Mazgājiet savu griezto un netīro ātrumu mājās.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Es ceru, ka es varu palīdzēt ar šo netīrās ātruma mazgāšanas metodi, ko varat veikt mājās.
Jums būs nepieciešams:
1. Acetons (99% tīrs acetons)
2. 2 parastas glāzes
3. Kafijas filtrs
4. Parasts šķīvis
5. Parastā karote


Pirms tam jums jāizžāvē ātruma pasta un jāpārveido tā pulverī.

1. solis: ieberiet sauso produktu vienā no glāzītēm.

Solis Nr. 2: Pievienojiet acetonu tajā pašā glāzē, kurā atrodas produkts; jo vairāk acetona izmantosiet, jo labāks būs gala rezultāts.

3. solis: Ļoti labi samaisiet maisījumu un pārliecinieties, ka viss ir izšķīdis acetonā, ja tas nav noticis, sasmalciniet to ar izmantoto karoti.

4. solis: Uz otras tukšās glāzes uzlieciet kafijas filtru un ar vienu kustību ielejiet maisījumu filtrā. (iztukšojot glāzi, kurā ir maisījums, uz kafijas filtra var uzliet vēl nedaudz acetona, lai uzpildītu visu maisījuma daļu).

posms: Kad pilēšana ir beigusies un viss acetons ir izgājis cauri filtram, izņemiet to un nolieciet visu uz iepriekš sagatavotās plāksnītes.

Sestais un pēdējais solis: Ļaujiet savam ātrumam izžūt uz šķīvja ar gaisu (pa laikam to nedaudz sagrieziet, lai tas izžūtu vienmērīgi).


Galīgie rezultāti

Pirms mazgāšanas: 5 grami - 47 % kofeīna
Pēc mazgāšanas: 3,4 grami - 0% kofeīna.

Es ceru, ka es palīdzēju dažiem foruma lietotājiem, kuriem ir problēmas ar to, ka viņu spīds ir netīrs un sagriezts.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Vai šis
 

Attachments

  • Kzg2ApRDsv.jpg
    Kzg2ApRDsv.jpg
    682.6 KB · Views: 9

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas pats process darbojas arī metamfetamīna hcl gadījumā. Nelietojiet lētu acetonu nerafinētu. Iegādājieties vai destilējiet to. Es tajā ieliku 5 gramus 3a molekulārā sieta, kas varētu absorbēt 1g/1ml ūdens, bet tā vietā vairāku dienu laikā tas var acetonu izžāvēt līdz viencipara daļai miljarda. Nav gandrīz nevienas citas šķīdinātāja žāvēšanas līdzekļu kombinācijas, ar ko to varētu panākt.
Metamfetamīnam ir interesanta īpašība, ka bāze istabas temperatūrā ir šķidra un nešķīst ūdenī, tāpēc to var bāzēt ūdenī, savākt brīvās bāzes eļļu ar separācijas piltuvi vai pipeti, šļirci, šļirci vai ko citu, izmazgāt to ar ūdeni ( sakratīt ar ūdeni un atdalīt), tad pilināt ūdens hcl (atšķaidītu), lai protonētu, un jums ir gandrīz piesātināts šķīdums ūdenī, ko varat iztvaicēt vai nogulsnēt ( tas bija a/B ekstrahēts).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
A/B nedarbojas, ja jūsu bāzē ir iesprūdis koloīds, tāds pats, kāds nesen iekļuva man. Ja tur ir koloīds, tas mūžīgi "recirkulēs" no bāzes uz sāli un no sāls uz bāzi, pat ja jūs esat tāds pats traks kā es un nekad nesākat paskābināt bāzi, ja ph ir virs 10.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Vai kāds ir mēģinājis piemērot d-tartaru amph? Kā amf tartrāts šķīst acetonā?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Protams, amph bitartrāts.
 
Top