• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Laipni lūgti ASV foruma 🇺🇸 sadaļā! Man varētu noderēt jūsu palīdzība!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tā kā es gatavojos pārņemt šī foruma stūrīša vadību. Vēlos sastādīt dažus sarakstus un apkopot informāciju par zāļu tirgus stāvokli šeit, Amerikas Savienotajās Valstīs. Mani interesē vēsture, loģistika, etiķete, ētika, es gribu zināt visu par to. Imports eksports. Ja jums ir kāds stāsts par pieredzi, kas jums ir bijusi saistīta ar tiešsaistes narkotiku tirgu, šis pavediens ir jūsu iespēja to izpaust. Ja vēlaties palikt anonīms, varat rakstīt man, un es to pievienošu. Ja vēlaties dalīties ar informāciju par ASV tiešsaistes narkotiku tirgu, rantiem, atsauksmēm, lamentiem, parunāsim par to!
Pasaule viņa mainās, un arī amerikāņiem ir jāpielāgojas jauniem izaicinājumiem, ja mēs ceram saglabāt savu aktualitāti arī nākotnē.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tikai vēlos ielikt savus divus centus. Izmantojot BB forumu, tiek pieņemts, ka esat anonīms. Mēs nepieprasām nekādus datus par jūsu personību, neuzglabājam nekādus datus (ziņas tiek automātiski dzēstas 90 dienu laikā), pat nepieprasām jūsu e-pastu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Alles klar, herr komissar? :cool:
Man ir tendence neizpaust pārāk daudz informācijas, kamēr neesmu pareizi pamudināts, tad atkarībā no garastāvokļa es varētu nespēt klusēt. Aptauja varētu palīdzēt iegūt atbildes, ko jūs meklējat, no tādām personām kā es. Dodiet man zināt, ja es varu būt noderīgs. o7
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Iespējams, var arī pievienot, kurā šo Amerikas Savienoto Valstu reģionā notiek jūsu stāsta darbība. Acīmredzot ne jūsu dzīvesvietas adrese, bet esmu daudz ceļojis un dzīvojis pa diezgan lielu šīs valsts daļu, un ir dažas VĒLKAS atšķirības tajā, kā LE veic savu darbu un/vai kā viņi izturas pret dažādām vielām, salīdzinot arī citu! Vai pat sabiedrības vispārējie uzskati vai jūtas attiecībā uz narkotiku kultūru. Piemēram, Klusā okeāna ziemeļrietumi ir diezgan mierīgi salīdzinājumā ar Vaiomingu vai Čikāgu.
Es nezinu, tikai doma.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jautājums, ko ikviens patiešām vēlas zināt, ir.. Kur ir suzy !?
 

Johnny Rock's Juke Joint

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
0
Su kādiem tulkojumiem jūs varat iepazīties? Es zinu daudz par "Tīnu", "Molliju" un pat "Paris Hilton"/"Lindsey Lohan", bet pirmo reizi dzirdēju, ka kāds jautā, kur atrodas "Suzy"?! Pastāstiet man vairāk, kāda viņa ir? Laidf back, vai ballīšu dzīve?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nu, varētu teikt, ka Sūzija un Tīna ir radniecīgas. Ideālā gadījumā mēs vēlamies saīsināt suzy uz tina. Suzy pati par sevi ASV ir reglamentēta kā deguna atsāpināšanas līdzeklis. Tomēr es mīlu savu tinu. Es dzīvoju ziemeļaustrumos, tāpēc šeit to ir grūtāk dabūt.
Un, starp citu,.... "I got that Archie Bunker". 🤣
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Pirmo reizi sāku pētniecisko ķīmisko vielu izpēti 2013. gadā, un lielākās pārmaiņas, ko esmu redzējis tirgū, ir populārāko ķīmisko vielu aizliegums katrā klasē, kas ir novedis pie robežas izplūšanas starp: nelegālām precēm tikai DNM līdz daudziem pārdevējiem skaidrā tīklā, kam ir 2 kombinācija. Masveida aizliegumi visā pasaulē un neprātīgi palielinātā rūpīgā pārbaude attiecībā uz jebkurām ES (īpaši Nīderlandes) pakām, kas paredzētas valstīm, ir patiešām iznīcinājusi šo tirgu. Tas ir žēl, jo iespējas bija šķietami bezgalīgas un lielākajai daļai patērētāju bija pieejams dažāds klāsts.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Vai Amerikas Savienotajās Valstīs ir aizliegtas vielas pēc ķīmiskās klases vai farmakoloģiskās iedarbības? Vai pastāv atšķirība kriminālatbildībā par klasiskajām vielām un to analogiem?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Federālā līmenī ir analogu likums, un štatos tas atšķiras, bet daudzos no tiem ir arī analogu pielikums. Federālā līmenī nav atšķirību attiecībā uz analogiem, bet interesanti, ka analogu likuma jurisdikcijā nav tikai 1. un 2. saraksta narkotikas (cik atceros), tātad narkotikas, kurām nav medicīniskas nozīmes un kurām ir augsts ļaunprātīgas izmantošanas potenciāls, un narkotikas, kas tiek izrakstītas ar augstu ļaunprātīgas izmantošanas potenciālu. Kokaīns ir ideāls 2. saraksta pārstāvis, tas nekad netiek izrakstīts un ļoti reti tiek lietots ķirurģiskos nolūkos, bet tas joprojām ir zemāka noziedzības pakāpe nekā LSD. Marihuāna agrāk bija 1. sarakstā, visbīstamākā no narkotikām! Šeit ir pamatlikums

A) Izņemot gadījumus, kas paredzēti C) apakšpunktā, termins " kontrolējamās vielas analogs " nozīmē vielu, kas -
  • (i) kuras ķīmiskā struktūra ir būtiski līdzīga I vai II sarakstā iekļautās kontrolējamās vielas ķīmiskajai struktūrai;
  • (ii) kurai ir stimulējoša, nomācoša vai halucinogēna iedarbība uz centrālo nervu sistēmu, kas ir būtiski līdzīga vai lielāka nekā I vai II sarakstā iekļautās kontrolējamās vielas stimulējošā, nomācošā vai halucinogēnā iedarbība uz centrālo nervu sistēmu; vai
  • (iii) attiecībā uz konkrētu personu, kurai šī persona rada vai plāno radīt stimulējošu, nomācošu vai halucinogēnu iedarbību uz centrālo nervu sistēmu, kas ir būtiski līdzīga vai lielāka par I vai II sarakstā iekļautās kontrolējamās vielas stimulējošo, nomācošo vai halucinogēno iedarbību uz centrālo nervu sistēmu.
Kā rakstīts, ir noteikts, ka AET NAV DMT vai DET analogs, jo tas ir primārais amīns, bet dažās valstīs 1,4 butadiols IR BHT analogs, bet citās valstīs tas nav.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Es to grasījos ievietot citā tēmā, bet šķiet, ka tas labi iederas šeit... varbūt tas ir kaut kā vērts vai palīdz precizēt. Atstāju nelielu pēcapceri beigās.

Atkarībā no precīzas "analoģiskā likuma" definīcijas... vai tā ir taisnība - ka tikai uz I un II saraksta vielām attiecas šis tiesību akts?
Vai arī tas drīzāk nozīmē, ka jebkurš analogs, neatkarīgi no tā, kas ir vecāks, kļūst par I vai II. Piemēram, ketamīna analogi būtu jāsauc pie atbildības tāpat kā ketamīns - kā III saraksta viela, varētu domāt. Tomēr es redzu, ka metoksetamīns ir iekļauts I sarakstā no 22. 6. 22. 6. Pamatnostādne ir šāda: augsts ļaunprātīgas izmantošanas un atkarības potenciāls, nav atzīta medicīniska pielietojuma. Interesanti ir meklēt visas "ketamīna asistētās terapijas" reklāmas. Es nezināju, ka tā ir tik populāra (un pieņemta) lieta. Tomēr analogs ir izlaists soli garām, un to, iespējams, nevar izmantot terapeitiski. Man patīk, ka lielākā daļa benzo dzimtas vielu arī ir iekļautas IV sarakstā. "Zems atkarības potenciāls" ... Jā, labs aicinājums...

Man gribētos domāt, ka tā NAV taisnība. Tomēr visas pazīmes liecina, ka jā. Es domāju, ka ir mazliet manevru brīvība, ciktāl tas attiecas uz visu kopumā, galu galā es pirms aptuveni 10 gadiem pavadīju vairāk nekā 2 gadus cietumā par kāda katinona vai mda analoga pārdošanu narkomānam. Par laimi, lai ar ko mani pieķēra, "etilons" ir I saraksta viela. Tomēr paturiet prātā, ka tas ir federālā līmenī. Te ir tā pelēkā zona. Mani apsūdzēja štata līmenī, kur es atteicos no apsūdzības par "C klases vielas" kontrabandu. Par "kontrabandu" tika uzskatīts iesaistītais daudzums. Es nevaru atrast vadlīnijas, bet man šķiet, ka manā štatā tam ir jābūt vairāk nekā 20 gramiem vai tamlīdzīgi, lai to varētu uzskatīt par C klases vielu kontrabandu.

https://www.justcriminallaw.com/drug-charges/2018/05/23/differences-state-federal-drug-crimes/
Tas nav mans štats, bet šeit ir sniegts neliels skaidrojums. Labi, ka es nesajaucu ar federāļiem, jo mans etilons viņiem varēja būt arī fentanils.
Ja tā būtu bijis, man būtu pavisam cita situācija.

Tomēr, manuprāt, tas būtu pārdomu objekts lielākajai daļai no mums, vismaz ASV. Ja jūs pieķer, ka esat pieķerts, ka jūs maucaties ar pastu, uzminiet, kas notiks? Fed laiks. Ja kaut ko darāt pāri štata robežām? Fed laiks. Daži no mums, atkarībā no tā, ko darām, iespējams, vēlēsies pārskatīt savu rīcību un pārvērtēt spēles plānu. Tāpēc slēpšanās un opsec ir tik svarīgas. Ja viss notiks tieši tā, kā vajag, pakete var beigties ar to, ka jums šajā dzīvē tas maksās atlikušo brīvību. Vai pat kaut kas tik muļķīgs kā tas, ka, nolaidis nobrauktuvi uz šosejas, jūs nejauši nokļūsiet pāri štata robežām. Pieņemsim, ka jūs dzīvojat, piemēram, trīs štatu apgabalā (NY/NJ/CT) (šajā apgabalā patiešām ir tik viegli nokļūt citā štatā, nemēģinot..). Jūs bijāt ceļā, lai nogādātu sūtījumu, un kāds bērns ietriecās jums virsū, kas tagad? Jums bagāžniekā bija divi kilogrami pētnieciskas ķimikālijas, un jums uzbrauca no aizmugures, jūs taisni notrieca!, un tagad produkts... tas izskatās pēc akmens sāls vai metamfetamīna, ir visur, uz ielas, jūsu bagāžniekā utt. Visur ir liecinieki, nevar bēgt, neko nevar noslēpt, neko nevar izdarīt. Tas, par ko štata līmenī varēja piespriest ne vairāk kā 3 gadus, tagad ir kļuvis par 15 gadu obligāto minimālo federālo sodu, kur sodu skaita mēnešos. 15 gadi... vai 180 mēneši... Tas, protams, ir hipotētiska situācija, bet šāda veida sūdi notiek vairāk, nekā mēs zinām. Atcerieties, ka mums katru reizi ir jābūt pilnīgi taisnīgiem. Cilvēkam" tikai vienu reizi ir jābūt puslīdz taisnam un mazliet laimīgam vai netīram un manipulatīvam.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Vielu likumības tēmai ir obligāti nepieciešama atsevišķa diskusija. Neskatoties uz to, ka pēdējā laikā šādu vielu ir ļoti maz, tās joprojām pastāv. Piemēram, sintētiskajiem kanabinoīdiem var būt bezgalīgi daudz variantu, tāpat kā opiātiem un disociatīviem līdzekļiem. Tas ir mūsu bioloģijas jautājums, un lielākā daļa vielu vēl nav atklātas. J. V. Hafmans ir parādījis pasaulei, ka var pastāvēt jaunas vielu klases. Pārejam pie atsevišķas tēmas.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Sveiki, Frit, esmu šeit, lai mācītos, piedalītos un palīdzētu, kā vien varu. Nekad nevilcinieties sazināties ar mani vai uzdot man kaut ko darīt, lai mūsu mazais ASV stūrītis šajā pasakainajā vietnē kļūtu īpašs.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Es jums vēlāk nosūtīšu PM par savu teritoriju un dažiem iespējamiem interesējošiem jautājumiem, tostarp, bet ne tikai, par lieliskām potenciālām iespējām attiecībā uz mirušajiem pilieniem, uzglabāšanu, tīrīšanu un citām lietām, jo šī vieta ir pilna opportuniy par pareizajām lietām pareizajās vietās pareizajiem cilvēkiem, un es teiktu, ka aptuveni 99%, ja ne 100% no tā varētu izpētīt un potenciāli iekļaut jau esošajos tīklos, kas varētu arī samazināt dažus riskus un pavērt iespējamās uzņēmējdarbības iespējas jomās, kuras parasti tiek uzskatītas par nenozīmīgām, bez nepieciešamības atklāt personas informāciju, kas varētu apdraudēt jebkuru personu anonimitāti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šeit ir vismaz viens tirgotājs, kurš vada tīklu. Jūs pasūtāt pie viņa, un atkarībā no tā, ko esat iegādājies, jūsu sūtījums pienāk no vairākām dažādām valstīm un, es pieņemu, dažādiem cilvēkiem. Šādi rīkojoties, viņš ir ugunsmūris. Dīleri pat nerada reklāmu un, iespējams, viņiem pat nav konta. Puisis pieņem pasūtījumu, pārsūta informāciju un iekasē naudu. Iespējams, viņam pat nav nekādu narkotiku, un (es pieņemu) viņš ir paņēmis piezīmi no FIB un pārsūta detaļas tiešsaistes spēles tērzēšanā vai koplietojamā google dokumentā, kas tiek pastāvīgi rediģēts, bet nekad netiek publicēts.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
5324P9Egka
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Interesanti dati, lai gan tie ir gadu veci.
 
Top