS 442-51-3. Ja tas būs iespējams, tad mums būs CHANGA LIQUID. Es to neesmu izmēģinājis, bet es par to domāju. Ļauj sataisīt 1 gramu DMT ar 1 ml šķidruma, un es nezinu, cik daudz harmīna. Lūdzu, dodiet man zināt, ko jūs domājat.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
viens no maniem draugiem mīl DMT, es brīnos, kāpēc.
 
Top