Kas izraisa vaska metamfetamīna rašanos?

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Esmu veicis izomēru atdalīšanu! Esmu jau iepriekš veiksmīgi kristalizējis ūdenī un ieguvis skaistus kristālus!
Es izmantoju to pašu metodi, bet šoreiz ieguvu dīvainu produktu! Es nezinu, ko es darīju nepareizi?
Vai varat man pateikt, kas man jādara, lai kristalizācija notiktu normāli?
Vai man vajadzētu atkārtoti ekstrahēt metamfetamīna FB un darīt to vēlreiz? Vai kristalizēt to citos šķīdinātājos?
Liels paldies!!!
 

Attachments

  • WdQBbcEG8z.jpg
    WdQBbcEG8z.jpg
    2.6 MB · Views: 42
  • HCEyFvqNxt.jpg
    HCEyFvqNxt.jpg
    2.6 MB · Views: 23
  • 8nKmM4uc3p.jpg
    8nKmM4uc3p.jpg
    2.2 MB · Views: 31

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Es nezinu, kādu atdalīšanas veidu jūs izmantojāt, bet, iespējams, ne acetonu.
Vai jūs mēģinājāt to? sagatavojiet kolbu, pārvērsiet savu metamfetamīnu pulverī pēc iespējas sīkāk un iemetiet to kolbā bezūdens acetonā. izmantojiet apmēram 5 ml acetona uz 1 gramu. izmantojiet ūdens vannu virs 50, bet zem 55 c un kolbu karsējiet, maisot.
atdzesē līdz temperatūrai rt, pēc tam uz dažām stundām pārnes uz refrižeratoru, tad uz 12-24 stundām pārnes uz ledusskapi.
pārbauda rezultātu.

ja tas nedarbojas, atkārtojiet visus soļus, bet pievienojiet nedaudz ūdens, atkarībā no tīrības 5-10 % no metamfetamīna masas.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Labdien, kungs, es izmantoju L-tartarīnskābes ceļu, lai atdalītu izomērus!
Es neesmu mēģinājis kristalizāciju acetonā, esmu iesācējs un esmu veicis tikai pārkristalizāciju ūdenī nelielās partijās.
Veicot testēšanu, es veiksmīgi ieguvu ļoti skaistus kristālus.
Tagad metamfetamīns un ūdens ir sajaukti kopā, vai man vajadzētu izmantot nātrija hidroksīdu, lai ekstrahētu metamfetamīna eļļu, izmantot hlorūdeņraža gāzi, lai iegūtu hidrohlorīdu, un tad pārkristalizēt acetonā?
Vai arī man vajadzētu izmantot šo vaskveida metamfetamīnu tieši?
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Vai varat soli pa solim aprakstīt, ko jūs darījāt ar kādiem reaģentiem un šķīdinātājiem no sākuma (kad pievienojāt L-vīnskābi) līdz beigām (kad saņēmāt eļļainus kristālus)?

varbūt es mēģināšu kaut ko atbildēt.

ja tika izmantota L-vīnskābe, neņemiet vērā manu ziņu par acetonu: jūsu problēma ir sarežģītāka.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Atvainojiet, kungs!
Es izšķīdināju L+ vīnskābi ūdenī, tad pievienoju metamfetamīna eļļu, maisīju, līdz tika iegūta cieta viela, un pēc 24 stundu atstāšanas vīnskābes metamfetamīna maisījumu vakuumfiltrēju.
Iegūto šķidro daļu pievienoja nātrija hidroksīda šķīdumam, lai ekstrahētu D-metu.
Pēc tam metamfetamīna hidrohlorīdu nogulsnēja, izmantojot gāzveida ūdeņraža hlorīdu.
Izšķīdina metamfetamīna hidrohlorīdu destilētā ūdenī 1:1, karsē līdz 108 grādiem un gaida kristalizāciju!
Iepriekšējais tests bija normāls,
bet šoreiz es ieguvu šo vaskveida kristālu.
Es sameklēju visu informāciju forumā, un daži cilvēki teica, ka tas ir tāpēc, ka metamfetamīns ir racēmisks.
Ir arī cilvēki, kas saka, ka pH vērtība, es izmērīju pH vērtību, apmēram 5.
Vēl viens jautājums - mērot pH vērtību, uzmet šķidrumu uz testa papīra, un pēc difūzijas šķidrumam būs 3 dažādas krāsas. Ārējā krāsa ir aptuveni 10, otrais slānis ir 5-6, bet pirmais slānis ir 1-2.
Es esmu neizpratnē, man nav profesionālu zināšanu un es nesaprotu ķīmiju.
Es tikko izšķīdināju nelielu daļu vaska metamfetamīna un ekstrahēju metamfetamīna eļļu ar nātrija hidroksīdu, un es to daru vēlreiz.
Jo jūtu, ka neviens man nesniegs atbildi.
Jebkurā gadījumā, paldies
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Vai tā bija netīra metoeļļa vai destilēta? iekšpusē varētu būt kāds koloīds. var būt arī pretējs izomērs.

Pirms pārējo savu lietu pārvēršat bāzē, veiciet šādus pasākumus:

Sagatavojiet kolbu, pēc iespējas smalkāku metu pārvērsiet pulverī un iemetiet to kolbā acetonā (99% pakāpes).
uz 1 gramu acetona izmantojiet no 5 līdz 10 ml acetona. sagatavojiet ūdens vannu ar temperatūru virs 50 °C, bet zem 55 °C, un maisot kolbu uzkarsējiet uz ūdens vannas, lēnām pievienojiet arī nedaudz ūdens. ir svarīgi kontrolēt ūdens svaru!!! nepievienojiet vairāk par 20 gramiem ūdens uz 100 gramiem sāls.
Ļauj atdzist līdz temperatūrai rt.
uz dažām stundām pārvietojiet uz ledusskapi, pēc tam uz saldētavu.

Pēc tam es veiktu bāzes ekstrakciju, šoreiz bāze būs diezgan tīra. un vēlreiz paskābinātu ar l-vīnskābi. labāk izmantot d-vīnskābi, ja to var dabūt.
 
Last edited:

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Nav destilācijas. Atdalot izomērus, pēc skābes-bāzes ekstrakcijas nedrīkst būt pārāk netīrs.
Domāju, ka tā varētu būt pH problēma.
Kādam vajadzētu būt pareizajam metamfetamīna ūdens šķīduma pH?
Liels paldies!
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tā kā man bija steigā, es mēģināju ekstrahēt bāzi un pielāgot pH vērtību līdz <3 ar sālsskābi. Uzkarsēšu līdz 130 grādiem un ieleju 5 reizes lielāku acetona tilpumu. Un izmazgā pulveri ar sasaldētu acetonu. Pēc žāvēšanas izšķīdināt ūdenī 1:1, uzkarsēt, iztvaicēt un atdzesēt. Pēc atdzesēšanas metamfetamīns uz termometra joprojām ir tas pats vaskveida kristāls. Pēc pilnīgas atdzesēšanas vārglāzē nav nogulsnējušies nekādi kristāli.

Divās citās daļās no dažādām partijām jau ir skaisti kristāli!

Man nav iespēju spriest, kas gājis greizi.
Rīt pārbaudīšu jūsu metodi!
Liels paldies, kungs!
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
vēl viena sīkāka informācija

kontrolēt ūdens svaru tas ir svarīgi!!! nepievienojiet vairāk par 20 gr ūdens uz 100 gr jūsu sāls.

t.i., ūdeni kolbā pievieno lēnām, līdz viss mets ir izšķīdis. BET nepievienojiet vairāk par 20 gr ūdens uz 100 gr metamfetamīna. NEKAD!!! Ja šajā brīdī kolbas dibenā joprojām redzat kaut ko cietu, es varu derēt, ka tas nav mets, tas ir nātrija hlorīds.
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
JtioiUF.jpg
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Šķiet, ka manam zemākas tīrības pakāpes racēmiskajam kristālam ir tāda pati forma kā eksperimentā izmantotajam kristāla veidam. Cik ilgā laikā tas izkūst un sasalst caurules iekšpusē? Vai varat to salīdzināt ar Ice D un sniegt informāciju?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Izskatās, ka ir dažas līdzības, un atbilde, ko atradu forumā, arī ir racēmizācijas dēļ!
Bet es atceros, ka pats nodarbojos ar izomēru atdalīšanu.
Es tagad neesmu studijā. Varbūt pēc pāris dienām varēšu sniegt jums atbildi.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ir izveidojies koloīds, un jūs tajā esat noturējis savu "slikto" izomēru.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Jums ir taisnība, es šodien ieliku ekstrahēto metoeļļu ledusskapī, lai to atdzesētu, un tad mērglāzes apakšā parādījās dažas peldošas vielas, domāju, ka tam vajadzētu būt jūsu minētajam koloīdam.
Es ekstrahēšu eļļu saskaņā ar jūsu metodi.
Pēc dažām dienām varēšu jums paziņot rezultātus. Man ir jāpērk dažas lietas.
Paldies, kungs!
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Jums ir taisnība, es šodien ieliku ekstrahēto metoeļļu ledusskapī, lai to atdzesētu, un tad mērglāzes apakšā parādījās dažas peldošas vielas, domāju, ka tam vajadzētu būt jūsu minētajam koloīdam.
Es ekstrahēšu eļļu saskaņā ar jūsu metodi.
Pēc dažām dienām varēšu jums paziņot rezultātus. Man ir jāpērk dažas lietas.
Paldies, kungs!
 
Top