Vēlaties palīdzību, lai izstrādātu jaunu AAS.

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Nu, ideālā gadījumā es vēlos izgatavot savu dizainera steroīdu.

Es neko daudz nezinu par savienojumu dizainu un to, kā struktūras modificēšana maina iedarbību. Es to neesmu pētījis, un, tā kā Google ir tik ļoti fucking cenzēts, vairs nevar pat atrast spēļu laukuma tīmekļa vietnes.

būtībā, 17-a perorālais steroīds, DHT atvasinājums, pēc iespējas vieglāk iedarbojas uz aknām un būtībā ir bezgalīgi anabolisks - domāju, ka trenbolons, bet... spēcīgs... lol.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Psihedēlisko vielu projektēšana ir daudz drošāka... Baidos, ka es nevaru solīt drošību nevienam bioaktīvajam steroīdam, iedarbība jānosaka, tos testējot, un par hepatotoksicitāti nevar spriest. Es pats uz sevis tos neizmēģinātu.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Ir vērts ņemt vērā arī steroīdu sintēzes sarežģītību.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Viņam ir taisnība, tas ir savienojums ar pievienotu esteri, tad, kā @Power Es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, tad tas ir emulģēts ar BA un BB un nesējeļļu; bet nandrolona sarežģītība, piemēram, fenilpropionāta esteris, kā arī dekonāta esteris, patiešām visi 19-nor savienojumi ir intensīvi no ķīmiķa viedokļa, jo vairāk viņi pārvēršas metil versiju vai dht atvasinājums ideja ir viens no labākajiem es esmu dzirdējis par norādīto iemeslu dēļ, bet domāju par to, piemēram, M1T un superdrol tas ir vieglāk atdarināt teikt eq un masteron vai kāds atvasinājums un mainīt kaut ko šajā esošajā ķīmiskajā struktūrā, iespējams, kaut ko varētu vienkāršot, un varbūt ne tomēr es nezinu daļu AAS sintēzi es tikko zinu kaut ko par to, kā savienojuma struktūra uzvedas darīt tas ir ķīmiskā struktūra vai sintēzes ceļu, ja man bija labs avots Raws es būtu uz to kā tauki uz bekona, tīri, tīri neapstrādāti hormoni nav visvieglāk iegūt imo, piemēram, pirms 10 gadiem šķita, ka ir daudz, tāpat kā daudz...bet es esmu ventilators un par trt tik blast un kruīza draugs hahaha ja jūs vēlaties runāt biznesa slaidu ziņojumos cilvēks, ja ne tikai rēķinu sūdi un bounce romānu idejas, es saņēmu tik laimīgs, kad es redzēju savu ziņu un kaut ko AAS saistīti
 
Top