Ko par metilamīnu...

Ditonator228

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, atgriežoties pie tā, ka daudzos ir aizliegts izmantot 40% mm šķīdumu, vai ir iespējams izmantot 37% mm šķīdumu ar MMM sintēzi, kas mainīsies sintēzes procesā, vai ir nepieciešams palielināt kādu citu reaģentu daudzumu vai pievienot jaunus? ?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Kam vispār ir vajadzīgs metilamīns?

MDMA sintēze, reducējot MDP2P ar reducējošo amināciju
Izmantojot alumīnija amalgamu un nitrometānu


Kam vispār ir vajadzīgs metilamīns?

Turpmāk aprakstītā procedūra var izrādīties viens no lielākajiem sasniegumiem MDMA ķīmijas jomā kopš Vakera oksidēšanas procedūras pilnveidošanas un izplatīšanas, lai iegūtu MDP2P. Šīs reakcijas pamatā ir publicēts process, kas līdz šim pagrīdes ķīmiķiem kaut kā bija izvairījies no atklāšanas. Metilamīns vairs nav klupšanas akmens alumīnija amalgamas reduktīvās alkilēšanas metodē MDMA iegūšanai, jo ar šo procedūru šo neiespējamo un nepastāvīgo materiālu iegūst in situ, reduktīvās alkilēšanas laikā no ļoti izplatītā nitrometāna reducējot MDP2P līdz MDMA. Nitrometāns, pakļaujot to vienkāršākajai reducēšanai, veido metilamīnu, tad kāpēc gan metilamīnu neražot vienlaicīgi ar MDMA ražošanu, nevis to ražot atsevišķi?

Nitrometāns ir ļoti izplatīts materiāls. Vienkārši aizbrauciet uz vietējo dragreisa trasi un paņemiet galonu vai divus, lai papildinātu savu augstas veiktspējas automobiļu degvielu. Tas ir pieejams arī RC modeļu degvielās līdz pat 40 % tīrā veidā. Vienkārši frakcionāli destilējiet nitrometānu (bp 101°C) no modeļu degvielas maisījuma, un jūs esat gatavs darbam. Ja degvielas sastāvā ir metanols, daļa no tā azeotropiski pārtvaicēsies ar nitrometānu, nedaudz pazeminot tā viršanas temperatūru, taču tas nerada problēmas.

Tātad, kā tas viss darbojas? Tas ir tik vienkārši, kā izklausās. Nitrometāna un MDP2P spirta šķīdumu pilina amalgamēta alumīnija masā, kas iegremdēta alkoholā, vispirms nitrometānu reducējot līdz metilamīnam, ļaujot veidoties amīna un ketona Šifa bāzei, kas tālāk tiek reducēta līdz vēlamajam MDMA.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Tomēr, ja tikai 37 % metilamīna. To var vai nu destilēt, vai no tā izgatavot metilamīna gāzi. Varētu pievienot kaut ko tādu, kas šķīst ūdenī vai šķīdinātājā, kurā tas atrodas, nevis metilamīnu. ( es pieņemu, ka tas ir ūdens).

Varētu arī pielāgot metilamīna molāro daudzumu, lai tas nedaudz pārsniegtu trūkstošos 3 %. Nē, es jums neaprēķināšu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, vienkārši 500 ml÷37 ×40=540. Mainiet 500 uz izmantoto daudzumu. Tas jau ir60% ūdens, tāpēc 63% ūdens nav nozīmes.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Paldies, Frit.

Diemžēl manas lielākās vājās vietas parasti ir nomenklatūras vizualizēšana, man tā ir jānozīmē, lai parasti saprastu. un mol aprēķini. Es varētu veikt mol, bet es negribu to izkropļot, tas ir bijis tik sen, ka es negribu pārbaudīt savu matemātiku.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Stehiometrija var būt velnišķīgi sarežģīta, bet šī konkrētā lieta ir tik vienkārša, kā es teicu. Ņemiet receptē norādīto 40 % daudzumu, reiziniet to ar 0,4 un tad daliet ar 0,37. 100 ml ×40=4000 ÷37=108,1. Receptē, kurā paredzēts izmantot 100 ml 40 %, tam pašam molekulu daudzumam izmanto 108,1 ml 37 %.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Jā, nē, es to saprotu. To es varētu viegli aprēķināt, bet es it kā aizmirsu, kā aprēķināt stehiometriju, jo, tas ir bijis kā vidusskolā un tas ir vairāk mācīties hobijs pēc vidusskolas un negribu darīt kaut ko nelikumīgu, bet es zinu, kā atrast eksotisku sūdi, piemēram, safrolu vai nitroetānu, kas ir NMR pārbaudīts, tas ir apkārt un jebkuram interesentam, nē . Es esmu pārliecināts, ka, ja es nedaudz paņemtu, es varētu to iemācīties vēlreiz, bet es atceros, ka jums ir jāiegūst daļējas vielas molmasa, ja pareizi atceros? Bet ya Es domāju, ka jums taisnība šajā gadījumā tas nav īsti svarīgi.

Tomēr man tiešām bija jāsaka, ka cilvēkiem ir jāaizmirst mācīties, kā tas ir "receptes" un kā tas viss ir saistīts kopā. Es gan gribu teikt, ka PROPS par to, ka viņš jautā, vai ir nepieciešams palielināt dažu citu reaģentu daudzumu vai pievienot jaunus? Bet viņš aizmirsa pajautāt, vai tas ietekmēs laiku, temperatūru, maisīšanas ātrumu utt. Protams, šī pēdējā daļa ir domāta tam, lai viņš nākamreiz varētu labāk uzdot jautājumu.


Tomēr šeit ir daži izglītoti cilvēki, ieskaitot tevi un mani( Tomēr es nezinu crap, es, jāatzīstas, visu mācīju pats, izmantojot Total synthesis 2 un stropu, un es esmu runājis ar cilvēkiem ar maģistra grādiem, kuri māca koledžā, kas iet jūs zināt labāk nekā 3/4 klases, ko es mācu, un es nezinu crap, tāpēc nejūtieties slikti. Es arī negribēju to izdalīt, jo viņiem patiešām ir "jāapgūst pamati", jo recepte, pēc kuras viņi rīkojas, var būt nepareiza, un viņiem patstāvīgi jāpārbauda, vai stehiometrija ir pareiza.

Citādi mans otrs lietotājvārds ir REAL ABE LINCOLN par wetdreams, es biju bijušais ASV prezidents, pirms mani nošāva. Manā komā īsi pirms nāves Hitlers nodeva šo metamfetamīna recepti no nākotnes. 1 galons P2P tika pievienots 1 galonam metilamīna XD
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es burtiski gadiem ilgi meklēju wetdreams2.ws un wetdreams.ws. Esmu publicējis viņas e par to. Vai ir saite? Es neesmu ķīmiķis, tikai kāds ass, kuram ir vairāk pašapziņas nekā izglītības. Esmu izlasījis katru amatu stropā. Katru. One. Esmu izlasījis katru ierakstu rodija arhīvā. Esmu lasījis daudz no vespiary, drugs.org hyperlab. Neviens nekad nav mani tieši mācījis. Esmu gandrīz nogalinājis sevi 5 reizes 😄
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Lietotājvārds bija joks XD

bet jā, es arī izlasīju visu to pašu XD
 
Top