Defendant found to be a scammer @Vivian Rose 25kg BMK glikskābe (nātrija sāls) CAS 549-12-7

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Labu dienu visiem.
Es pasūtīju no @Vivian Rose 25kg BMK Glikskābe (nātrija sāls) CAS 549-12-7. Fakts, ka viņa apgalvoja, ka viņš ir noliktavā Eiropā un piegāde būtu ātra, es varu pievienot atsevišķu stāstu. Īsumā es gaidīju nevis solītās 3-5 dienas, bet gan mēnesi. Bet beidzot es to saņēmu, paņēmu laiku, lai samontētu mobilo laboratoriju un sāktu sintēzi.
Zemāk pievienoju sarakstes fotoattēlu un fotoattēlus no šīs sintēzes, kā to sauc par "BMK glikskābi" (Nr.). No @Simon pasūtīju arī 25 kg BMK CAS 549-12-7 pulvera, zemāk būs tā foto.
BMK Glikskābe no Vivian Rose bija ar etiķa smaržu un pēc karsēšanas ~ 60c ieguva melnu krāsu, arī ūdenī šķīda ļoti ilgi, salīdzinot ar īsto BMK, un nešķīda pēc 3 stundu maisīšanas. P2P ekstrahēšanai veltīju apmēram 5-7 mēģinājumus, ar ortofosforskābi 85%, ar atšķaidītu sālsskābi 15%, ar koncentrētu 35% sālsskābi. Ar dažādām ūdens, skābes un temperatūras proporcijām.
Ar Simona BMK gliķskābi man uzreiz izdevās ekstrahēt netīro P2P standarta temperatūrā un proporcijās (ar ortofosforskābi 85 %).
Es neesmu ķīmiķis, varbūt cienījamie eksperti varēs izdarīt secinājumus pēc manām neskaidrām norādēm, kas tas par reaģentu, bet fakts, ka tas nav BMK Glikskābe.
Uz naudas atmaksu es īsti neskaitu, jo pati esmu vainīga, ka darīju darījumu bez Escrow, bet vismaz brīdināšu pārējos uz nākotni, vai šim servisam ir reputācija vai nav - labāk sastādīt darījumu caur Escrow.
P.S. Pēdējās trīs fotogrāfijas ir Simon BMK. Ja būs nepieciešams, ievietošu arī saraksti ar @vivianrose, bet nedomāju, ka tā noliegs pirkuma faktu.
 

Attachments

  • p98gADWVXm.jpg
    p98gADWVXm.jpg
    4 MB · Views: 97
  • 3526kSaECR.jpg
    3526kSaECR.jpg
    4 MB · Views: 101
  • pUbvLSs4rK.jpg
    pUbvLSs4rK.jpg
    3.4 MB · Views: 83
  • YsnOTKEZtR.jpg
    YsnOTKEZtR.jpg
    4.4 MB · Views: 98
  • vHa6jCoJZs.jpg
    vHa6jCoJZs.jpg
    5.4 MB · Views: 206
  • K6Z309bLeS.jpg
    K6Z309bLeS.jpg
    3.9 MB · Views: 81
  • P6IVKwq4vl.jpg
    P6IVKwq4vl.jpg
    5.1 MB · Views: 184
  • pnwEgMyW0q.jpg
    pnwEgMyW0q.jpg
    3.6 MB · Views: 69
  • JjMGNzwWre.jpg
    JjMGNzwWre.jpg
    3.9 MB · Views: 76
  • RtG2b0KAOM.jpg
    RtG2b0KAOM.jpg
    4.2 MB · Views: 66
  • jkqdT8ftwP.jpg
    jkqdT8ftwP.jpg
    4.8 MB · Views: 77
  • 4lHn6kx9Mj.jpg
    4lHn6kx9Mj.jpg
    3.2 MB · Views: 67
  • zmfcxW8LFh.jpg
    zmfcxW8LFh.jpg
    3.7 MB · Views: 70
  • cAY0C8ek14.jpg
    cAY0C8ek14.jpg
    3.4 MB · Views: 95
  • LDCmfbAWI6.jpg
    LDCmfbAWI6.jpg
    3.1 MB · Views: 73
  • z2sHVSXIoR.jpg
    z2sHVSXIoR.jpg
    3.4 MB · Views: 78
  • Wow
Reactions: $!$

Vivian RoseScam

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
8
Deals
9
Sveiki, bmk tika piegādāts pusmēneša laikā, izsekošana kā pielikumā. Vācijas noliktavai patiešām bija nepieciešams zināms laiks, lai nodrošinātu izsekojamību.

Klients teica, ka tas ir kā pmk, nevis bmk. Domājams, vai nu nepareiza piegāde no Vācijas noliktavas, vai arī kaut kas nepareizs ar gatavošanas metodēm.

Klients ir saprātīgs cilvēks ar labu temperamentu. Es joprojām atceros, ka mums bija laimīga un raita saziņa. Mēs pilnībā saprotam klienta sajūtu. Un mēs patiešām atvainojamies par visām problēmām. Risinājums tika sniegts, kad problēma radās. Varbūt tas neatbilda klienta cerībām. Mēs patiešām vēlētos atrisināt šos jautājumus. Jūs varat mums paziņot savu risinājumu, paldies!
 

Attachments

  • Ty3BqpYiZR.png
    Ty3BqpYiZR.png
    87.3 KB · Views: 73

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Saskaņā ar viņa vārdiem viss ir pareizi. Sinteze ir ārkārtīgi vienkārša.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Tieši tā, risinājums ir nodrošināts no jūsu puses. Bet man lētāk ir pasūtīt jaunu partiju, nekā iekasēt 500 ASV dolāru par transportēšanu pāri robežai, pēc tam nosūtīt jums šī reaģenta atlikumu un atkal maksāt 1100 ASV dolāru par jaunu izmēģinājuma partiju. Es pilnībā samaksāju jums par savu pasūtījumu, es gaidīju, ka to saņemšu, šobrīd es saņēmu kas zina ko, bet tajā pašā laikā jūs vēlaties, lai es maksātu par nākamo testu. Šāds risinājums man neder, paldies.
Mēs to apspriedām gan telegrammā, gan PM forumā.

P.S. Es pat tagad ar jums par piegādi, man tas bija nepieciešams steidzami, tāpēc es pasūtīju pie jums, cerot saņemt to 3 dienu laikā. Jums ir pietiekami daudz savu problēmu un klientu, viņi man vienkārši uzreiz pateiktu, ka 2 nedēļas un es skatītos tālāk, un netraucētu jūs. Pēc 2 nedēļām sūtījumi jau bija ieradušies no Ķīnas, nevis "noliktavā Eiropā".
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top