No kā jūs smēķējat?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es meklēju, kā izvairīties no šiem stikla " burbuļiem", ko sauc arī par eļļas degļiem, sīpoliem, un es tos jau iepriekš esmu redzējis kā jaunumu Rozes. Vieta ielas augšpusē tos pārdod, un man ir draugs, kurš tos pūš, bet es mēnesī izlieku apmēram 8. Tas ir 48 ASV dolāri. Kas ir kaut kas izturīgāks? Bonusa punkti, ja es varu iegūt milzīgu rip off no tā 💪
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
QcRxPblrYX

Galu galā iepūstiet stiepļu vati vai tērauda pannu skruberi. Tie ir izgatavoti no bieza cieta stikla. Arī ecigs ir labas, ja vēlaties masīvus triecienus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Esmu pazīstams ar chillum, ja nevaru atrast taisnu caurulīti, es no tām smēķēju kreku. Es domāju, ka jūs vienā reizē ieliekat tikai<100 mg? Šķiet, atceros, ka smēķēju metamfetamīnu no krekinga caurulītes un kreku no metamfetamīna burbulīša, un abi garšoja kā sūdi. Man ir pāris caurulītes un daži darbiņi. Es to pamēģināšu, kad izjaušu šo burbuli, tātad droši vien pēc 20 minūtēm. 😅
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kad jūs sakāt burbulis, vai jūs domājat vienu no tiem mazajiem stikla bungelīšiem?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
OzFepqGEN5
eļļas deglis. Apkārtējie cilvēki tos sauc par burbuļiem, jo burbuli izpūš stikla caurulē, lai to padarītu
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Noskatieties šo video, šim puisim ir vape, no kura viņš smēķē dmt, un viņš ar vienu trāpījumu iegūst tik daudz dūmu, ka tas ir viena trāpījuma breakthru. Tas varētu labi darboties arī šķembām, tas, iespējams, darbotos labāk nekā karstā sliedes pēc pogas nospiešanas.

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es iegādājos PID kontrolieri/sildītāju un naglu tipa daba iekārtu. Tas darbojas diezgan lieliski. Es turu to iestatītu uz575f, kas rada daudz dūmu, bet nesadedzina to pārāk ātri.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Es izmantoju burbuļvannu, kas ir būvēts izturīgāks, iegādājieties tādu ar biezākām sieniņām, un tam vajadzētu kalpot ilgāk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mans atjauninājums ir Es nopirku maisiņu ar enail Tas būtībā ir bonga, bet caurule nāk no sāniem. PID kontrolieris par 100 dolāriem to silda, un tas darbojas apbrīnojami. $ 150 usd. Es arī smēķēju nezāles no tā, es vienkārši izmantoju citu bļodas gabalu.
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Esmu redzējis, ka daži smēķē ar ūdens pīpi vai bongu(?).

- Vai kāds varētu paskaidrot, kāds tam ir iemesls?

- Vai ūdens absorbē daļu pirolīzes blakusproduktu?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Man šī komplektācija ir vienkārši vieglāk lietojama un tik bieži nesabojājas. Tā atdzesē tvaikus pirms trieciena un, pieļauju, ka tā filtrē dažus piemaisījumus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Iespējams, tas absorbē dažus pirolīzes produktus, un tas noteikti absorbē kādu produktu. Es neesmu īsti pārliecināts par tās mehāniku, bet 100% cilvēku, kas ir trāpījuši manu daba iekārtu, apgalvo, ka tā viņus uzrāva augstu pēc 1 trāpījuma. Kopumā, daudz augstāks nekā 1 trāpījums no burbuļa. Šie puiši ir ikdienas lietotāji (mans spraudnis un viņa draugi).
Aptuveni reizi nedēļā es izlieku ūdeni Pyrex pīrāga traukā, iztvaikoju to līdz sausumam, izskalo ar acetonu un izšķīdinu verdošā izo, palaižu caur Bucnera filtru un ļauju tam kristalizēties un atgūtu diezgan tīrus kristālus.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Un pid termostata kontrolieris, kas iestatīts starp 500un 600f, jo tīrāks produkts var uzņemties 600, ka viņa parasti pārbauda pārnesumu, jo augstāku siltumu tas var uzņemties, jo tīrāks tas ir
 
Top