Vaskveida vielas, ekstrahējot PSE brīvo bāzi (ar attēliem)

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, draugi. Es mēģināju iegūt PSE brīvo bāzi, izmantojot "Universal Extraction Technique: Straight to Bee" metodi. Es šeit detalizēti uzrakstīšu ar attēliem. Beigās es ieguvu vaskainu vielu. Iepriekš paldies tiem, kam ir informācija par šo tēmu.

Vispirms sāksim ar tablešu saturu.

- ibuprofēns
- pseidoefedrīna hidrohlorīds
- askorbīnskābe (C vitamīns)
- Kalcija hidrogēnfosfāts bezūdens
- nātrija kroskarmelozes nātrija sāls
- Povidons (k-30)
- Sarunas
- Mikrokristāliskā celuloze (101. tips)
- Silīcija dioksīds-siloīds 244
- Hidrogenēta rīcineļļa
- Hidroksipropilmetilceluloze E-15
- Polivinilspirts
- Titāna dioksīds
- Hinolīna dzeltenais alumīnija laks
- lecitīns
- Ksantāna sveķi
- Saulrieta dzeltena alumīnija laka

Vispirms es izdarīju atņemšanu, precīzi sekojot instrukcijai. Attēli pēc atņemšanas ir šādi.

HK8yWu96gT

8rjZeBTbHu

ZU49swJecj

Pēc tam, domājot, ka ir pagājis pārāk ilgs laiks, kopš biju izmēģinājis šo paņēmienu, es to izmēģināju vēlreiz, mazliet mainot to pēc savām vēlmēm.

Es mainīju to, ka izmantoju mazāk acetona, mazāk kukurūzas cietes un vārīju ar petrolēteri, pirms ļauju tam pārāk ilgi nožūt.

BLZ47601rT

G17Rb203WG

BfCVXPFc3z


Tagad es vēlos pāriet pie saviem jautājumiem.
1 - Kas tieši ir vaskveida viela pirmajos attēlos?
2- Ja vaska viela ir pareiza, tad es tai padodīju toluola HCl gāzi, bet es neredzēju, ka kristāli atdalītos vai veidotos kristāli. Vai es palaidu pārāk maz HCl gāzes, vai arī man bija jālaiž vairāk?
3- Cik ilgā laikā brīvā bāze kristalizējas? Vai tā kristalizējas uzreiz, vai man jāgaida 12 stundas utt.?
4- Vai brīvo bāzi var izmantot RP/I2 reakcijā, vai man tā jāpārvērš HCL sālī?
5- Pagaidām man ir tabletes, kuru saturu esmu pierakstījis. Jau iepriekš vēlos pateikties pieredzējušiem un zinošiem draugiem, ja viņi dalīsies pieredzē par to, kā es varu tās izņemt.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Sveiki -
Neesmu pārliecināts, kas ir vaskveida viela, pieņemot, ka ir tablešu saistvielas/blokatoru atliekas.
Ja jūs gāzējat un esat pārliecināts, ka ir kaut kas, kas nogulsnējas, jūs turpiniet gāzēt, līdz, gāzei izdaloties caur degvielu, vairs neveidojas nogulsnes.
Es nezinu par brīvās bāzes kristalizēšanos.
Frībāzi var izmantot bērza reakcijā (kratīšanas un cepšanas metode - amonjaks un litijs). RP/I2 gadījumā tai jābūt skābes sāls formā. HCl, sulfāts, fosfāts utt.
Šajā vietnē ir daudz informācijas par tablešu tīrīšanu, esmu pievienojis nedaudz no savas pieredzes. Parasti pietiek tikai ar mentanola vai IPA ekstrakciju, lai izolētu EP/PSE no tabletēm un pārējā gāķa. Atkarībā no EP/PSE daudzuma es izmantoju vairāk un citas metodes, kas atstās labāku produktu. Kas attiecas uz ātru sudo kastīti vai divām, parasti pietiek ar spirta izvilkšanu, lai veiktu samazināšanu.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Labdien, meistar, ja jūs (jūs) izmēģinājāt kratīšanas un vārīšanas metodi un guvāt panākumus, vai varat man ar to palīdzēt? Es to nekad neesmu izmēģinājis, un vēlos mācīties no kāda, kam tas ir izdevies iepriekš. (Cilvēki, kuri nekad iepriekš nav mēģinājuši, kopē un ielīmē veidlapas) Ir informācijas piesārņojums. Paldies.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Neesmu pārliecināts, vai ir kaut kas, kas nogulsnēsies. Tāpēc es neko daudz nezinu par to, cik daudz man to vajadzētu gazēt. No tā, ko esmu izpētījis, izriet, ka man vajadzētu gāzēt līdz aptuveni Ph4-5. Vai brīvā bāze kristalizējas, vai tai ir vaskveida izskats? Pievienoju attēlu, kurā redzams šodien pēcpusdienā pagatavotās brīvās bāzes izžāvētā versija.

6LXKN14Bcp



Metanols ir ķimikālija, ko man grūti atrast, bet IPA vai etanols man ir daudz pieejamāks spirts. Jūs forumā minējāt, ka ir vieglākas metodes. Pārskatīju gandrīz visas foruma tēmas, bet nevarēju saprast, par ko tieši jūs runājāt.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jā, es nezinu par "vieglākām" metodēm. Es teicu, ka visā šajā vietnē ir daudz vairāk informācijas par tablešu tīrīšanu. %91 IPA, ko var destilēt vai vismaz izžāvēt ar epsoma sāļiem, vajadzētu darboties labi, lai gan, ja varētu destilēt, metanolu nebūtu grūti dabūt. Lai arī kāds būtu spirts, tajā nedrīkst būt ūdens, citādi jūs aktivizēsiet to, no kā cenšaties atbrīvoties. Es nezinu, vai tās saistās ar amīnu vai kā tas darbojas, bet kaut kā gala produktam parasti nav labu rezultātu.

Ar HCl gāzēšanu ir tā, ka ar to nedrīkst pārspīlēt. Kad sāls nogulsnēšanās ir beigusies, tad tā ir beigusies, jo vairs nav produkta, ko nogulsnēt. Tātad, būtībā gāzi gāzējiet, līdz tā pārstāj veidot sniegu.
Lai būtu skaidrs, jūs gāzējat metamfetamīnu (vai efedrīnu/pseidomfetamīnu) ogļūdeņražu šķīdumā, vai, citiem vārdiem sakot, metamfetamīna vai efedrīna bāzes eļļa ir sajaukta ar šķīdinātāju - ligroīnu, ēteri, toluolu utt.
Ievadot HCl gāzi, jūs nogulsnējat bāzes eļļu par skābo sāli, kad tā kļūst skāba un piesātināta. Skābes sāls neizšķīst degvielā, tāpēc jūs filtrējat. Lai pārliecinātos, ka piemaisījumi ir atdalīti, jāmazgā ar aukstu, sausu acetonu - šis solis ir svarīgāks pēcreakcijas metamfetamīnam, nevis efedrīnam no tabletēm. Tas īsti nekaitē, ja izvēlaties tīrīt tabletes, ja vien darāt to pareizi un nezaudējat nevienu (vai ievērojamu) produktu. Pēc skalošanas ar acetonu var pārkristalizēt, lai tas izskatītos kā ledus, vai arī var ļaut tam nožūt un izmantot to tādu, kāds tas ir.

Jūsu attēlā es domāju, ka tas ir nogulsnējies efedrīns/pseidoefedrīns? Frībāze nekristalizējas, tā bija frībāze - jūs to gazējāt un pārvērsāt par HCl sāli. -- Pieļauju, ka tieši to jūs izdarījāt.
Ja tas tā ir, tad, kad tas izžūst, jums vajadzētu būt iespējai turpināt reducēšanu. Pretējā gadījumā es nezinu. Es nezinu, vai jūs tos pareizi notīrījāt, kā jūs to darījāt, vai jūs atdalījāt ibuprofēnu ... vai ko citu?
Es nezinu, kā pārbaudīt savu EP/PSE, lai pārliecinātos, vai tas ir labs reaģēšanai ...
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
- Man ir 99% IPA. Un arī etanolu. Ja mēs dehidrētu etanolu ar nātrija sulfātu un pēc tam iemērktu tabletes etanolā, nevis metanolā, vai mēs iegūtu tādu pašu efektu?

Metode, no kuras es to atvasināju, ir "Universālā ekstrakcijas metode: Straight to Bee" metode, kas atrodama erowid.

- Nākamreiz es izmērošu gāzēšanas pH, un vai kristāli sāk veidoties uzreiz pēc gāzēšanas, vai arī tie sāk lēnām parādīties pēc gāzēšanas kādu laiku?

- Šie ir brīvās bāzes galīgie attēli, tai ir nedaudz vaskota forma. Un 300 mg šīs vielas iznāca no aptuveni 900 mg. Vai varam pilnīgi droši pieņemt, ka tā ir brīvā bāze?

KRjOtZyo46

VFybDSnEwR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Es dehidrētu un izmantotu IPA, bet tabletes ekstrakcijai tās visas ir vairāk vai mazāk savstarpēji aizvietojamas.
"Straight to Bee" vai straight to base attiecas uz pirmo(?) posmu - kad jūs pievienojat tabletēm savu NaOH šķīdumu, amīns(-i) izdalās kā eļļa (iedomājieties kokaīnu krekā).
Ideja ir tāda, ka jūs atstājat aiz sevis visu, ko nevarat ekstrahēt ar ogļūdeņraža izvilkšanu (ligroīns, ēteris, toluols utt.) Tad, kad jūs gāzējat, jūs atstājat aiz sevis visu, kas nav nogulsnējies.

Gāzēšanai pH mērīšana parasti nav nepieciešama, ja vien tas nav norādīts instrukcijās. Gāzējot tas nesāk nogulsnēties uzreiz, pēc minūtes vai divām tas izskatās pēc dūmu pūkām, kas izplūst no gāzes caurules - sniega kupenas. Esmu diezgan pārliecināts, ka to nevar pārspīlēt, tāpēc, kad vairs neredzēsiet izkrītot nokrišņus, viss būs beidzies.

Ja tas ir tas, kas iznāca pēc tam, kad esat gāzējis gāzi, tad tā nav brīvā bāze. Tas ir hidrohlorīda sāls - freebase ir eļļas forma. Ja tas ir jūsu sāls, tā neizskatās tā, kā vajadzētu izskatīties pseidohlorhidrāthlorīdam, izklausās, ka tur, iespējams, ir daudz ibuprofēna. Izšķīdiniet visu aukstā ūdenī un iemetiet to saldētavā, aukstā ūdens ekstrakcija, lai atdalītu pseido un ibuprofēnu. 30 minūtes saldētavā, un pseido izšķīdīs ūdenī, un viss ibuprofēns savāksies apakšā kā cietvielas. Tagad to var nofiltrēt, izskalot un iztvaicēt, un jums būtu jāpaliek tikai kristālisks pseidohlorhlorhlorīds.

Viss šis process, kas saistīts tieši ar bāzi, potenciāli ir papildu un nevajadzīgs solis visā šajā procesā. Es uzskatu, ka turpmāk, izmantojot šīs tabletes, jūs varat vienkārši ekstrahēt, izmantojot dažus bezūdens IPA vilcienus, izfiltrēt un iztvaicēt. Jums paliks pseido un ibuprofēns. Pēc IPA ekstrakcijas veiciet vienkāršu ekstrakciju ar aukstu ūdeni no tā, kas palicis pēc IPA iztvaicēšanas, kā aprakstīts iepriekš, lai atdalītu pseido un ibu. Ļaujiet tam izžūt, savāciet pseido, un viss būs kārtībā...
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
- Nākamajā mēģinājumā es izžāvēšu man pieejamo IPA vai etanolu ar nātrija sulfātu. Cik saprotu, es tajā atstiepšu pulverveida tabletes uz dažām stundām kopā ar bezūdens IPA. Pēc tam, iztvaicējot IPA, es pievienošu toluolu un to gāzē. (Vai es starpposmā veicu bazifikāciju?)

- Es pilnībā saprotu gāzēšanas un nogulsnēšanās procesu. Ja ekstrakcija ir pareiza un brīvā bāze PSE ir toluolā, tad, nepārbaudot pH, PSE hidrohlorīda sāls sāks veidoties un nogulsnēties dažu minūšu laikā, kad gāzēšana būs pabeigta.

- Tas, ko redzat šajos attēlos, ir tas, ko es ekstrahēju no brīvās bāzes ekstrakcijas procedūras bez gāzēšanas. Tā ir vaskota, eļļaina viela. Pēc jūsu aprakstītā es domāju, ka tā ir PSE brīvā bāze. Pēc visu brīvo bāzu savākšanas kopā es pievienošu toluolu un tad gazificēšu.

- Viena lieta, ko es nesaprotu, ir aukstā ūdens ekstrakcija. Vai PSE izšķīst normālas temperatūras ūdenī, nevis aukstā ūdenī? Vai tā ir izšķīdināšanas temperatūra? Patiesībā brīvā bāze šajā attēlā nav hidrohlorīda sāls. Jūs teicāt, ka PSE HCL izšķīst ūdenī. Atlikušais ibuprofēns nogulsnējas uz dibena kā cieta viela. Kad es šai brīvai bāzei pievienoju ūdeni, brīvā bāze ūdenī nešķīst. Ja tur ir ibuprofēns, kā es to atdalīšu vienu no otra, ekstrahējot?

- Mans galvenais mērķis ir tieši izveidot hidrohlorīda sāli. Tā kā hidrohlorīda sāls neveidojās ar dažām metodēm, ko es izmēģināju, mans mērķis ir vispirms ekstrahēt brīvo bāzi un pēc tam to gāzēt toluolā, lai izveidotu sāli.

- Pēc dažiem bezūdens IPA šāvieniem hidrohlorīda sāls izšķīdīs ūdenī, un, ja tā paliks, ibuprofēns paliks kā cieta viela apakšā. Vai, filtrējot un iztvaicējot ūdeni, hlorūdeņraža sāls veidojas apakšā, vai arī tā iztvaiko kopā ar ūdeni. Jo gandrīz visās procedūrās, kurās mēģina iegūt hidrohlorīda sāli, ir informācija un brīdinājumi par ūdens izmantošanu. Kad es pievienoju toluolu PSE, kas nonāk ūdens fāzē, PSE izvada toluolu? Ja toluolu vēlāk gazificē vai atstāj iztvaikot, vai man tas izdosies?

- Vēlreiz paldies par komentāriem, patiešām vērtīga informācija un pieredze.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Jums vajadzētu samazināt pH līdz 3 ar destilētu ūdeni, ko izmantojat kā šķīdinātāju, tad es to palielināju līdz p13 ar Naoh šķīdumu un pievienoju dmc un atdalīju to. dmc atkal ir ph5-6, tad es izžāvēju tajā esošo ūdeni un iztvaikoju to (runā, ka dmc vietā efektīvāks ir tūlens, bet es to vēl neesmu izmēģinājis) es to izmēģināju ar dcm, un tas bija veiksmīgs.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Nesen tika izmēģināta jauna metode. Kaste ar tabletēm tika pārvērsta pulverī. Un tika pievienots apmēram divreiz vairāk etanola. Tas tika atstāts nostāvēties 12 stundas un filtrēts. Iekšpusē izveidojās kristālam līdzīga struktūra, bet, kad to pārbaudīja ar stikla stienīti, tā sāka izkliedēties etanolā kā pulveris. Bet kaķis kaut ko pamanīja. Viņa ieraudzīja, ka stikla trauka malās, kur atradās šķīdinātājs, sāk veidoties kristāli. Viņa paņēma pirksta lieluma kristālu daudzumu, ielika tos mutē un nogaršoja. Garša bija ļoti rūgta. Rūgtums kādu brīdi neatstāja viņas mēli. Man šķiet, ka kaķene domā, ka šoreiz viņa ir uz pareizā ceļa. Tagad viņa domā ielikt to lielā pyrex traukā vai kaut kur citur un lēnām iztvaicēt. Domāju, ka tad, ja etanols paliek šķidrā veidā, tas nekristalizējas.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Jā, es veicu nelielu izpēti pēc tam, kad jūs to pieminējāt. Vienkāršs tests efedrīna, pseidoefedrīna u. c. klātbūtnes noteikšanai, izmantojot etiķskābi, vara(II) sulfātu un nātrija hidroksīdu. Man tas ļoti patika. Vienkāršs tests vai reakcija, ko izmanto, lai ļoti ātri un vienkārši noteiktu efedrīna vai tā atvasinājumu klātbūtni. Es nevarēšu to izmēģināt tieši tagad, jo man nav vara(II) sulfāta. Bet tiek uzskatīts, ka kristāliskais materiāls, kas uzkrājās un mainījās uz stikla malām, ir pseidoefedrīns, jo, ielejot bezūdens acetonu, kristāli sāka vēl vairāk dzidrināties. Turklāt acetonā tas nešķīst.
 
Top