Tiek meklēts radošais producents

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net meklē radošu producentu.

Ja tev ir prasmes producēt, rakstīt scenārijus, radoši veidot saturu, mūsdienīgi montēt video, strādāt ar sociālajiem tīkliem. Ja darknet tevi nebiedē un tu to zini no pirmavota, un tu vēlies mums veidot saturu. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected] vai rakstiet ziņu PM.

Pirmajā ziņojumā atsūti savu programmu kaudzi un dažus savu darbu paraugus.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Kā ir u? Es dievināju šo komūnautu
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei, brāli, es gribu darbu! Es esmu gatavs veidot video, kuros es sintezēju un lietoju dažādas zāles, izmantojot savu īsto seju. es tikai lūdzu, lai tu nodrošini laboratorijas piederumus, ķimikālijas un samaksā man par katru video, kurā es veiksmīgi sintezēju iecerētās zāles. Es vēlos kļūt par publisku dumpja seju pret pašreizējiem narkotiku likumiem. Pirms dažiem gadiem es zaudēju kāju asins recekļa dēļ, un kopš tā laika es nekad neatstāju savas mājas, kas ir mobila māja nekurienes vidū uz 4,5 akriem man piederoša privāta īpašuma. Es uzskatu, ka fakts, ka es nekad neizejot no mājas, apvienojumā ar faktu, ka visas manas sintezētās narkotikas ir paredzētas manai privātai lietošanai, neļautu tiesībaizsardzības iestādēm iegūt pierādījumus, kas nepieciešami, lai panāktu, ka tiesnesis paraksta kratīšanas orderi, pat ja viņi uzzinātu, kas es patiesībā esmu! Un es plānoju izgriezt caurumu savas piekabes grīdā un ievietot tajā Stīla mucu, līdz pusei piepildītu ar sarkanā fosfora maisiņiem, un visu savu laboratorijas aprīkojumu un narkotikas pastāvīgi novietot uz galda, kas būtu gatavs pēc brīža iemest mucā un pēc tam aizdedzināt ar aizdegtu lāpu! Mēģiniet atgūt pierādījumus no manas improvizētās sadedzināšanas krāsns, es tā nedomāju! Pie tam es būšu barikādējies savā mājā, tāpēc piespiedu iekļūšana būs tikai sienas pārgriešana, lai mani nekad nepārsteigtu kratīšanas orderis, un es ticu, ka būšu pasargāts no kriminālvajāšanas. Es būtu gatavs pārraidīt sevi un savu laboratoriju 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, un, ja policija kādreiz veiktu kratīšanu un neatrastos nekādi fiziski pierādījumi, ko izmantot pret mani, es uzskatu, ka video, kurā es izmetu savu laboratoriju un pēc tam man izsniedz kratīšanas orderi, būtu interneta zelts! Un, protams, es nepārtraukti pateicos BB par visu manos video izmantoto laboratorijas piederumu, ķīmisko vielu un narkotiku nodrošināšanu. Jūs nevarat zaudēt, sponsorējot manu mazo demonstrāciju! Ko jūs domājat, vai esat ieinteresēti?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Es būtu gatavs arī veidot video pārskatus par BB pārdevēju produktiem, parādot, kā es lietoju katru produktu, pēc tam sniedzot savu viedokli par saražoto augsto kvalitāti. Tam būtu jāpalielina pārdošanas apjomi, kā arī sabiedrības interese par jūsu tīmekļa vietni.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vai jūs patiešām domājat, ka viņi vēlas, lai jūs, kāds nejaušs puisis, kas dzīvo treilerī, kura dibenā ir ierakta tērauda muca (kā jūs, lūk, dabūjāt pietiekami daudz RP, lai izveidotu sadedzināšanas krāsni?); būtu šīs tīmekļa vietnes seja?
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Sponsorē šo puisi ar vienu kāju, kurš dzīvo savā treilerī bariņā. Tagad!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
Nekad nevajag spriest par grāmatu pēc vāka, kā mēdz teikt ;)

vienalga, man tas šķita mazliet smieklīgi. ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
kā arī, neuztveriet to nepareizi, bet šķiet, ka puisim ir mazliet lielāka cieņa/augstāks statuss, salīdzinot ar Jums ;P
 
Top